moja tema na umetnos...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
pa ne znam...ovo i nije umetnost...al ne znam gde bi je stavio...na predlog evo ovde...a kontam dugo sam na forumu a i mod voli korta pa kao...netje me brisati...

mozhe da bude tema vasha soba...nije umetnost al kako ukrashavate sobu...dekoracija i te fore...ja volim neke dzidza bidze po sobi


korto0vp.jpg


e zavese su shit...al ne znam gde da nabavim neke gotivne a da ne potroshim neq preteranu sumu...kolko uopshte koshtaju zavese?...bash nemam pojma to valjda keva qpi...

img13605ud.jpg



a ovo smo pravili i po gradu...kachio sam al mislim da nisam ovde...kao mi ulepshavamo grad...pa kao mi imamo neki stav koji bi pokazali i sve tako neshto...jbga ko ne ume da crta mora da se snalazi...
 
a evo i sa ulice...ovo bi bilo u chast zhenskog roda...

dama8pv.jpg


ovo je gospodin u odelu...to je prvi rad...

biznismen4xh.jpg


svako od nas je pomalo golum u potrazi za svojim preshsom...

golum2st.jpg


sve to radi nas par oqpljenih u opa...organizacija plemenitih avanturista...u sushtini nachin da pognemo od dosade a opet uradimo neshto...nachim da pokazhemo svoj stav...ili jednostavno da budemo kreativni...radili smo nalepnice ne znam neki dizajn...za plakate nismo sqpili kintu...krenuli sajt al batalili i tako...ima puno toga u planu nemam ni ja sve slike...poslednje je bilo na nekom zidu u gradu flamingos sa TRT ispod...al su trt zayebali tj pretvorili u neki drugi crtezh...i tako...
 
chek sek...

pa u sushtini je jako prosto...pale mi na pamet kvake i kako su sve mahom iste...ok nisu u atomskim sklonishtima...al svuda su iste sem shto se razliqju po boji i obliq il chemu vetj...posle nekog vremena meni spadne kvaka usled...pa ne znam ispalo ono malo shto je drzhalo i ja je namestim ovako...mislim shto da ne...razmishljao sam shto da ne stavim...kao mozhda ako neshto nosish pa kao da otvorish laktom...i mozhe i ova da se otvori laktom...i tako sam ti ja mislio o kvakama i svemu...sedeo i mislio i mislio i mislio...i moju postavio ovako...zli tje retji kako eto ja otju drugachije jer kao eto otje...u sushtini takva je jer shto ne bi bila takva?...ne postoji valjan razlog da ne bude...pa stoga...no nije u njoj poenta...slika je kokoshi ne kvake...hteo sam da postavim ipod kokosji neq slamu i na njoj malo qqruza il chega vetj...kao etno je moderan ja sam savremen...planiram celu sobu da ukrasim raznim kokoshima u raznim polozhajima...ova je iza vrata onako stidljivo...okachio sam i ovo i korta jer sam ponosan na svojih ruq delo...a i mozhda neka sugestija tipa ruzhno je mozhda si trebo u boji il bash je bezveze shta znam...serem u sushtini sam ponosan i hvalim se...

evo ovo je prvo bilo okacheno na slike forumasha...pa sam tamo i objashnjavao...pa sam prebacio ovvde...
 
jesu zavese malo onako
traži u onim radnjama koje prodaju one džidžabidže sa istoka indija burma i te fore
ima zavesa ili pokupi fore odnade pa imaš valjda de ti neko to sašije..neke drugarice...
eto ja sam duša od čoveka savetujem antuna o zavesama... mislim šta je sledeće ...slatka moja što sam videla slatku majičicu, onako uz telo čamac izrez i te fore...
jel imaš biljke u sobi, antune
evo pjaf zna, dragoljubi su naj cveće...
šala šala
ja to samo zato što mi dosadno
 
Ej,ovako je Bukovski pisao,samo o jednoj drugoj temi!!!
Nešto razmišljam da u novom,nekom,stanu omalam onog tvog petla ili nekog drugog,ako imaš.Da li možeš nekako da mi ga pošalješ,pa da ga prekopiram.
 
Da ne zaboravim,ono što piše kreten ispod gospodina sa odelom,sveo bi samo na "gospodu" sa lošim ili jako lošim odelima,koje moraju da nose,zahvaljujuči tome što su se zaposlili u ne normalno dobrim firmama.A odela su im...od materijala su koji imaju pad,ili padaju ko nedeljna Borba.Mislim novine!Obično pogrešnog broja,kombinovvana sa cipelama od 300 dinara.Naravno prašnjavim.Mrzi me više da pišem,posle trećeg piva,al ne treba dirati pravu gospodu u odelima.Udrite po ovima sa brkovima!!!
P.S.Moram da objasnim.Pošto likovna umetnost nastaje zahvaljujući vizuelnom utisku...i ovaj moj utisak je vizuelan.Da ne bude da sam se zbunio,pa da ovaj komentar nije primeren temi.Izvinte.
 
e ohrabrili ste me (: sad tju pomahnitam...ovo bi bio gosn raul duke...lik iz paranoje u lv..svima iz ekipe omiljenog filma...

raulduke4kj.jpg


ovo bi bilo klasika...uradili smo josh par na istim ovim pneumatskim kompresorima...il kako se vetj ovo chudo zove...a ne da da se spava...samo su mashhine pomerili pre fotografisanja...

opa5bk.jpg


ovo bi bile neke od nalepnica...tj one koje sam nalepio pored kompa...

img14045to.jpg


e a kolko su zavese?...nemam baaash pojma mislim jesu li 1000dak il 5000 il 10 000?...kolko od do?...shto shta fali ja sam vido pantalone u benetonu na nekom snizhenju mozhda ih pazarim ako mi auto ne pojede prihode do avgusta...a jes videla hoklice ma imam ja u sebi...i na sebi i pod sobom (:
e ne znam gde mi je petao od pochetka...mislim slika...idi na google images pa qcaj chicken black and white il neshto...mislim nishta lakshe...a shta je piso bukovski ja ga i nisam chito...ja nisam nishta chito shto je tuzhno...gospoda u odelima je...gospoda u odelima...mfuj!...ja jesam u kolotechini al u odelu mislim...fuuuuj...koga zanima kako shljaka ima linkove na zanimljivim sajtovima nek skine tutorijale...mi smo se izlomili dok nismo skontali...chak smo i aluminijumskim folijaama shto ih grafichari koriste probali...da li znate kako je teshko setji aluminijumsq foliju a da bude neki komlexan oblik?...bolje...ima josh puno toga...raznoraznih stvari al nemam na kompu...il se nisu ostvarile...shto zbog kesha shto zbog volje...al promenitjemo svet tek...

e nalepnica opanaJk je najsvezhija...odushevio sam...mnooogo mi se svidja...oblepitjemo butike grada chachka...
 
He he - ja kupila super farmeraje u Benetonu.Antune jedva cekam da promenis avatar, kad god ga vidim - najezim se....brrrrr...sorry! (mozda si to i hteo) E, da - sta ce ti zavese, uzmi neke fine roletne, mogu i one od ratana ili papira, em lepse, em prakticnije jeeee!
 
ma šta ja pričam Antune.. pogledaj samo ti taj avatar, odmah se primeti taj trag neshvaćenog kreativca.

što se zavesa tiče, nabavi ih što pre.
Ako nemaš roletne, jako su korisne. Kao počneš nešto jako zanimljivo da radiš u sobi, i baš kada se sve komšije od prekoputa zainteresuju, ti ih lepo navučeš.
 
heeee neshvatjeni kreativac (: ...ako sam neshvatjen kako si onda shvatila da sam kreativac? (:
ma komshije su preko puta there is no frka...mislim ako je neko preko puta zastranio u voajerizmu neka mu..
imam roletne al one staaare shto se spushtaju uz changrljanje...ne ne netju neke one metalne il one shto se kao nameshtaju...otju zavese to mi pomalo sterilno zavese bi mogle da budu dobre...mada ja iskreno nisam naishtao na dobre zavese kod nekog na gajbi...e al to je kontraproduktivno shto vishe ljudi mi kazhe da ga promenim ja namerno netju to je sadista u meni to nisam ja...a i nisam skorije naishao na neq gotivnu sliq...sve kao napravitju neshto al sve kao ne setim se a i nisam bash previshe dobar u korelu il shopu...uchim uchim...
ovo je piaf vido...ovde smo stali sa sajtom...dizajn i tu i tamo...al to linkovanje i ta sra.nja to nam nikako ne ide...mislim ok sve mozhe al to nam nije zanimljivo i smorimo se...i sve tako...a bio bi to dobar sajt...

prvastrana5cs.jpg
 
ja okachim sajt...dobijem predloge zavese...shto su ti zhene (:
ovaj ne super to sve izgleda...samo shto su meni prozori od drveta...i sve je prilichno staro...mislim ne raspada se al nije bash za te neke "moderne" zayebancije...dakle moramo se drzhati chinjenica...no nije zaista toliko bitno da bi se posvetila tolika pazhnja celoj prichi oko zavesa...

evo slike jednog mog drugara...to je na mom zidu...
simo8ml.jpg
 
otjetel prestati s roletnama ovo je ozbiljna tema za duboke razgovore (: ...hektar novih ideja?...
ne ovaj tu je trebala da bude neka fora...mislim nije to neko krajnje reshenje kasnije smo izbacili par nechega dodali par nechega...al nikako da sve lepo upaqjemo i sve...
ovo su trebali da budu plakati...no nisu to nikada postali...mada mozhda tje jedno jutro sve biti oblepljeno ovim...(sry akoje losha rezolucija)

untitled6vw.jpg
 

Back
Top