Ko dobija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
no_problem:
Kao prvo, LDP nema sanse ni cenzus da probije ... pa svi znaju da je to narkomanska stranka cim je ceda smrkas predvodi ... sto se tice DS, mislim da sam rekao da je njihova podrska spala na 15%
Malo lakše sa deljenjem ''komšplimenata'', može?
 
no_problem:
ok ali ne vidim sta je tu neistina ... sve je istina i sve su argumenti, za razliku od mojih prethodnika koji se bave lazima i nagadjanjima, kao i licnim pretpostavkama
Nisam ni rekao da li je istina ili ne, već da ne pišeš na taj način. Može?
 
_Milanche_:
SRS 27-32%
DS 19-24%
DSS-NS 12-15%
G17+ 4-6%
SPS 4-6%
SPO 3-5%
LDP 3-6%
PSS-SDP 3-6%

to su ti stari rezultati, jer ta koalicija PSS-SDP ne postoji odavno ... hahaha ... daj nesto novije ... a DSS nije u koaliciji sa NS cccc a DS je u koaliciji sa GSS ... mislim, vidi se koliko nemas pojma
 
no_problem:
... mislim, vidi se koliko nemas pojma
Ovde bih ja rekao: ''... mislim, vidi se koliko ne pratiš situaciju na političkoj sceni''.
I niko mi ne bi mogao reći da sam svađalački nastrojen, još manje da odgovori na neprimeren način.
Diplomatija... :wink:
 
ma nije to nego sta covek naprica...
kaze stari rezultati ja ih licno izprognozirao...
kaze nisu u koaliciji PSS-SDU
a ni Kosta ni Velja(zamislite to)
a DS je sa GSS
da se krstim i levom i desnom
covek kao da zivi na marsu.
 
_Milanche_:
ma nije to nego sta covek naprica...
kaze stari rezultati ja ih licno izprognozirao...
kaze nisu u koaliciji PSS-SDU
a ni Kosta ni Velja(zamislite to)
a DS je sa GSS
da se krstim i levom i desnom
covek kao da zivi na marsu.


ma ne zivim ja na marsu nego u srbiji ... a ti otvori novine pa pogledaj malo i videces pune novine kojekakvih afera tipa afere bodrum, afere secerana i ostalih koje su vesto zataskane
 
pazi ima veze jer sve to dovodi do pada rejtinga korupcionaskih stranaka i do raspada koalicija .... covic je koliko se secam rasturio tu koaliciju kada su poceli da gone karica ... nemoj tako da pricas ako nemas proverene informacije ... ipak su moje informacije proverene o poverenju politickim partijama ... kao sto znam da ova vlada nema podrsku, tako znam da ce sledeca biti SRS i mozda jos neka
 
Tvoja stvar kako ces proceniti rejting ja sam ti napisao kako sma ga procenio.
Nije toliko ni bita ta kolaicija PSS-SDP i da je raskinuta i da nije SDP i nema glasace.
Reci da DSS nije u koaliciji sa NS je vise nego smesno.
GSS je u kolaiciji sa LDP ane sa DS.
 
Kohen:
Samo cu je tebi reci........ovo je tek pocetak :wink: :wink: :wink:

banerodbori0wj.gif


Правилник Форума Крстарице


Шта је забрањено ?



- Непосредна промоција и величање одређених политичких партија, њихових лидера или чланова
 
jedan ogranak GSS je u LDP a drugi je u DS ... zar ne ... a ja nisam izneo svoja licna zapazanja nego statisticke podatke ... svako moze prema svojim uveravanjima da napise sta zeli, to je demokratija, ali je glavno ono sto ce se dogoditi na izborima
 
eremita:
Правилник Форума Крстарице


Шта је забрањено ?



- Непосредна промоција и величање одређених политичких партија, њихових лидера или чланова
Pa nećemo baš po PS-u... Nema smisla. ostalo bi pusto, a to nije u interesu nikom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top