Sretan *** rodjendan,Keeperu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sofffy

Elita
Poruka
23.141
baloons1.gif
HAPPY BIRTHDAY KEEPERU!
baloons1.gif
 
aahaha. e vala, zasluzhio sam da mi se za trecji rodjendan na krsti prvi put otvori tema :lol:
sofChe: fala shto si se setila :*
november rain: samo ti za'ebavaj. :mrgreen: ... i shta ocjesh, 44god je super za mene. :)
butterfly: zaboravila si jedan ljub. hehehe. ali za mene si pogodila, moj narod se dvaput ljubi... :)
bleach: a da budem bolji? ;-).... i mrshaviji svakako :mrgreen:
lucky girl: naj.. naj... shta? :D fala Britni.
lupi: ti me jedini ovde razumesh... mi matorci :) fala matori.


dvadeset i dve ljudi..... :|

:lol:
 
Keeper:
aahaha. e vala, zasluzhio sam da mi se za trecji rodjendan na krsti prvi put otvori tema :lol:
sofChe: fala shto si se setila :*
november rain: samo ti za'ebavaj. :mrgreen: ... i shta ocjesh, 44god je super za mene. :)
butterfly: zaboravila si jedan ljub. hehehe. ali za mene si pogodila, moj narod se dvaput ljubi... :)
bleach: a da budem bolji? ;-).... i mrshaviji svakako :mrgreen:
lucky girl: naj.. naj... shta? :D fala Britni.
lupi: ti me jedini ovde razumesh... mi matorci :) fala matori.


dvadeset i dve ljudi..... :|

:lol:
hm....naj,naj,naj...hm,cega,ne znam seti cu se.....:D ma zavrsi ti taj fax,koji ja u zivotu ne bih upisala jer ga ne bih ni zavrsila,ako hoces ozeni se :P i ne znam,obogati se kad zavrsis fax,eto naj,naj svega toga...uspeha,ljubavi i para ;) moze sad??
 
Keeper:
aahaha. e vala, zasluzhio sam da mi se za trecji rodjendan na krsti prvi put otvori tema :lol:
november rain: samo ti za'ebavaj. :mrgreen: ... i shta ocjesh, 44god je super za mene. :)
dvadeset i dve ljudi..... :|

:lol:
ma 44 je superishka, za mene dovoljno. ;p shta cje ti vishe.. da budesh star, ruzhan i naboran, i da ti rodjena djeca mijenjaju pelene.. pff.. ne mozhe ti bit' bolje nego sad.. samo sve gore i gore. ;p
m samo ti zhivi kol'ko ti treba, poslije mozhesh da se nakrkash tabletama, mozhesh da poletish sa zgrade, ili da se zatvorish u garazhu, upalish auto, stavish crijevo u auspuh i dovuchesh do prednjeg sjedishta.. i zapajkish.. hiihih..
huhuuu shto sam destruktivna danas.. ;p
sad bez zezanja, bitno je samo da se ti nazhivish za to vrijeme kolko si zhiv. eto tako. ;p
pozz..(:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top