BEČKI PREGOVORI

lider:
Znam Petre,ali koliko mi se čini sve je to deo globalne strategije kreirane pre mnogo godina.
znas kako,ja ne verujem u foru da neko u medjunardnom sistemu kreira rasplete dogadjaja po 50 godina unapred i da su zatvorene opcije da se tu dalje odigra drugachije;sve zavisi od konkretnih situacija i interesa...npr.mi smo mogli mnogo bolje da odigramo tu chitavu prichu posle raspada sfrj.kad smo ukenyali,logicno,usli smo u negativni lanac,kazne...koji ce nam sad naplatiti..da je nashe rukovodstvo,josh od pocetka devedesetih bilo drugachije,drugachiji bi bio i odnos,od pocetka do kraja prema nama...sve se to sada,zavrsava sa kosovom
 
Petar_FPN:
znas kako,ja ne verujem u foru da neko u medjunardnom sistemu kreira rasplete dogadjaja po 50 godina unapred i da su zatvorene opcije da se tu dalje odigra drugachije;sve zavisi od konkretnih situacija i interesa...npr.mi smo mogli mnogo bolje da odigramo tu chitavu prichu posle raspada sfrj.kad smo ukenyali,logicno,usli smo u negativni lanac,kazne...koji ce nam sad naplatiti..da je nashe rukovodstvo,josh od pocetka devedesetih bilo drugachije,drugachiji bi bio i odnos,od pocetka do kraja prema nama...sve se to sada,zavrsava sa kosovom
Slažem se.
Samo,da li stvarno misliš da se završava sa Kosovom?
 
Ne mislim da je Sandžak suviše mali,možda sada bude nekih manjih problema,pogotovo ako se Crna Gora otcepi.U svakom slučaju ne verujem da Sandžak može da se otcepi od Srbije.Jug Srbije je već druga priča,nedavno su usvojili onu platformu,a znamo da su Albanci prilično studiozni kada prionu na nešto,a i znamo da imaju prilično jake lobi grupe...
Ne verujem da će biti problema u Vojvodini.U pravu si,Mađari nisu isto što i Albanci...
 
Petar_FPN:
definitivno sam ubedjen i siguran da se zavrsava sa kosovom;pocelo je i zavrsice se na kosovu..nema drugachije ozbiljne logike zasto bi im odgovaralo suprotno
Ако је ФПН, скраћеница за Факултет Политичких Наука, онда би требало бити јасно да је косово, Косово и Метохија, да је санџак - Рашка, и да се не може и не сме дозволити никада и никоме, ни под којим условима, одцепљење, децентрализација, или било шта друго, што СРБИЈУ још више дели и смањује.
И турци су били 500 година, и Римско царство је било, и Немци, сви су они били, и прошли.
СРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА СВЕ ДОК СУ ЈОЈ ДЕЦА ВЕРНА
Мани те се философских трактата, маните се анализе "шта је у главама наших окупатора" - и они ће проћи! Ничија до зоре није горела.
Волите Србију.
Будите Срби.
 

Back
Top