Dozvoli da vratim vreme...

Vratila bih se tachno 10 godina unazad i sa ovom paecu sedila bih neke stvari i ljude,...ne bih napravila strahovite greshke koje sam pravila,a i ne bih poklanjala paznju nekim ljudima koji su me ubili posle,...Prozivela bih sve pametnije i sad bih bila srecnija...
 
KADBIH MOGLA....vratila bih se dve godine u nazad, i ....postavila ga namesto gde i treba da bude, da se oseca kao djubre, kao sto je i zasluzio, ne bih imala milosti prema njemu, kao sto sam nekad imala, jer ljudi kad su slabi mozes da ih zgazis, a ako im pruzis ruku ,prihvatice je i spasiti se , a kad ti budes visio o koncu stace ti na glau.........
 
Mnogo ste ogorčeni, bre
Meni je ceo život bio tako-tako. Sigurno bih bolje prošao da sam neke stvari drugačije uradio, ali mi nije žao što je bilo kako jeste.
Možda bih samo jednu sitnicu promenio... Ma, ne. Čak ni to.
Svejedno, šta je bilo, bilo je.
 
yu! jeresa! nista ne bih menjala!
zamisli da ja tako nesto ispetljam i na kraju ispadnem drugacija!?! i onda to vise ne budem ja.... mislim, budem... ali to nisam onda prava ja jer nisam prirodno odreagovala, vec je doslo do promene.... i onda se sve u kosmosu nekako ispremesta i ne bude pravo....
pa nikada vise ne bih bila srecna.... :shock:
stvari su upravo onakve kakve treba da budu... i najmanja promena pravi haos u ravnotezi, koja bi se ovim skroz poremetila i na kraju bih se ja osecala promaseno....
 
Kada mi je ova glavica bila malo manja, u osnovnoj, želela dam da se vratim nekoliko dana pre nekog važnog kontrolnog (koji naravno nisam nikako uraidla), i da onda znam sva pitnja.
to su valjda svi želeli

no sada, da se vratim u to vreme... nikad.
 
E, a jel' ste primetili da svi mi imamo po neku "staru" ljubav... koja je neuzvraćena... i zbog koje patimo... ili smo patili
A u stvari oni tad nisu bili u fazonu da se zaljube
A mi jesmo
Evo ja sad, baš sam u fazonu da se zaljubim, ali nemam u koga... još uvek...
Mislite li da ima nečeg u ovome...?
 
ja nemam staru ljubav... i ne znam da li sam zato tuzan... nijedna nije htela da se zaljubi u mene... ne znam zasto...
ja sam potpuno sam... i nikog nema da me voli... oooooo... zasto sam sam... ooo... a jel mislite da biste stvarno uradili neke stvari drugacije? ja ne znam da li bi'... verovatno iz razloga sto sam zaboravio kako sam vec uradio neke stvari pa ne bi' ni znao da li sam ih uradio drugacije... ooooo...
 

Back
Top