Sadrzaj sajta

Optima Net

Zainteresovan član
Poruka
187
Koje jos teme da stavim na sajt pored postojecih:

Home
Vesti
Linkovi
Zabava
Biografija
Kontakt
Diskusije/Forum
Download
Galerija
Korisni tekstovi

Naravno teme su drugacije poredjane i sadrze "podsadrzaje". Npr. Galerija je tema, a ispod nje ima jos imena albuma i slicno...


Hvala na odgovorima, Nemanja
 
Sajt je moj licni gde hocu da stavim sve i svasta, brdo stvari i informacija, vesti, slika, forum koje bih jednom nedeljno menjao. Zanima me sta jos da stavim na sajt...

Napominjem da sajt nije profitabilan niti je sajt firme...!
 
Najkrace, stavi bolje manje tema-oblasti tj stavi samo ono sto mozes da redovno odrzavas. recimo Vesti, da li mislis da ih "pozajmljujes" od drugih sajtova ili sam da ih pravis? Znas koliki je posao samo to ako hoces da bude kvalitetno? Dobro razmisli sta mozes da "izdrzis".
 
marinkoooo:
Najkrace, stavi bolje manje tema-oblasti tj stavi samo ono sto mozes da redovno odrzavas. recimo Vesti, da li mislis da ih "pozajmljujes" od drugih sajtova ili sam da ih pravis? Znas koliki je posao samo to ako hoces da bude kvalitetno? Dobro razmisli sta mozes da "izdrzis".

Pozajmica...naravno, imam drugih mnogo vaznijih stvari, ali cu se truditi da jednom nedeljno update-ujem sajt.


Pozdrav i hvala na savetu
 
marinkoooo:
Da sad sam se setio vrlo jednostavne fore da budes dnevno-aktuelan. Stavis vic dana i karikaturu dana. To upakujes u neki php za rotiranje i eto ti svak dan nesto novo.

ee ja imam oko 300-400 SMS poruka pa bih mogao neshto da napravim... 8-) gde da nadjem taj php za rotiranje?
mislim ako je na hotscripts, shta tachno da trazim?

zopp 8-)
 
Moj predlog ti je da kad stavljaš korisne linkove prema drugim sajtovima, sve će to imati smisla ako napišeš uz svaki link kratko objašnjenje, neki citat ili neku preporuku sa tog sajta. Pa čak možeš da staviš i screenshot naslovne ili neke druge stranice na koju upućuješ.
Najgluplje je kad na sajt stave neki link uz par reči i misle da su uradili nešto pametno.
 
Hmmm.. S tim da sajtovi na koje budes upucivao posjetioce ne bi trebalo da budu komercijalni je ako se dobro razumijem u buraniju, ona bi to bila BESPLATNA REKLAMA, s toga razmisli koje linkove sve da stavis i sa kojim razlogom..

Ovo je moje misljenje... i ne mora biti ispravno...
 

Back
Top