Za devojke: Sta NIKAKO ne volite u seksu?

ok:ne volim sado,mazo,foot fetish,piskenje i ostale radnje tog tipa,jedan na jedan mi je naj,ono drugo prelazi granice zemlje fantazije(i tamo ostaje).mrzim da me neko ....kao zec,mrzim kad nema hemije(jer mora bar malo toga da ima,makar za jednu noc samo),a posle mrzim kad skoci kao oprzen,pa pravo pod tus,mrzim pitanje"da li si svrsila"(kao i vecina zenskog roda),za sada mislim da je to-to :roll:
 
Najbolje je kad pravi ovakve face
lew.gif
 
Najvise ne volim kada decko nece da me poljubi posto mu pruzim oralni sex! Ja obozavam to da mu radim, ali onda ispadne da sam ja neka prljavica, pa je za mene to OK, ali za njega finog nije...
I inace, mrzim sledecu situaciju: kada decko zeli nesto sto sam smatra suvise slobodoumnim, i shvati da i ja to zelim, a ne samo pristajem, onda pocne da misli kako sam ja uzasno perverzna i kopka ga odakle meni uopste takve zelje! Kao da momci i dalje ocekuju da fine devojke preziru sex ali ga upraznjavaju da bi njima ucinile... Zar ne?
 
Da, naravno da sam pokusavala da ga rijesim i gotovo da sam potpuno uspjela u tome... Problem je bio u nedostatku samosvijesti i nesposobnosti da se opustim kad sam s nekim za koga nisam emotivno vezana... Buduci da sam, sto sam starija, bivala sve sigurnija u sebe i odluke koje donosim, ovakve situacije su postajale sve rjedje i rjedje...
 

Back
Top