U kojoj meri zene gledaju na muska tela?

jovan24

Zainteresovan član
Poruka
141
Poznato je da muskarce nazivaju "vizuelnim" bicima jer im se pogledi lepe za vitka zenska tela, ali kakav je slucaj sa zenama? Zanima me da li u istoj meri gledate na muska tela kao i muskarci na zenska ili ne, ili malo manje, ili mozda vise ili...

Ipak smo mi svi napravljeni od istog materijala samo se razlikujemo u nekim tamo hormonima i par izraslina po telu pa mi je ne logicno da jedna se strana lozi na to a druga ne kao sto se to prica..

I da, zene postujte slike idealnih muskih tela da vidimo koliko smo daleko od toga :)
 
ja gledam i muska i zneska tela...za muskima se okrecem kao i vi sto se okrecete za zenama..volim kad muskarac dobro izgleda pa da mogu lepo da se okrenem za njim....otikdam za takvim frajerima...cim nadjem nesto sto mi se svidja stavicu da vidite....samo ovde u Su nema bas nesto zgodnih frajera ali nadje se.....a sto se tice zena pogledajte u moj profil da vidite moj ukus zene 8) 8) 8)
 
Ne pitam ja ovo jer sam resio da se bacim na fitnes, ja objektivno smatram da imam dobro telo (dupe, plocice, ruke, odnos visine/tezine) kao sto objektivno i smatram da imam one lose osobine o kojima sam pre pricao. Nego da ne skrecemo sa teme...

Ja licno nisam nesto primetio da se zene okrecu za muskarcima u tom kontekstu niti da komentarisu tipa na ulici... I uvek manje potenciraju taj izgled tela nego muskarci.

(Za komentare tipa kako je sladak u faci mislim da su m/z na istom nivou)
 
jovan24:
Ne pitam ja ovo jer sam resio da se bacim na fitnes, ja objektivno smatram da imam dobro telo (dupe, plocice, ruke, odnos visine/tezine)
Ja licno nisam nesto primetio da se zene okrecu za muskarcima u tom kontekstu niti da komentarisu tipa na ulici... I uvek manje potenciraju taj izgled tela nego muskarci.


hahahahah ajd stavi sliku pa cemo to mi zene da ocenimo :D:D:D:D
Okrecemo se...(govorim u svoje i drugaricino ime)....i zvizdimo...za njim...ozbiljno..Pa sta...?!
Da mogu jos bih ga i ispipala ali jbg smatrace me idiotom jer se i ovako okrecem i komentarisem muskarce....8)
 
Ja sve i radim diskretno, zato izgleda i ispusim uvek jer ispadnem ne zainteresovan. Ali zene bas nikad to ne kazu kad su u nekom muskom drustvu koga ne poznaju bas ceo zivot, al eto iz pouzdanih izvora (i uz pomoc alkohola) sam saznao da su mi neke sa mora spominjale bulju u pozitivnom kontekstu, osim toga nista nikad :)
 
naravno da gledamo, ali mislim da nije tolko naglasenoi kao sto vi muskarci radite, to jest buljate u zenske........ e sad meni je jako milo kad vidim nekog lepo gradjenog decka, koji ima super dupe, a najvise mi se svidja kad ima ona divna siroka ramena, a tesni struk, mmmmmmmm.................
 
klasicna lepota, e to trazimo...... ;)
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    3,8 KB · Pregleda: 230
Naravno- gledam. Obozavam da gledam- svakoga, non stop- on line!
To mi je jedna od jacih zabava u zivotu- proucavanje.
Otkrivanje osoba!
Koliko mozemo saznati o osobi a da je pri tom nismo upoznali?

Svako vidi osobu unutar svojih mogucnosti, senzibiliteta.
Zaista se moze videti- ne samo telo!
Zene narocito imaju dar da osete muskarca- mnogo toga se moze procitati!
Oci samo sta sve ne otkrivaju. Temperament, Intelekt, "seksualnost", produhovljenost,
emotivnost, dubinu.

Sve zavisi sta zelis da vidis i da li si sposoban da vidis!
 
jovan24:
Ne pitam ja ovo jer sam resio da se bacim na fitnes, ja objektivno smatram da imam dobro telo (dupe, plocice, ruke, odnos visine/tezine) kao sto objektivno i smatram da imam one lose osobine o kojima sam pre pricao. Nego da ne skrecemo sa teme...

Ja licno nisam nesto primetio da se zene okrecu za muskarcima u tom kontekstu niti da komentarisu tipa na ulici... I uvek manje potenciraju taj izgled tela nego muskarci.

(Za komentare tipa kako je sladak u faci mislim da su m/z na istom nivou)
veeeeruj mi, komentarisemo. i okrenemo se. i potenciraju veoma. to samo neke kao svetice pa nije im bitan fiz.izgled. laaazu bre. meni je bitno unutra kakav je, naravno da necu biti s njim ako je nakaza u dusi a David spolja, ali da je bitan fizicki i da to prvo primetim, naravno.
@geisha
videla sam kopiju Davida u firenci i svi su se slikali ispred njega, samo sam ja isla okolo da se slikam s druge strane. mislim, stvaarno ima dobru pozadinu
 
mala_nish:
veeeeruj mi, komentarisemo. i okrenemo se. i potenciraju veoma. to samo neke kao svetice pa nije im bitan fiz.izgled. laaazu bre. meni je bitno unutra kakav je, naravno da necu biti s njim ako je nakaza u dusi a David spolja, ali da je bitan fizicki i da to prvo primetim, naravno.
@geisha
videla sam kopiju Davida u firenci i svi su se slikali ispred njega, samo sam ja isla okolo da se slikam s druge strane. mislim, stvaarno ima dobru pozadinu

slazem se potpuno...........mmmmmmmmmmm :grin: ;)
 

Back
Top