Samo za cure koje zele da malo pricaju o zenskim temama

S

Slatka90

Gost
Ej cure sve koje ovo citate da bas sve slusajte pisite o svemu apsolutno o svemu o tome gde najcesce izlazite koja vam je najomiljenija boja kako se sminkate zimi a kako leti i o mnogim ostalim temama koje bi mogle da zainteresiraju i druge cure koje su ovde samo uprolazu aj pisite svaki predlog je dobro dosao...UZIVAJTE
P.S. evo umalo da zaboravim a ovo bi mogla biti ipocetna tema sta mislite o oriflame kozmetici dali ste probali njihove proizvode...? :roll: :wink: :D :wink: :roll:
Ali ovo je definitivno coolersc 8) 8) 8)
 
Zdravo,Reco evo ja malo krstarim po internetu pa sam videla da si otvorila novu temu.
Inace pa da krenemo da caskamo.Sto se tice izlazaka najvise volim da provodim slobodno vreme sa drustvom,negde na otvorenom prostoru- u prirodi.
Obozavam zurke.Sto se tice sminkanja,sminkam se u zavisnosti kako sam raspolozena,od vremena i u zavisnosti za koju priliku...
 
I ja najvise volim da slobodno vreme povodim sa drustvom.Sto se tice oriflajma ne koristim njihovu sminku,vec Avonovu-mnogo su bolji.Sminkam se u zavisnosti od prilike,a najvise volim neupadljivu sminku.Mrzim puder i rumenilo. :wink: A Vi da li organizujete mini zurkice sa drustvom i kako provodite jesenje i zimske dane. :D
 
e ljudi .....
ja u neseseru imam i avonovu i orilejmovu, ali najvise volim lorealovu sminku! najbolji su!!!!
e ja se u principu isto sminkam, i zimi i leti, ono preko dana imam puder i maskaru, a za neke zurke zavisi.... e zimi volim da se sminkam u belo... sta znam... eee, da htela sam da vas pitam, jel vam se svidjaju one vestacke trepavice za zurke, ali ne obicne , nego kao pero ili tako nesto , skroz su lude... meni se svidjaju , ali samo za zurke!!!
pisiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
:P
 
xenia:
Zdravo,Reco evo ja malo krstarim po internetu pa sam videla da si otvorila novu temu.
Inace pa da krenemo da caskamo.Sto se tice izlazaka najvise volim da provodim slobodno vreme sa drustvom,negde na otvorenom prostoru- u prirodi.
Obozavam zurke.Sto se tice sminkanja,sminkam se u zavisnosti kako sam raspolozena,od vremena i u zavisnosti za koju priliku...
Zene ja se stvarno izvinjavam......ali sta volis zurke ili neku opustenu varijantu na otvorenom......procitaj pazljivo sta si napisala :lol: :wink:
 
fizio:
xenia:
Zdravo,Reco evo ja malo krstarim po internetu pa sam videla da si otvorila novu temu.
Inace pa da krenemo da caskamo.Sto se tice izlazaka najvise volim da provodim slobodno vreme sa drustvom,negde na otvorenom prostoru- u prirodi.
Obozavam zurke.Sto se tice sminkanja,sminkam se u zavisnosti kako sam raspolozena,od vremena i u zavisnosti za koju priliku...
Zene ja se stvarno izvinjavam......ali sta volis zurke ili neku opustenu varijantu na otvorenom......procitaj pazljivo sta si napisala :lol: :wink:

volim i jedno i drugo, zavisi od drustva i situacije
 
:o pa kako kad,uvek sve zavisi od prilike i raspolozenja...ako sam DOBRO raspolozena ja sam za neku dobru TECHNO zurku...u suprotnom rock,...ali bilo gde,bilo kad najbitnije je drustvo... sto se tice sminke...pa zavisi od raspolozenja...nekad volim da experimentisem nekako kako se niko ne bi nasminkao a nekad,sto je cesce,nemam ni maskaru...sve zavisi od raspolozenja...a izbor je PUPA,... SVE U SVEMU DRUSTVO JE NAJBITNIJE... :wink: ...
 
neven:
e konacno da se u necemu slozimo i ja mislim da je nivea najbolja :D a najvise mi se svidja izotonic za tusiranje i pena za brijanje(sa kamilicom) :D

c c c ...... ajd ne lupetaj, ti si mi nasao da se brijes, nije to za malu dechicu :lol: :lol: :lol:
hihihihii heheheheh .........
u stvari, ja sam se malo zezao, nemam ja niveu ... imam nesto ..... ehm ...... tolko me zanima da ne znam ni kako se zove ..... c c c ..... hehe.
 
Pa dobro ni NIVEA nije losa dobro je to sto ona proizvodi kozmetiku i za muskarce i za zene zar ne ipak iako odgovaram sa zakasnjenjem jer sam vam ja dragi moji na letovanju za NOVAKA sam mami kupila lipfinity MaxFaktor ruz za usne verujte stvarno je super i zaista mozete i jesti i piti i neznam sta radfiti a on se uopste ne skida...
 
Ja bas volim da se sminkam, i to ne zbog toga sta ce tamo neko da misli da li sam lepa ili ne...
Ja to radim zbog sebe....zato sto volim sam chin....

Samo sminkanje ide postepeno, i obozavam dok biram boje senke i olovke i rumenila...A naravno kad god se nasminkam to ne deluje k'o da sam ispala iz bordela...Uklapam sminku sa garderobom, a posto se vecjinom slucajeva oblachim u hippie fazonu, onda sebi mogu da dozvolim i da iscrtam nesto malecno negde na licu...
Tako da cesto nosim zvezdicu ispod levog oka :)

treba biti originalan u svakom smislu....
 

Back
Top