Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu

E sada kako da ne napravim sranje?

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano Re: Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu

Probaj da izbegavaš jogurt, ili jedi čokoladu za kuvanje, kuvana jaja, hm... Čaj od lista dunje, ako se dobro sećam... Malo je gorak, ali daje rezultate :rolleyes:
    Janidebi

Zainteresovan član milos3 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu

Lepo, nista ne pokusavaj

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

a, da je ti lepo pozoves na kafu da malo procaskate....a posle kafe je pozovi u kino.....i onda je pozovi da joj skuvas veceru i tako se zblizite i ti onda pocni da je muvas....mozes i da joj kupis cvece.....eto tako neces napraviti sranje...

Primećen član capablanca (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    52

Hehehe... eeeeeeeeee da mi je ova pamet a tvoje godine... eeeeeeeeeeeeeee

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio geisha
    a, da je ti lepo pozoves na kafu da malo procaskate....a posle kafe je pozovi u kino.....i onda je pozovi da joj skuvas veceru i tako se zblizite i ti onda pocni da je muvas....mozes i da joj kupis cvece.....eto tako neces napraviti sranje...
    Zadnje 3 su se smrtno uvredile sto sam ih pozvao na veceru, jos su mi rekla u fazonu "da li ja mislim da mogu tako lako da ih *****" izgleda da devojke pogresno shvataju rec VECERA

Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    52

Pa neeeeeeee. nemoj odmah... zovi je prvo na pice... ili nemoj to... to je klise... izmisli nesto originalno... ******...

recimo nadji neki nesvakidasnji dogadjaj... malo popricaj s njom pa ako voli kucice na izlozbu pasa recimo... razumes na sta mislim... ako imas kola na neki izlet negde... nesto nesvakidasnje... i onda kad se malo upoznate posle je zovi na veceru... onda ide poljubac...

mislim na ce od starta znato sta ti hoces... pa ako pristane na izlazak, pa posle i na drugi, to ce ti biti dovoljan znak da te i ona zeli... onda vecera... itd... i nemoj previse da se pravis duhovit .. hehehe

Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    52

mislim to ti pricam ako je bas ono fina... ako je slobodnija poljubi je odmah i zovi na sex i sve ce biti ok ... hehehe

Zainteresovan član milos3 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Pazi, ako joj se svidjas, pozovi je da praznite septicku jamu, poci ce.
    Ako joj se ne svidjas, mozes da dubis da trepavicama, nece te pomoci!!

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Pozovi je na neki fini koncert....., književno veče, npr. haiku poezije, obuci se u parnjak...

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio AcaBg82
    Zadnje 3 su se smrtno uvredile sto sam ih pozvao na veceru, jos su mi rekla u fazonu "da li ja mislim da mogu tako lako da ih *****" izgleda da devojke pogresno shvataju rec VECERA
    nemoj da se druzis sa seljankama........ja hvala bogu kad me pozovu na veceru idem samo na veceru.....ako su normalne znace da je samo vecera u pitanju

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Stvarno su seljančure. Gde ih samo nalaziš? Pitaj da ih izvedeš na ručak, možda to prođe.... Mada, poziv na večeru je nešto najprihvatljivije, gotovo je sa dnevnim obavezama i može da se izađe...
    Mislim da je najbolje da je pozoveš na piće, ili još bolje samo na kafu.

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio capablanca
    Pa neeeeeeee. nemoj odmah... zovi je prvo na pice... ili nemoj to... to je klise... izmisli nesto originalno... ******...

recimo nadji neki nesvakidasnji dogadjaj... malo popricaj s njom pa ako voli kucice na izlozbu pasa recimo... razumes na sta mislim... ako imas kola na neki izlet negde... nesto nesvakidasnje... i onda kad se malo upoznate posle je zovi na veceru... onda ide poljubac...

mislim na ce od starta znato sta ti hoces... pa ako pristane na izlazak, pa posle i na drugi, to ce ti biti dovoljan znak da te i ona zeli... onda vecera... itd... i nemoj previse da se pravis duhovit .. hehehe
    [font=Century Gothic]cuti, i ja sam tako dala romantican savet, pa ga je glupaca sutnula.... a meni je sinnke posle probio mozak "savetima".....

najbolje je da ti nju izvedes na pice.... kao sto APSOLUTNO SVI rade... pa kad je malo bolje upoznas onda nesto interesantno.... da vidis prvo u kom je fazonu.... i neces uprskati ako: ne lazes, ne preuvelicavas, ne foliras se i ne delis sa njom neka svoja iskustva koja ne zeli da zna. i najvaznije nemoj da cutis, sto opet ne znaci bukvalno.... ali nemoj da dozvolis da se tisina oduzi.... ne, bez rezulata..... :-D
    [/font]

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Prvo je izvedi na pitje......a posle na burek na kalisu......ako pocne da prevrce ocima jer je odma ocekivala Hajat......znaces da si se zayebo.

Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Century Gothic]pa nije bas.... ja, recimo, ne mogu da gledam burek..... a mnoge devojke nece da ga jedu (narocito uvece) zbog linije..... :-D[/font]

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ma samo se pravite...al dobar burek je danas tesko naci(najbolji je bio kod autobuske stanice-radnja pored javnog klozeta,al su zatvorili....a mrzielo bi me da idem do Ulcinja,...)

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Century Gothic]lepo ti kazem 70% njih nece jesti burek u 4h ujutru.....
    a zasto bih se pravila? :shock: ja ili bilo ko drugi? svasta! [/font][font=Century Gothic]valjda se zezas.... [/font][font=Century Gothic][/font]

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu

Citat Original postavio livija
    [font=Century Gothic]lepo ti kazem 70% njih nece jesti burek u 4h ujutru.....
    a zasto bih se pravila? :shock: ja ili bilo ko drugi? svasta! [/font][font=Century Gothic]valjda se zezas.... [/font][font=Century Gothic][/font]
    ja npr. mnogo volem burek, sa mesom, sa sirom, bez nishta...jedino shto nisam zensko... al' niko nije savrshen.
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio frozen1982.
    Prvo je izvedi na pitje......a posle na burek na kalisu......ako pocne da prevrce ocima jer je odma ocekivala Hajat......znaces da si se zayebo.
    Izvedi je na pljesku kod Perpera...

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio Lucky Luck
    ja npr. mnogo volem burek, sa mesom, sa sirom, bez nishta...jedino shto nisam zensko... al' niko nije savrshen.
    :-D [font=Century Gothic]ti si to gledao "somebody like it hot"???[/font]

Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    52

pa bolje dajte decku neki savet... sto ga zajebavate... mislim burek... ma ne najbolje da je zove da kolju svinje kod dede na selo... hehehe

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Century Gothic]pa, ja sam dala predlog.... :shock: a ionako, ne smem previse da isticem.....
    [/font]

Aktivan član neogeo (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Daj vidi kako su lepi dani, doslo prolece, vodi je na sladoled, u neku prirodu, ili na piknik, kad je lepo vreme sve moze da prodje, vecera-malo preterano, ne znam.

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

odvedi je na neki horor film....drzace se za tebe celo vreme do kraja filma

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: Nasao sam jednu malu slatku seksipilnu studentkinju na fakultetu

Citat Original postavio livija
    :-D [font=Century Gothic]ti si to gledao "somebody like it hot"???[/font]
    Jel' burek? Pa, volem ja i hladan al' vruc mnogo vishe.
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •