MOLBA ZA ADMINISTRATORA !!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
GzVdsd0756.jpg
Nemoj vise da nas zezas , ubacio si skoro na sve teme da pisemo reci po 30 karaktera :shock: , dobar ti fazon ali nemoj vise molim te !!! Unapred Vam zahvaljujem


whitenicky 8-)
 
whitenicky:
GzVdsd0756.jpg
Nemoj vise da nas zezas , ubacio si skoro na sve teme da pisemo reci po 30 karaktera :shock: , dobar ti fazon ali nemoj vise molim te !!! Unapred Vam zahvaljujem


whitenicky 8-)

Sacuvaj boze... mozes samo ban da popijes za ovo. Pa ovo je forum nije chat! To sto sam ja vas pustila da chatujete... to je zato sto ste mi dragi ( i sto i ja volim da chatujem) Auuu al sam vas raspustila...
 
whitenicky:
GzVdsd0756.jpg
Nemoj vise da nas zezas , ubacio si skoro na sve teme da pisemo reci po 30 karaktera :shock: , dobar ti fazon ali nemoj vise molim te !!! Unapred Vam zahvaljujem


whitenicky 8-)


Postovani,

to podesavanje ne vazi za teme, vec za ceo forum, nema potrebe da protestujete, verovatno ce limit biti i veci ako se pokaze da ovaj nije dovoljan.

Takodje uskoro ce poceti da se brisu poruke i sankcionisu korisnici koji bez potrebe ubacuju neke besmislene karaktere ne bi li ispunili kvotu za poruku.



Pozdrav
 
admin:
Postovani,

to podesavanje ne vazi za teme, vec za ceo forum, nema potrebe da protestujete, verovatno ce limit biti i veci ako se pokaze da ovaj nije dovoljan.

Takodje uskoro ce poceti da se brisu poruke i sankcionisu korisnici koji bez potrebe ubacuju neke besmislene karaktere nebi li ispunili kvotu za poruku.



Pozdrav


Ma ne protestujem , nego sam mislio da je ovo neki fazon :lol: , ma ok meni odgovara neka bude i 50 ja ionako volim da chatujem ... POZDRAV !!!!
 
Ma meni je ovo bas super , sto moram da napisem samo jednu rec ... mogu da kazem sve , mogu da te pitam sada : brate sta igras sada od video igara , a da me niko ne opomene da chatujem .. sto je sasvim fer i korektno sa njihove strane !!!

954e00d6.jpg

EVO PICE SHADOW I BEZ NERVOZE , OVO JE SADA COOL !!!
 
Dragi administratore
Mislim da je u redu postaviti ovakav limit na odredjene teme gde postovi ne bi trebali ni smeli da budu manji od 30 karaktera.Ali mislim da na svashtari to jednostawno nije mogutje...Teme kao kaladont,asocijacije,azbuka gradova,odgovori i pitanja propadaju,a to je osnovica chitave svashtare.
Tako da bix vas zamolio da uzmete u razmatranje otklanjanje ovog limita za svashtaru.




Jbtttt....ne mogu da napishem ozbiljan post a da se ne izbedachim :O :O :O :O :O :O
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top