Sa strane

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Kako reagujete na tzv. moralne djevojke koje imaju momka po recimo godinu, dvije, a pored toga imaju milion kombinacija sa strane za koje, momak, naravno, ne zna?
Sve cesce cujem za takve slucajeve, i to su, po pravilu, "postene" djevojke, bez mrlje na imenu.
U cemu je stos?
Pretpostavljam da momci prihvataju takve sheme jer to ne zahtijeva obaveze prema toj djevojci...
Otkud znam...
Cekam vasa misljenja...
 
pa ovo je klasicni primer kako nasa Biologija (evolucionarno nasledje) i nase Drustvo dolaze u sukob. Znaci, bioloski nam je predodredjeno da ne treba da budemo monogamni, ali Drustvo vec vekovima propagira monogamiju koja nije kompatibilna s nasom bilogijom, i eto zato dolazi do sukoba interesa....te devojke imaju fizicku zelju da spavaju s drugim tipovima i zato to i rade, a ipak isto tako hoce da zadrze lep glas u Drustvu, i zato se ovo ebanje sa strane desava. Ljudska rasa je stvarno najpokvarenija sto se tice po ovom pitanju.
 
A zamisli da se ne propagira monogamija,da ne postoje neka pravila na sta bi svet licio.Mada kontam da bi Aleksej uzivao u tim beskrajnim redaljkama ;)
Opet ako imate dobar seks i kvalitetnu vezu,tj u principu ste zadovoljni istom ne bi ni imali potrebu da varate.Zar ne? :)
 
latica:
A zamisli da se ne propagira monogamija,da ne postoje neka pravila na sta bi svet licio.Mada kontam da bi Aleksej uzivao u tim beskrajnim redaljkama ;)
Opet ako imate dobar seks i kvalitetnu vezu,tj u principu ste zadovoljni istom ne bi ni imali potrebu da varate.Zar ne? :)


pa da u pravu si latice, kad ne bi propagirali monogamiju bio bi haos (mada svet ide ka tom, posebno ovde na zapadu, zato i polako sve lici na neki haos). ali ljudi su pokvareni zato sto i da nam monogamija nije bioloski predodredjena, ipak smo donekle predodredjeni za serijalnu monogamiju iliti zasicenje s jednim partnerom posle 3 godina veze (to je dovoljno da se rodi jedno dete i da malo izraste, a da roditelji raskinu vezu posle tih 3 godina, i da se nastavi dalje sa drugim partnerom). ali ljudi su pokvareni pa umesto serijalne partnere traze paralelne veze i vezice.
 
bas nesto ovih dana razmisljam o ovome......pitam se sta se desava kada si sa nekim u vezi 5, 10 godina, da li je moguce odrzati ljubav i strast ili.......sad kakve veze ovo ima sa temom.....
 
Pa za Tango je uvek potrebno dvoje...ja uvek kazem da kada neko pocne da svrlja sa strane onda znaci da u nesto ne odgovara u vezi,...pa tako i te moralne devojke moraju da varaju,...ali po meni je bolje onda da nemaju decka ida se fino ebu na sve strane nego ovako siroma decko,..ne zna sta ga je snaslo....a i kukavicki mi je to varati svog decka,..Raskini prvo pa se onda daj u provod ....
 
Стварно ми нису јасне теме на којима сви треба да се згражавамо над личним изборима других људи...Шта кога заболе како се понашају ''неке девојке''?! Јел вас угрожавају тиме?
 
Svako radi sa svojim zivotom sta hoce. I niko nema pravo nikome da sudi, jer nije u tudjoj kozi, to prvo.
Drugo, niko nije savrseno srecan i zadovoljan i uvek nesto nedostaje. Neko se sa nedostacima miri, a neko to sto mu nedostaje nadoknadjuje na drugoj strani. Neki ljudi hoce sve od zivota i to i dobijaju (ili uzimaju), neki su samo razmazeni, neki nezreli, neki previse zreli i iskusni da bi se mirili sa prosecnoscu, neki su po prirodi hedonisti, egoisti, ima tu svega.Razni ljudi, razni motivi. Ali zasto bi se neko uopste bavio tudjim zivotom kad svi imamo dovoljno svojih problema? Svako organizuje svoj zivot onako kako mu najvise odgovara, i nema tu dobro i lose.
 
LUDICA:
Kako reagujete na tzv. moralne djevojke koje imaju momka po recimo godinu, dvije, a pored toga imaju milion kombinacija sa strane za koje, momak, naravno, ne zna?
Sve cesce cujem za takve slucajeve, i to su, po pravilu, "postene" djevojke, bez mrlje na imenu.
U cemu je stos?
Pretpostavljam da momci prihvataju takve sheme jer to ne zahtijeva obaveze prema toj djevojci...
Otkud znam...
Cekam vasa misljenja...
Evo jedan stariji covek je pricao jos u nekadasnjim vremenima a verujem i sad da je tacno zeni je potrebno milion razloga da prevari nekoga a muskarcu samo jedan i to da ona druga ima onu stvar i smatra da je na ekstra glasu super-mena dok zena ako jednom napravi tu promenu smatra se kurvom ajd da izmenimo to pa kazemo da je i ona super-fish.
 
Joj sto mrzim ta naklapanja tipa svako ima pravo na izbor i sta se nas to tice bla bla.Jer iko od nas ovde da odlucuje kako ce neko da zivi?Bezveze.Ovo je forum i poenta njega je komentarisanje odredjenih pojava,a ne ponasanje odredjene devojke bla bla
 
Ajd' da tek prokomentarisem!

Nesto nije u redu ili u samoj vezi ili u glavi osobe koja to cini.
Ne tice me se. Njihova stvar. Na meni je da postavim svoje standarde
i da se bavim svojom vezom i da je oplemenjujem ukoliko zelim da budem u njoj
ili da prekinem ukoliko ne zelim.
 
sta ti je hellen?
mi ovo komentarisemo sa naucnog stanovista! inspirisani proucavanjem drustvenih pojava i psiholoskih procesa, a sve u cilju napretka psihologije i sociologije. pa zar nam je za zameriti? :lol:
 
Hellen:
Стварно ми нису јасне теме на којима сви треба да се згражавамо над личним изборима других људи...Шта кога заболе како се понашају ''неке девојке''?! Јел вас угрожавају тиме?
Da li je neko rekao da treba da se zgrozavamo nad njima?
Poenta foruma i jeste da se cuju razlicita misljenja i komentari.
 
LUDICA:
Kako reagujete na tzv. moralne djevojke koje imaju momka po recimo godinu, dvije, a pored toga imaju milion kombinacija sa strane za koje, momak, naravno, ne zna?
Sve cesce cujem za takve slucajeve, i to su, po pravilu, "postene" djevojke, bez mrlje na imenu.
U cemu je stos?
Pretpostavljam da momci prihvataju takve sheme jer to ne zahtijeva obaveze prema toj djevojci...
Otkud znam...
Cekam vasa misljenja...


ne bih mogao imati kerushu od devojke pa ne znam kako dobro da izgleda i u kakvoj varijanti smo...
 

Back
Top