Kada ce NBA Europe Live?

da,stvarno je steta sto postoji jedino NBA kosarkaska igra,a nikakva paznja nije posvecena Evropi,a pre svega reprezentacijama.stvarno velika rupa,i ko je popuni moze da racuna na veliku dobit,a igra bi kod nas postala veliki hit ako bude nase reprezentacije.
takodje je primetan nedostatak kvalitetnog kosarkaskog menadzera.
 
koliko sam ja skapirao citajuci gornji link,ovo ce biti bezveze.u pitanju je igra koja se bavi turnejom 5-6 NBA timova koji ce igrati sa par najboljih evropskih....
a ja se taman ponadao da ce biti reprezentacije i Partizan....sranye...
 
National Teams: 06 released! You can get the patch from the Downloads section of nteamsnbalive.org.

FEATURES -
* Adds 33 national teams to NBA Live 06. Angola, Argentina, Australia, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Brazil, Canada, China, Croatia, France, Germany, Greece, Israel, Italy, Japan, Latvia, Lebanon, Lithuania, New Zealand, Nigeria, Panama, Puerto Rico, Qatar, "Rest of the World Team", Russia, Senegal, Serbia & Montenegro, Slovenia, Spain, Turkey, USA, Ukraine, and Venezuela.
* Each team is based on current national teams rosters and includes detailed created player appearances.
* Complete National Teams installation and contains real team jerseys, front end art, international courts, and a stadium for all teams.

These patches will NOT affect your regular NBA rosters, leagues, franchises, graphics etc.
 

Back
Top