Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu

geisha:
a, da je ti lepo pozoves na kafu da malo procaskate....a posle kafe je pozovi u kino.....i onda je pozovi da joj skuvas veceru i tako se zblizite i ti onda pocni da je muvas....mozes i da joj kupis cvece.....eto tako neces napraviti sranje...

:) Zadnje 3 su se smrtno uvredile sto sam ih pozvao na veceru, jos su mi rekla u fazonu "da li ja mislim da mogu tako lako da ih *****" izgleda da devojke pogresno shvataju rec VECERA
 
Pa neeeeeeee. nemoj odmah... zovi je prvo na pice... ili nemoj to... to je klise... izmisli nesto originalno... ******...

recimo nadji neki nesvakidasnji dogadjaj... malo popricaj s njom pa ako voli kucice na izlozbu pasa recimo... razumes na sta mislim... ako imas kola na neki izlet negde... nesto nesvakidasnje... i onda kad se malo upoznate posle je zovi na veceru... onda ide poljubac...

mislim na ce od starta znato sta ti hoces... pa ako pristane na izlazak, pa posle i na drugi, to ce ti biti dovoljan znak da te i ona zeli... onda vecera... itd... i nemoj previse da se pravis duhovit .. hehehe
 
capablanca:
Pa neeeeeeee. nemoj odmah... zovi je prvo na pice... ili nemoj to... to je klise... izmisli nesto originalno... ******...

recimo nadji neki nesvakidasnji dogadjaj... malo popricaj s njom pa ako voli kucice na izlozbu pasa recimo... razumes na sta mislim... ako imas kola na neki izlet negde... nesto nesvakidasnje... i onda kad se malo upoznate posle je zovi na veceru... onda ide poljubac...

mislim na ce od starta znato sta ti hoces... pa ako pristane na izlazak, pa posle i na drugi, to ce ti biti dovoljan znak da te i ona zeli... onda vecera... itd... i nemoj previse da se pravis duhovit .. hehehe

cuti, i ja sam tako dala romantican savet, pa ga je glupaca sutnula.... a meni je sinnke posle probio mozak "savetima".....

najbolje je da ti nju izvedes na pice.... kao sto APSOLUTNO SVI rade... pa kad je malo bolje upoznas onda nesto interesantno.... da vidis prvo u kom je fazonu.... i neces uprskati ako: ne lazes, ne preuvelicavas, ne foliras se i ne delis sa njom neka svoja iskustva koja ne zeli da zna. i najvaznije nemoj da cutis, sto opet ne znaci bukvalno.... ali nemoj da dozvolis da se tisina oduzi.... ne, bez rezulata..... :roll: :-D
 

Back
Top