Malta

@Vanesa.

Početnik
Banovan
Poruka
21
Ima li koga iz Malte?Ako ima pisite malo kako je tamo.O standardu vec znam da je dobar.Interesuju me druge stvari,Malta kao zemlja,mentalitet,nocni zivot itd...
 
Standard je dobar ali kako za koga. Nemaju bas neke plate.
Neki moj utisak na osnovu onog sto sam videla, da su svi ostrvljani ograniceni ljudi. Tako i Maltezi. Ima OK ljudi, sigurno. Nocni zivot, zavisi kako za koga. meni se licno ranije mnogo vise svidjao. Poslednjih par godina pao je broj turista koji dolaze, sada ima mahom srednjoskolaca koji dolaze u skole jezika,nema nesto puno starijih (+25god).Ili je to samo moj utisak. Mislim da je za klince to super mesto. Sigurno je, i nema kriminala. Plaze su uzasne, stenje i kamenje, ali moze se videti jako puno zanimljivih stvari, praistorijski hramovi, katakombe... Nije lose otici, jednom, dvaput, ali ne bih zivela tamo.
 
More je super, ali su plaze nikakve. Mislim da su ponude za Maltu dosta skupe, odnosno da za taj novac moze da se ode na neko bolje mesto
 
ima dosta srba,bave se gradjevinom uglavnom.tj fizikalisu na gradilistima a devojke kao konobarice na brodovima ili po diskotekama.plate su odlicne za muskarce a devojke slabije zaradjuju...papiri mogu da se dobiju za 3 godine
otprilike
 

Back
Top