cudna mi cuda...analni sex za cuvanje nevinosti

muzipuzi

Početnik
Poruka
41
Danas nesto raspravljamo o nevinosti...kao da li toga ima i da li zene danas cuvaju taj dokaz da nisu bile dirnute pre braka...Za mene iznenadjujuce bese kad neko isprica kako devojke iz nekih krajeva bivse Yu hoce da posto poto udju nevine u brak ali ne mogu valjda da cekaju da se mladozenja pojavi pa se u medjuvremenu upraznjava analni sex...Pitam se samo dokle ce taj himen biti simbol nevinosti i neznanja...a ovamo one ispraksovane samo tako...muskarci da li vama to zvuci nevino i naivno?
 
Samantha Jouns:
Ne znam...ali cula sam tu pricu od drugarice moje kako je njena sestra nevina a ima decka vec 3 godine i imaju analni sex i super im je....Ko voli nek izvoli :D


a, i ja sam cula od puno ljudi o ovome kako neke devojke na balkanu rade ovakve stvari....
fuj, bolje ako se vec 'ebes da ne glumis andjela.....
e, a druga poznata cinjenica kod ljudi koji su proputovali je da Italijanke veoma pomno cuvaju nevinost (iliti himen) ali se zato rasturaju u sve druge rupe. Ovo rade zato sto su dobre katolkinje i ocu da udju u brak nevine, a plus ima i neka babska prica kako ako nisi nevina a vencavas se u crkvi onda ce ti na pragu crkve vencanica pocrneti 9eto to je kako plase Italijanske devojke) :twisted:
 
geisha:
a, i ja sam cula od puno ljudi o ovome kako neke devojke na balkanu rade ovakve stvari....
fuj, bolje ako se vec 'ebes da ne glumis andjela.....
e, a druga poznata cinjenica kod ljudi koji su proputovali je da Italijanke veoma pomno cuvaju nevinost (iliti himen) ali se zato rasturaju u sve druge rupe. Ovo rade zato sto su dobre katolkinje i ocu da udju u brak nevine, a plus ima i neka babska prica kako ako nisi nevina a vencavas se u crkvi onda ce ti na pragu crkve vencanica pocrneti 9eto to je kako plase Italijanske devojke) :twisted:

Pa to ti je ovo moderno doba...pre je bilo ako si nevin i zelis da budes nevin, onda nema jebanja nigde,..znas ono male muke :)
a sad nesto izmisljaju....sto kaze latica,..Da se jebu a da im neudje ...mislim......
jel ucis ti? Ti stalno na netu :D:D:D:D
 
Samantha Jouns:
Pa to ti je ovo moderno doba...pre je bilo ako si nevin i zelis da budes nevin, onda nema jebanja nigde,..znas ono male muke :)
a sad nesto izmisljaju....sto kaze latica,..Da se jebu a da im neudje ...mislim......
jel ucis ti? Ti stalno na netu :D:D:D:D

mnogo sam nervozna, pa ucim ispred kompjutera (lakse mi ulazi znanje ovako :grin: ).....macuti to je stvarno bolesno, misle da su nevine ako se tandare u guzu (svasta :roll: )
 
Ono što je vama toliko nebulozno i čudno, drugima je svakodnevnica, krajnosti svih vrsta ima i to je činjenica. Neka tamo u nekom selu je to radila, radi i radiće, neka tamo u Beogradu se "rastura s kim stigne" i misli da je popila svu murost sveta, da je slobodna i da nije licemerna, da je živela u nekom tamo selu bila bi ista kao ona tamo iz tog nekog sela :roll:
I tako...
Svi smo proizvodi svoje okoline, hteli to da priznamo ili ne :rolleyes:
I što ste dosadni sa tim "hebanjem, a da ne uđe" :roll:
 
geisha:
a, i ja sam cula od puno ljudi o ovome kako neke devojke na balkanu rade ovakve stvari....
fuj, bolje ako se vec 'ebes da ne glumis andjela.....
e, a druga poznata cinjenica kod ljudi koji su proputovali je da Italijanke veoma pomno cuvaju nevinost (iliti himen) ali se zato rasturaju u sve druge rupe. Ovo rade zato sto su dobre katolkinje i ocu da udju u brak nevine, a plus ima i neka babska prica kako ako nisi nevina a vencavas se u crkvi onda ce ti na pragu crkve vencanica pocrneti 9eto to je kako plase Italijanske devojke) :twisted:

Ja sam to cula za Grkinje. tuzno je to, one bi da se j..u a da im ne udje, pa ne moze. Zar te devojke nemaju nista drugo da ponude muzu u braku, nego samo himen, ccccccccc. strasno
 
У аутобус пун ученица средње католичке школе ударио воз и све девојке погинуше.
Створи се гужва испред Рајских врата где Св.Петар пита прву девојку:
"Реци кћери да ли си имала икакав контакт са мушким полним органом?"
Она се постиде али савлада некако стидљивост и рече како је једном приликом јагодицом свог кажипрста дотакла врх дотичног органа. Св.Петар рече:"Ма у реду је ништа за то. Само иди и умочи кажипрст у свету воду (показујући на оближњи лавор са светом водицом) и прођи кроз Рајска врата."
Онда Св.Петар постави питање и другој девојци. Ова одговори како га је једном приликом држала у шаци и Св.Петар јој наложи да шаку дотичне руке опере у истом лавору.
У том тренутку зачу се неко комешање из задњих редова и Керолајн која је била на зачељу колоне изби на чело исте.
Св.Петар упита:"Чему журба Керолајн, па имамо довољно времена и све ћете доћи на ред?"
На то ће Керолајн:"Знате шта? Ако мислите да ћу да гргољим ту воду пошто Лиза опере чмарину у њој, онда се грдно варате."
 
Petar_Pan:
Neke su se nasle pogodjene sa "da se hebe a da im ne udje", ali danas himen stvarno gubi na znacaju pogotovo zbog moguce vestacke ugradnje... Da li bi takva devojka ostala nevina u mozgu i srcu?

Ja stvarno licno nisam video takav slucaj... i tesko mi je da poverujem da tako nesto postoji... :roll:
Nismo, Perice, pogođene, nego je svaki "forumaš" barem jednom do sada upotrebio tu frazu, mislim, OK, shvatila sam, jebu se da im ne uđe OK OK OK, skontala! :shock: :roll: 8-)
"Nevine"... :shock: :lol:
 
muzipuzi:
Danas nesto raspravljamo o nevinosti...kao da li toga ima i da li zene danas cuvaju taj dokaz da nisu bile dirnute pre braka...Za mene iznenadjujuce bese kad neko isprica kako devojke iz nekih krajeva bivse Yu hoce da posto poto udju nevine u brak ali ne mogu valjda da cekaju da se mladozenja pojavi pa se u medjuvremenu upraznjava analni sex...Pitam se samo dokle ce taj himen biti simbol nevinosti i neznanja...a ovamo one ispraksovane samo tako...muskarci da li vama to zvuci nevino i naivno?

To je nezvanicna tradicija koja traje vekovima... I u ona stara vremena kada je bilo strogo zabranjen sex zenama pre braka, analni sex je bio neka vrste zamene. Stavise koriscene su razne metalne "spravice" (tacnije i valjcici i slicno) da bi se guza rasirila i mogla da primi nekog svalera sa strane. Tako je svaka devojka ulazila u brak nedirnute mace. Vuk sit, a sve ovce na broju.
 
Devilishgirl:
kako bih takve po specijalnog postupku..prichala mi je sestra kako se u Engleskoj razbijaju u doope sa 15, 16..a kao nevine..shta je tu nevino...vagina pa vagina...pa ako ti penis udje u nos, nisi nevina..ili u usta ili nebitno..tu je kraj priche..ali himen je jelte himen hahaha

ma u engleskoj ne pate mnogo od te nevinosti, ne razbijaju se samo u doope vec i u pizzu, i to jos od 13 godina (zato Britanija ima najveci procenat maloletne trudnoce) :roll:
 
Hehe cudna ti chuda
To devojke rade od pamtiiiveka i to se vishe radi o arapskim devojkama posto njeh babo ne da tek tako a da isprlja obraz porodici pa onda se jbg dogadja da te devojke koje izgube nevinost stvarno budu ubivene pa ti ondak biraj.
Ko i ono usivanje himena. Na sta te sve nece naterati zatucana moralna pravila zatucane porodice (uglavnom).
 

Back
Top