Ko dobija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ако ДСС настави да се глупира са ДС-ом, и ДС-овским прилепцима(који су сви заједно некомунистички "либерални, стамболићевски, антисрпски" покрет) - по мом мишљењу следеће изборе добиће СРС(тврди КГБ-овски неокомунисти) на моју жалост... али то ће бити из оне представе ТРАЖИЛИ СТЕ - ГЛЕДАЈТЕ !
 
:( ovi kao konzervativni srbokomunisti DSS-SPS-SRS
zezam se, ne sme voja s njima u koaliciju ;)
al zato, dobro ce da jadi kasicu placajuci maljinsku podrshku i jednih i drugih :roll:
ipak, ne pitaju se vuchelic i nikolic, big brother donosi konachnu odluku.
 
Kohen:



laughing.gif
 
_Milanche_:
nova vlada
DS DSS NS G17 SPO+manjine (ako SPO predje cenzus)


hahaha ... samo ako g17 predje cenzus ... kako sada stvari stoje sa 2% podrske tesko ce oni preci cenzus ... da je takva vlada mogla da se napravi ne bi sada ovu trenutnu podrzavao SPS nego bi DS bila u vladi ... sto se tice SPO ne verujem da prelaze cenzus ... sta kazete na to da je podrska SRS 40%? .. a sto se tice onog sto je rekao da je izdjanicka vlada potpisala kapitulaciju, moram napomenuti da nemam reci kako ima hrabrosti i obraza da tako nesto kaze, jer je vlada posle nje pustila siptarske teroriste da udju u BUJANOVAC, PRESEVO i MEDVEDJU, a 17. marta da izvrsi novo etnicko ciscenje Srba na Kosovu i Metohiji ... nego sledece pitanje je upuceno onima sto glasaju za G17+, a i onima sto glasaju za DS ... Zar zaista mislite da ste toliko jaki kao sto Tadic kaze (obecao resenje afere Bodrum)?
 
Kako ti znas da G17+ ima 2%?
Na svim lokalnim izborima oni su isli opreko 5%.
To je jedino merodavno a ne ankete koje svako pravi kako hoce a cak i po anketama imaju oko 5%.

SRS nema podrsku 40% sve zjadno sa socijalstima pitanje je da li ima toliko SRS+SPS.
Opet loklani izobri odrzani u zadnjih godinu dana,svud imaju manje glasova nego pre i to dosta manje.
20% je misona imenica bila na loklanim izborima.

Ne zaboravi da su Presevo,Bujanovac i Medvedja jedine terotorije gde je bila kriza a koje su ipak ostale Srbiji dok je sve ono sto je resavano onako kako ti mislis da trebalo(bas ta prica o kapitulaciji) je izgubljeno.

SPO ako izadje samostalno ce tesko preci cenzus bice blizu ali veliko je pitanje.
 
e pa ovako ... ds je priznala da je podrska radikala 40% i da upravo iz tog razloga ce podrzati vladu ukoliko im sps uskrati podrsku ... medjutim, g17 ima podrsku manju od 2%
 
postoji nesto sto se zove agencija za ispitivanje politicke popularnosti medju strankama ... a to sto DS kaze ja ne zarezujem mnogo, samo znam sta ja znam ... a ti nemas pojma ... a DS je opala popularnost sa njenih 17% na 14% ... pa tadic ne bi ni pobedio nikolica da ga nije pordzao nesrecni karic, koga sada zelite da uhapsite ... stvarno ste odvratni ... stop manekenima i neobavestenima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top