Kako obuzdavati sexualni apetit????

Jel mislite da sexualni apetit ne treba da se obuzdava?????? :roll:ja vam se izvinjavam nisam bas dobro formulisao A sta u situaciji kad nemas gde ,pa to onda utice na tu osobu da ima manju zelju ???mozda je najbolji odgovor drkati u tisini .......Ali opet nije to to....nista ne moze da zameni pravi sex....
 
levrone:
Potrudi se malo, neka večerica, afrodizijaci, nežni dodiri, poljupci, erogene zone... sve nežno i polako, nateraj je da se opusti!!! E ako ni to ne prođe, onda ti je zdravije da nađeš devojku kojoj je i do seksa.;)
Seks pojačava imunitet...
Sex je nesto najjace sto postoji na Majci zemlji ....Ne mogu da zivim ovako jos dugo,I kad sam video ovu temu i jos pise sexxxxx odmah sam uskocio .....nisam mogao da se uzdrzim
 
Ja bila sa deckom kome je bio ritam otprilike jednom nedeljno, nisam bas nesto znala kako da postignem vise, bio je tu i seksi ves i alkohol ali jednostavno... mislim da mu je najbolji afrodizijak bio kada bi pomislio da bi ga ostavila, sto sam na kraju i morala. Ni dan danas ne znam u cemu je bo stos?
 
blackidol:
Jel mislite da sexualni apetit ne treba da se obuzdava?????? :roll:ja vam se izvinjavam nisam bas dobro formulisao A sta u situaciji kad nemas gde ,pa to onda utice na tu osobu da ima manju zelju ???mozda je najbolji odgovor drkati u tisini .......Ali opet nije to to....nista ne moze da zameni pravi sex....


...ja danas nijedno pitanje nisam razumela....prvo kazes da ona nema zelju, pa posle ima zelju, ali nemate gde ....i ja sad ne znam da li treba resiti problem zelje ili problem smestaja? :confused:
 
strelica00:
Ja bila sa deckom kome je bio ritam otprilike jednom nedeljno, nisam bas nesto znala kako da postignem vise, bio je tu i seksi ves i alkohol ali jednostavno... mislim da mu je najbolji afrodizijak bio kada bi pomislio da bi ga ostavila, sto sam na kraju i morala. Ni dan danas ne znam u cemu je bo stos?
Nisi mu se dovoljno sviđala
Imao je možda, i neku drugu sa strane... ne postiže čo'ek...
Ko zna... Ionako je gotovo, baš te briga.
 
levrone:
Potrudi se da je dobije!!!


Ma kakvi!!!!!


elenabg:
Ne obuzdavati, povecati zelju drugoj strani! Ili pronaci nekog sa istim seksualnim apetitima.


E bas to! Mislim treba se jednom zeznuti u zivotu i izgubiti mnogo vremena sa osobom koja ti ne odgovara u sexu, p bi naucili, da ne treba pokusavati da promenis nekoga, nego jednostavno nadjes nekog drugog.
 
strelica00:
Ja bila sa deckom kome je bio ritam otprilike jednom nedeljno, nisam bas nesto znala kako da postignem vise, bio je tu i seksi ves i alkohol ali jednostavno... mislim da mu je najbolji afrodizijak bio kada bi pomislio da bi ga ostavila, sto sam na kraju i morala. Ni dan danas ne znam u cemu je bo stos?
Trebalo je damu kupiš Tribulus i da ga pošalješ u teretanu na 45min, da mu skoči testosteron, znaš kako bi te onda napao...:D
 

Back
Top