posetite moj pocetnicki sajt da vidite da li je dobro za pocetnika
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: posetite moj pocetnicki sajt da vidite da li je dobro za pocetnika

Početnik dachahan (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Arrow posetite moj pocetnicki sajt da vidite da li je dobro za pocetnika

Poslednji put ažurirao/la admin : 18.04.2006. u 23:49

Zainteresovan član Bunga Banga re (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: posetite moj pocetnicki sajt da vidite da li je dobro za pocetnika

nije losh za pocetnika,mada mogo bi josh nekih detalja dodati,tj.suvise je jednostavan...
    sledeci put napisi samo jedan link da ljudi ne moraju copy/paste www.budizam.yu.cx
    It wasn't me!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: posetite moj pocetnicki sajt da vidite da li je dobro za pocetnika

Lepo si uklopio boje i sve u svemu cool, postavi ako umes i englesku verziju i dodaj opciju "print this document" tako da se tekst odstampa bez slicica "sa strane" i onda je to solidan sajt.

www.bulmasoft.netfirms.com
    kontakt tel: +381638133681

Thumbs down Re: posetite moj pocetnicki sajt da vidite da li je dobro za pocetnika

Nema sta stvarno jadno.
    Pa zar si slep covece stvarno pateticno.
    Moja baba ima bolju prezentaciju.

http://www.mojababadobrinka.com

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

I dalje stojim pri svom misljenju. Ili drugi forumasi smatraju da imaju pravo da meni ispiraju mozak sa svojim misljenjima?

OCEKUJEM ODGOVOR NA OVO PITANJE!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

...uzgred, tvoja baba Dobrinka izgleda da ne ume ni toliko page not found (naravno)

AMA STA VAM JE KRETENIMA STO PLJUJETE PO SAJTOVIMA DRUGIH???

IDITE NA www.symantec.com PA TAMO NADJITE DOWNLOAD SEKCIJU PROGRAMA VISUAL PAGE. U HELPU TOG PROGRAMA PROCITAJTE, NAKON STO ISTI INSTALIRATE NA VAS RACUNAR, SYMANTECOVO MISLJENJE O DIZAJNU SAJTA! DA VAM USTEDIM OVAJ TRUD, PRENECU VAM ISTO:

SYMANTEC SMATRA DA NIJE STVAR U FLASHU, ANIMACIJAMA, SLOZENOSTI, PRETAPANJIMA, TRANSPARENTNOSTI I TIM OSTALIM SRANJIMA KOJIMA SE VI TOLIKO SHVALITE I ZBOG CEGA TOLIKO PLJUJETE LJUDE KOJI SAMI URADE SVOJ SAJT.

NE!

SYMANTEC SMATRA DA DOBAR SAJT SAJTOM CINI DOBRIM NJEGOV - S A D R Z A J !

GLE CUDA! SADRYAJ, DRAGI MOJI, A NE KAKO JE UKLOPIO PISLJIVU TABELU ILI SLICNE DRUGE OSTALE GLUPOSTI KOJE VI, FORUMASI, STAVLJATE OVDE U VASEM SUDU U PRVI PLAN!!!

DAKLE, AKO SAJT IMA DOBAR SADRZAJ, ONDA JE TO DOBAR SAJT!

AKO SAJT NEMA DOBAR SADRZAJ, NIKAKAV FLASH, JAVA PLUG IN NITI BILO STA DRUGO SLICNO ILI RAZLICITO SA ESTETSKE TACKE GLEDISTA NE MOZE POBOLJSATI SITUACIJU!

PROSUDITE PO SEBI!
    KADA KORISTITE GOOGLE, ALTA VISTU ILI KRSTARICU ILI PAK NEKI DRUGI PRETRAZIVAC, ZA CIM TRAZITE? STA KUCATE PRETRAZIVACU? DA LI POSTOJI I JEDAN PRETRAZIVAC INTERNETA KOJI CE VAM NACI "LEPO URADJEN SAJT"? NE!!!

VI TRAZITE PODATKE NA TEME KOJE VAS ZANIMAJU A TO JE CISTI HTML I NISTA DRUGO! TO JE TEKST, BIO ON U BOJI ILI CRNO BEO, SA ILI BEZ JPG SLICICA TO JE SADRZAJ I TO JE ONO STO CINI SAJT!

SVE OSTALO JE VIZUELNI UKRAS KOJI VRLO CESTO A POGOTOVO NA DIAL UP VEZAMA MOZE SAMO DA SMETA POSETIOCU SAJTA A NIKAKO ISTOM DA KORISTI!

IZ SVIH OVIH GORE NAVEDENIH RAZLOGA JA SAM OVDE JAVNO DEKLARISAO DA JE COVEKOV SAJT SASVIM PRISTOJAN A AKO BI UMEO DA PRIHVATI MOJ MALOPREDJASNJI SAVET ONDA BI ON SVOJ SAJT STAVIO U RANG JAKO DOBRIH-ODLICNIH

ODGOVORE SALJITE SAMO SA ARGUMENTIMA!

DOSTA VISE RECENICA "JAO KAKO TO NISTA NE VALJA" (BEZ ARGUMENTA)

SA PUNIM PRAVOM NAPISALA:

www.bulmasoft.netfirms.com
    Branislav Gavric

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Svi koji omalovazavaju neciji rad pogotovo bez osnova neka pogledaju sledeci link:

http://www.psc.ac.yu/

Sajt Istrazivacke Stanice Petnica kod Valjeva u Srbiji.
    Licno nemam ama bas nikakve veze sa sajtom iste, izuzev sto sam u Petnici gostovao par puta.

OCEKUJEM DA CE TE I TAJ SAJT NARAVNO POPLJUVATI!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

This subject has ben automaticly deleted by BulmaSoft's Administrators
    Ova tema je automatski prebrisana od strana administratora BulmaSofta
    Poslednji put ažurirao/la bulma2005 : 11.04.2006. u 15:46

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Oprosti mu Boze, ne zna sta prica.....
    Znaci svi mi koji smo godine ulozili u znanje, dzaba smo to radili? Ti si se nasao da nam osvetlis pute znanja? Jadan li si Bulma, osvesti se malo.....
    Naravno da je sadrzaj vazan, niko nece napraviti sajt koji nema sadrzaj, besmizlica. Pitanje je samo KAKO SE TO PREZENTIRA! A to je vec za tebe visa matematika...

Aktivan član ShadowRider (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Pol
    muški
    The answer my friend,is blowin in the wind
    Reputaciona moć
    68

Bulma,tvoj sajt nije glup,on je sinonim za glupost
    How to keep a fool busy,see under
    How to keep a fool busy,see above

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bulma2005
    A, jeste li videli? Vrvi od sadrzaja? A desighn? Ma ko Desighn sisa..
    Bulma, kome ti to prevodis pobogu?
    dizajn se pise "design" - prevodice vajni.....
    Toliko o tvom poznavanju dizajna u slici i reci....

dachahan,
    ako je prvi i nije strasno.
    Savetujem svima pa i tebi, KUPI domen 7$ i hosting 1500din/100mb pa onda radi bilo sta.
    Predpostavljam da je ovo neka free varijanta s obzirom da na strani imas vise reklama nego sadrzaja, platis pa si gazda svoj na svome.
    Sto se tice dizajna, sve sto radis radi u Dreamweaver-u, to jeste profi program ali je najbolji i osnove mogu da se lako savladaju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Poslednji put ažurirao/la bulma2005 : 11.04.2006. u 15:46

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Mislim Bulimije, da se tebi sprema jedan efektan ban, samo ako moderatori rade svoj posao.
    Ako imas sta pametno da napises, samo napred. Ovako tupljenje stvarno nema smisla i nista ne postizes.

Ističe se
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

@bulma2005

Zabranjena su velika slova...

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Re:
    Savetujem svima pa i tebi, KUPI domen 7$ i hosting 1500din/100mb pa onda radi bilo sta...

Odgovor:

KAD CE PLATA, KAD CE PLATA, MILI, JE LI STIGLA PLATA, KAD CE VISE TA J*** PLATA???

EOF
    LEGLA JE!
    Kupi domen i uradi sajt.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

CodeMacer-u:

EVO KAKO IZGLEDA JEDAN POCETNICKI SAJT!!!!

http://www.bulmasoft.netfirms.com/indexold.htm

To je bio NAS PRVI SAJT!!! PRE 5 GODINA!!!!!

pljuj po tome, m***** ti tvoju ******

Bulma

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ti kao ne shvatas sta znaci "pljuvanje" a sta kritika? Ali od tebe se i nije moglo ocekivati da shvatis, ne mozes ti to... Osim ako ne smatras "pljuvanjem" sve drugo sto nije jednako kao tvoje uvazeno misljenje.

Obzirom na tvoje skorasnje postove, mislim Bulimije da je krajnje vreme da se konacno obratis nekom strucnom licu iz domena zdravstva....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Ma samo ti PLJUJ i CUTI!!!

(MOZE, MOZE U ISTO VREME OBADVOJE!!!)

Samo PLJUJES a NE OTVARAS USTA!!!

Probaj, Slovenacna ti P***** M*****, DA VIDIS KAKO JE DOBRO!!!

P.S. Uzmi MANJU jabuku!!! (onaj stari vic o slovencima!!!)

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Za slovenacke viceve se obrati Slovencima.... Sasvim sam dovoljno Srbin i dobro se osecam, hvala na pitanju.
    To sto govorim vise jezika, cini me ponosnim a o tebi govori sve ono sto si gore napisao! Ni svoj maternji ne umes da govoris kako valja, gramatika ti uz HTML nesto slabo ide..
    Daj, smanji dozivljaj, vidis da si u zapenusenosti, poceo da se frljas recima i ni da otkucas ne mozes vise kako valja!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Sasvim si ti pravi SRBIN (muslimani NE pljuju JEDNi po DRUGIMA, to samo SRBI rade SVOJIMA!!!)

(jesi jesi original PRAVI precisceni 100% SRBIN SI!!!)

Zainteresovan član bionic sleeper (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2006.
    Reputaciona moć
    44

.
    KADA KORISTITE GOOGLE, ALTA VISTU ILI KRSTARICU ILI PAK NEKI DRUGI PRETRAZIVAC, ZA CIM TRAZITE? STA KUCATE PRETRAZIVACU? DA LI POSTOJI I JEDAN PRETRAZIVAC INTERNETA KOJI CE VAM NACI "LEPO URADJEN SAJT"? NE!!!

froma ili sadrzaj.... pitanje stako gotovo koliko i umetnost...

web dizajn jeste odredjena forma umetnosti....
    lichno, svakako spadam u funkcionaliste.... ali ne treba zanemariti i tekovine vizuelne kulture...

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Malo sam švrljao po ovim forumima i naišao na ovaj potforum. I šta je najinteresantnije pratio sam o čemu pričate... i zatim pogledao sajt o kome se toliko priča, onaj koji je radio bulma2005...
    Neću ovaj put ništa da napišem o dizajnu ili designe-u, nego me interesuje, s obzirom da se, između ostalog bavi i prevođenjem, kako je moguće da na čitavom sajtu nema ispravno napisanih naših slova č, ć, š, đ, ž pogotovo što je ta mogućnost odavno dostupna. Evo i na ovom savršenom forumu i savršenom sajtu možete pisati istovremeno i na latinici i na ћирилици. Толико о савршеном булмином сајту.
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Dobro promisli pre nego sto odvalis toliku glupost, prijatelju!
    Kompletan sajt je linkovan ka altavistinoj babel fish translation service-u. To znaci da je kompletan sajt preko ovog altavistinog servisa dostupan na B-I-L-O-K-O-J-E-M J-E-Z-I-K-U- N-A-P-L-A-N-E-T-I-!-!-! Medjutim, iako su slova sa kvacicama odavno dostupna eto cak i na ovom forumu ovde, ALTAVISTIN TRANSLATION SERVICE nece moci Bulmin sajt da prevede recimo na KINESKI ako je u HTML kodu slovo sa KVACICOM!

(da li smo razumeli? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!!!)

(Hvala!)

Slične teme

1. POSETITE OVAJ SAJT!!!!!!
    Autor EUSTAHIJE_BRZIC u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 29.05.2006., 09:51
  2. Vidite mi sajt
    Autor damir24 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.02.2006., 19:10
  3. pocetnicki sajt