no-strast.

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Opet ja sa problemom...
Posljednjih par mjeseci mi je strast on level zero.
Da li se vama, koji ste u duzoj vezi (znaci ozbiljno, zajednicka buducnost, zajednicki zivot, brak) desavalo zatisje u spavacoj sobi?
Nama se desavalo po par dana da eto, nemamo zelje, i prodje i mi opet navalimo jedno na drugo....A sada se bas oduzilo....
Ja znam da ce opet proci (mada sam se vec pocela pribojavati da smo vec "penzionisani" par postali) ali, kako ja da ubrzam taj proces.....?
Zna li neko?
 
kupiš neki seksi veš i neko seksi vino i - nasrneš :D
zakon fizike - telo teži da ostane u stanju u kome se već nalazi. To znači da ako se stalno tutzate po inerciji (navici) ćete održavati taj ritam :P
sve je to valjda normalno u dužim vezama :roll: Pali i da zakažeš seksi dejt (nema veze što živite zajedno), da bude spreman, psihički. Pa ondaK nasrneš. To je valjda čovečanskije :lol:
 
mammy to uvek ide s nekim razlogom, ne znam šta je ovaj put - al' ne može tek tako... Bar meni nije nikada bilo tek tako u fazonu ,,dosadilo mi''
Kad nađeš razlog rešićeš i problem :wink:
 
Znam ja razlog...i Betty je na dobrom putu....
A nije nam dosadilo....nego....jednostavno nema onog osjecaja da ti tijelo podrhtava....da te obuzme strast...i mi smo pricali o tome...mada je u stvari jako bolno...
Blisko jos uvjek jesmo....mazimo se i milujemo i ceskamo ;)
Ali....that's it.
 
Oni temperamentniji umeju uvek da ubace varnicu. Šta je bavlju bez goriva - sve ide iz glave, strast je to. Ako je sa nekim dosadno konstantno, vankrevetski prevashodno, onda nema Bož' pomozi...

Alkohol u ljubavi je žudnja, to je bezveze...
 
Стрес, монотонија, окупираност децом (у смислу превише обавеза око детета/деце може јако да утиче), бриге, ..... :|
Исти проблем .... :-(
 
mami,samo da primetim da si napisala nesto jako vazno,a ljudi prelaze preko toga,to je da se mazite i pricate.da li ti znas koliko ljudi to ne radi?verujem da si neraspolozena zbog nedostatka strasti,ali neguj tu naviku koju imate,a to je pruzanje neznosti.sedi,smisli neku foru da ga iznenadis,recimo izmasiraj ga,sedi mu na guzu i lagano mu prelazi preko ledja,pusti neku lepu muziku,s vremena na vreme ovlas ga poljubi,koncentrisi se na to sto radis.prepoznaj to telo koje te je uzbudjivalo.seti se kako ste nekada to radili.mnogo je bitno sta ti je u glavi.muskarac koji te voli,izjednacice svoju zelju sa tvojom,ako primeti da nisi zainteresovana,on ce se uskladiti sa tim.pokazi inicijativu.ti se malo osvezi,videces da ce on to zdusno da prihvati.
 
Mislim da ti se nece dopasti moj odgovor...
iznenadjena tvojim problemom posto vec kazes da razmenjujete neznosti... pogledala sam tvoj broj postova i onda otvorila profil da vidim dnevni prosek.
Ako bi ti njemu i vama posvetila deo paznje, ajde 50%, mada sigurno zasluzuje i vise... od onoga sto das forumu mislim da ti taj problem ne bi sada delila sa nama.

btw, slazem se sa Betty da o tome ne treba pricati, nego treba nesto raditi
da li su to fantazije, donji ves, alkohol ili intelektualna stimulacija... ili sve zajedno, zavisi od vas

ja naravno nisam nikakav terapeut za parove i naravno ne mislim da je forum kriv za bilo sta, nego tvoja aktivnost samo govori o tome da si se okrenula sebi umesto da se okrenes VAMA

a kada se vec tako okrenes sebi onda komunikacija nastrada i vi ste sve dalje i dalje... pa se to onda odrazi i na sex

a sam sex kao i svaka potreba u slucaju da nije zadovoljena ona postaje sve vaznija i ako ne resite probleme u komunikaciji (ukoliko je moja pretpostavka tacna)... desice da odlutate u neke druge krevete
 
Hm, mozda biste mogli da pokusate da ponovo otkrivate tijela onog drugog?
Da se za neko vrijeme odreknete seksa i pocnete da se igrate, da krenete od pogleda i ovlasnih dodira i polako, polako osvajate dio po dio tijela... Svakom od novootkrivenih dijelova posvecujete se te veceri, pa tek sutradan idete dalje... I tako danima, ne zureci, dok sve ne otkrijete...
 
Struja:
mami,samo da primetim da si napisala nesto jako vazno,a ljudi prelaze preko toga,to je da se mazite i pricate.da li ti znas koliko ljudi to ne radi?verujem da si neraspolozena zbog nedostatka strasti,ali neguj tu naviku koju imate,a to je pruzanje neznosti.sedi,smisli neku foru da ga iznenadis,recimo izmasiraj ga,sedi mu na guzu i lagano mu prelazi preko ledja,pusti neku lepu muziku,s vremena na vreme ovlas ga poljubi,koncentrisi se na to sto radis.prepoznaj to telo koje te je uzbudjivalo.seti se kako ste nekada to radili.mnogo je bitno sta ti je u glavi.muskarac koji te voli,izjednacice svoju zelju sa tvojom,ako primeti da nisi zainteresovana,on ce se uskladiti sa tim.pokazi inicijativu.ti se malo osvezi,videces da ce on to zdusno da prihvati.

U nasem slucaju sam se ja izjednacila sa njegovom zeljom....on je zaglavio na bolovanje zbog stresa i too much worries...a ja nisam htjela da mu stajem na muku....sad je on puno bolje...ali...******...kao da su nam tijela zaspala...valjda ce biti bolje
@etotako
otkad je kuci zbog tog stresa on je posvetio odvlacenju paznje i pustanjem mozga na pasu....citaj-spavanju, hobijima....spavanju....pa opet odmaranju...da, za to vrijeme sam ja na forumu...
 
oh,izvini.
ako su samo zaspala,ja ipak mislim da mogu da se probude.onda,mada predpostavljam da ti je tesko,da si mozda i blokirana,nateraj sebe,zbog oboje,aktiviraj se.budi ti inicijator,zavedi ga,nekim sitnicama.potrudi se,a onda mu stavi do znanja da je on sledeci.mislim,ovo je sve tako nestvarno,sve su to detalji koji nisu primenljivi uvek na svakome.sve je drugacije kada covek dodje u tu situaciju.mada,mislim,da je najbitnije da imate dodir.samo vam treba malo ludosti.
 

Back
Top