Sta muskarci danas preferiraju

mm:
Sta mislite da li muskarce vise privlace zene koje same preuzimaju inicijativu i u sexu i pri upoznavanju ili vise vole da se sami potrude...
Pitam jer danas je sve manje onih koji zele da se sami trude...
ZAVISI, MENI JE POTREBAN BAS VELIKI DOKAZ DA NESTO ZELI A ONDA JE VODJENJE MOJE. INICIJATIVA U SEXU OD STRANE ZENE, SMESNO.
 
Kako bi odreagovao da upoznaš devojku, svidi ti se u velikom procentu jer je lepa, pametna, učtiva , i ti tako imaš fino mišljenje o njoj. A onda dodje do prilike za prvi sex, i šta se desi - devojka je pravi manijak, radi sve one stvari koje su ti se vrzmale po glavi u najludjim snovima. Kakvo će ti sada biti mišljenje o takvoj devojci - da li tu ima izgleda za normalnu i dugu vezu ili ne?
 
jana:
Kako bi odreagovao da upoznaš devojku, svidi ti se u velikom procentu jer je lepa, pametna, učtiva , i ti tako imaš fino mišljenje o njoj. A onda dodje do prilike za prvi sex, i šta se desi - devojka je pravi manijak, radi sve one stvari koje su ti se vrzmale po glavi u najludjim snovima. Kakvo će ti sada biti mišljenje o takvoj devojci - da li tu ima izgleda za normalnu i dugu vezu ili ne?

aKo ikad upoznam osobu kaja odgovara ovom tvom postu - zenim se :!: :D
 
Upoznao sam takvu, samo sto vec ima dete, ali brate stvarno je super, ali ******, dete je dete :), a i ne znam da li je stvarno takva, ili to radi zato sto ima dete, pa juri muskarca po svaku cenu


cpku:
jana:
Kako bi odreagovao da upoznaš devojku, svidi ti se u velikom procentu jer je lepa, pametna, učtiva , i ti tako imaš fino mišljenje o njoj. A onda dodje do prilike za prvi sex, i šta se desi - devojka je pravi manijak, radi sve one stvari koje su ti se vrzmale po glavi u najludjim snovima. Kakvo će ti sada biti mišljenje o takvoj devojci - da li tu ima izgleda za normalnu i dugu vezu ili ne?

aKo ikad upoznam osobu kaja odgovara ovom tvom postu - zenim se :!: :D
 
mm:
Sta mislite da li muskarce vise privlace zene koje same preuzimaju inicijativu i u sexu i pri upoznavanju ili vise vole da se sami potrude...
Pitam jer danas je sve manje onih koji zele da se sami trude...
da da,vole zene koje ih postave na ledja i sve same odrade
ja najvise volim muskarce koji su sposobni za igru aktivna+aktivan a ne cim uzmem stvar u svoje ruke on se izvrne :roll:
 
mm:
Sta mislite da li muskarce vise privlace zene koje same preuzimaju inicijativu i u sexu i pri upoznavanju ili vise vole da se sami potrude...
Pitam jer danas je sve manje onih koji zele da se sami trude...

Potpuno nebitno ko preuzima inicijativu.Jedino je oduvek bilo vazno da mi se neko dopadne.Ako mi se ne svidja,nema trika da me ubedi u bilo sta,jednostavno ne zanima me.Dzaba bilo kakva inicijativa.
 
ZAVISI, MENI JE POTREBAN BAS VELIKI DOKAZ DA NESTO ZELI A ONDA JE VODJENJE MOJE. INICIJATIVA U SEXU OD STRANE ZENE, SMESNO.

Ebote,steta sto se ovaj pajser diskonektovao:lol:
Ako sam ga dobro razumeo,on voli da mu bilo koja pruzi dokaz da ga zeli,i on onda skace na nju lao lav:lol:
Znaci.lik nema kriterijume,samo mu daj dokaz da ga hoces i tvoj je:hahaha:
A kako bi izgledao taj dokaz,e toliko stvarno nisam mastovit ovog jutra,nemam nikakvih ideja:heart:
 
da da,vole zene koje ih postave na ledja i sve same odrade
ja najvise volim muskarce koji su sposobni za igru aktivna+aktivan a ne cim uzmem stvar u svoje ruke on se izvrne :roll:

ja bas ne volim da lezim na ledjiama, al nikako. to mi je zadnja poza i to bas ako voli pa da se posluzi. osjecam se nekako klaustrofobicno ne volim biti jeban al nikako.
misim prepustim se ja, al jos ako nesto mrlja pa ne zna nabiti kompresiju onda se i smorim.
 
mm:
Sta mislite da li muskarce vise privlace zene koje same preuzimaju inicijativu i u sexu i pri upoznavanju ili vise vole da se sami potrude...
Pitam jer danas je sve manje onih koji zele da se sami trude...

Kad se dvoje međusobno privlače, tu inicijativa nije potrebna, jednostavno krenu spontano jedno drugom u susret i sve redom... Ako nije tako, nema tu privlačenja već natezanja...
 
Ja uzivam da mazim i cesto mi je prekratka noc , ali kad imam pravu osobu kraj sebe .
Ne mogu biti sa svakom isti . Da , ja sam svirac , a zena instrument .Ne volim da zena preuzima ulogu muskarca
sto opet ne znaci da treba biti pasivna .Pametna zena ce lako muskarcu dati do znanja sta voli .
 

Back
Top