Idealna petorka nase lige

Heavyside

Obećava
Poruka
53
Right
O'Bennon
Gurovic
Milojevic
Perovic

Dvoumio sam se izmedju Tripkovica i O'Bennona i iako mislim da Tripkovic igra mnogo standardnije od Lary-ja odlucio sam se ovog drugog jer sam ubedjen da Tripkovic ne moze da pruzi ono sto je Lary pruzio protiv npr. Rome. Drugim recima u ovom trenutku Lary-jeve mogucnosti su vece. Jos jedan razlog je bila i igra u odbrani koju O'Bennon ima na zavidnom nivou dok Tripkovic nema ni o od odbrane. O'Bennon oscilira zato sto mu je ovo prva sezona u Evropi i generalno gledano po meni je bolji igrac od Tripkovica.

Znam da ceme grobari napljuvati zbog ovoga :)

Mnogo sam se smorio kada sam shvatio da nemamo bolju peticu od Koste jebenog Perovica u ligi. Jedina prava petica pored njega je Vranjes ali mi se cini da je on jos losiji.

Koja je vasa idealna petorka?
 
Heavyside:
Right
O'Bennon
Gurovic
Milojevic
Perovic

Dvoumio sam se izmedju Tripkovica i O'Bennona i iako mislim da Tripkovic igra mnogo standardnije od Lary-ja odlucio sam se ovog drugog jer sam ubedjen da Tripkovic ne moze da pruzi ono sto je Lary pruzio protiv npr. Rome. Drugim recima u ovom trenutku Lary-jeve mogucnosti su vece. Jos jedan razlog je bila i igra u odbrani koju O'Bennon ima na zavidnom nivou dok Tripkovic nema ni o od odbrane. O'Bennon oscilira zato sto mu je ovo prva sezona u Evropi i generalno gledano po meni je bolji igrac od Tripkovica.

Znam da ceme grobari napljuvati zbog ovoga :)

Mnogo sam se smorio kada sam shvatio da nemamo bolju peticu od Koste jebenog Perovica u ligi. Jedina prava petica pored njega je Vranjes ali mi se cini da je on jos losiji.

Koja je vasa idealna petorka?
Ajde da krenemo redom... :)
1. Right... jel mislis na Wrighta iz Hemofarma?
Ako je on, to uopste nije plej, on je obican divljak...dobar divljak doduse... :)
Ali nikako on nije za pleja...samo se ispucava i jako retko razigrava a trebalo bi da bude suprotno...
Mnogo sam se smorio kad sam shvatio da nemamo boljeg keca od Jeretina u ligi... :)
Bar u onome sto znam u ovoj ligi a znam samo igrace koji igraju u GY... :)
Vonteego zna da odigra dobro kad hoce ali to je retko...
Znaci 1. Jeretin ili Cummings...( nazalost...)
2. O'Bannon...
Odlican je igrac ali ocigledno ima nekih problema u glavi...
Cuo sam da ne uopste ne prica nis'kim iz tima...
Da igra konstantno onako kako je igrao pre par meseci, bio bi najbolji igrac lige...
Odlican sut, brzina, odraz, ima sve sto je potrebno.
Cak i odbranu igra dobro kad hoce...
Sigurno najkvalitetniji stranac kod nas trenutno.
Znaci ako prestane da se zajebava i pocne da igra svakako:
2. O'Bannon.
3. Gurovic...
Dobar je Gurovic ove sezone...jedno od najprijatnijih iznenadjenja za mene... :)
Jedini koji mu konkurise je Milenko Topic...taj covek je fenomen!
Sa 36 (ako se ne varam...) igra kao da ima 25... :)
Najbolji igrac Hemofarma.
Znaci 3. Gurovic ili Topic.
4. Milojevic...
O njemu nema sta da se raspravlja, najbolji je na svojoj poziciji.
Jedina mana mu je sto igra za Partizan... :) :) :)
Znaci 4. Milojevic.
5. Perovic...
Ovo ti nije trebalo... :)
Kakav Perovic, on nije kosarkas, on je kreten kog su pustili da igra kosarku zato sto ima 2,17 i zato sto Partizan nema pare da dovede nekog normalnog centra...
Antic je za klasu bolji od Perovica...
Ali najbolji centar kod nas je Dzo Vukosavljevic.
Znaci 5. Vukosavljevic.
Za one koje mrzi da citaju sve ovo, moj konacan odgovor je:
1. Jeretin ili Cummings
2. O'Bannon
3. Gurovic ili Topic
4. Milojevic
5. Vukosavljevic
Pozdrav.
 
Wright
Gurovic
Savanovic
Milojevic
Vuosavljevic

Stavio sam Gurovica na 2.(sto je i igrao npr.u Indianapolisu) i ako nije njegova pozicija jer po meni,ove godine odlaskom kavalitetnih plejeva preko bare konkurencija na pozicijama 1 i 2 je ocajna.....a bekovi suteri su nam problem i na reprezentativnom nivou jos od odlaska Danilovica.A Savanovic moze da igra na 3.Perovic je smejurija,Vukosavljevic bar necemu koristi.
 
Da, mislio sam na Wrigta, nisam znao kako se pise. Po meni on i nije toliki divljak odigrao je par vrlo zrelih utakmica u Ulebu ove godine, bas sa dosta razigravanja.

Perovic jeste krs al je ipak bolji od Vranjesa, a po meni i od Dzo-a. Antic mi nije prava petica ali mi se svidja. Definitivno nam je ta pozicija najslabija u ligi.
 
Heavyside:
Da, mislio sam na Wrigta, nisam znao kako se pise. Po meni on i nije toliki divljak odigrao je par vrlo zrelih utakmica u Ulebu ove godine, bas sa dosta razigravanja.

Perovic jeste krs al je ipak bolji od Vranjesa, a po meni i od Dzo-a. Antic mi nije prava petica ali mi se svidja. Definitivno nam je ta pozicija najslabija u ligi.
Pa odigra Wright nesto zrelo ali je to jako retko...
Generalno me to nervira kod Amerikanaca koji igraju ovde, i odnosa prema njima, treneri im dopustaju previse zato sto su skupo placeni a oni to maksimalno iskoriscavaju...
Ovo za Perovica se uopste ne slazem...
Kakav doprinos on ima u timu?
On ima 2,17 a redovno ga lepe igraci od 2,00...
Nema skokove, blokade, nista...
Jedino sto ima meku ruku pa dobro sutira slobodnjake...
Ali kad je pod pritiskom, cesto promasuje...
Pa njega je Antic unistio na derbiju...
A po statistici je Dzo bolji u svemu sem u blokadama i skokovima u odbrani...
A i tu je malo bolji...
Dzo o,6 bl, Kosta o,8.
Dzo 2,9 skokova, Kosta 3,8...
A Kosta je visok 2,17, Dzo 2,06...
Da ne govorimo o tome da Kosta igra sa Milojem u istoj ekipi... :)
Pozdrav.
 
Perovic je balvan,i moja baba bi pre naucila da ubaci loptu u kos u reketu nego on.On i jeste samo za Partizan,nikako za Evropu.NBA?Mora da se salite...to ce on moci da gleda samo na B92..ako ponovo pocnu da prenose...
Henderson je drkadzija zesci,pojma nema sem da solira i da se ispucava bezveze,vi koji ste stavili njega u prvih pet ili ste se zajebavali ili vam treba pomoc!
Moja idealna petorka:
1.Jeretin(C.Zvezda)
2.Tripkovic(Partizan)
3.Gurovic(C.Zvezda)
4.Milojevic(Partizan)
5.Dragojlovic(C.Zvezda)
 

Back
Top