Niski udarci

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.642
ili "low blows"
tipicno oruzje primitivaca..u argumentu , konfliktu ili svadji kad se kao poslednje "efikasno" oruzje koriste privatne informacije o "protivniku" , nesto o njemu, detalji iz privatnog zivota, da bi se protivnik pobedio u konfliktu koji zaista nema veze sa privatnim zivotom osobe...
odnosno predmet konflikta nije lican....svejedno i da jeste....
cudi me koliko ljudi nije u stanju da sacuva osnovno dostojanstvo i koliko njih se sluzi bas ovom metodom - niskim udarcima...
oruzje je efikasno....dostojanstvena strana ne odgovara na isti nacin naravno, ne spusta se u blato vec se sa zgrazavanjem udalji da se ne vrati nikad vise i prekida sve odnose sa primitivcem...primitivac ostaje srecan i zadovoljan uronjen duboko u nerealnost svoje debele iluzije da je on bolji i da je pobedio....
 
To jeste istina, i sama sam to primetila milion puta, tim pre što skoro nikada ne koristim niske udarce... Kažem skoro, jer ne mogu da garantujem da mi se to nikada nije desilo, ali istovremeno se ne sećam da jeste...
Samo, šta da kažemo na ovu temu što ti već nisi? :)
 
Ja sam neki dan imala tu situaciju sa iskompleksiranom, ljubomornom jadnicom koja se spustila dovoljno da mi kaze da sam glupava a zatim nakon par minuta izjavi da mi je ravna u svemu-lepoti i pameti :lol: Iz druge stvari koju je rekla lako je shvatiti da prva stvar vrishti- zaaaviiist :roll:
No, treba birati svoje bitke!
 
veća bi ti bila fora da se nasmešiš,kažeš svaka čast,elegantno se rukuješ,i još elegantnije odeš...
još nikad nisam sreo nekog ko je umeo tako da završi(ja sam to uradio 1-2 puta)..
 
Udari me. Udari me jos jednom. Jesam li mozda budala sto trpim udarce?
Jesam li previse uplasen da bih ti vratio?
Mislis li da ne mogu da ti vratim?
Mislis li da me stvarno boli?
Udari me jos jednom.
 
Ne razumem taj izraz "low blows". A nekako podseća na "blowjobs". A ono low, valjda kao instrukcija da treba da se spusti na sprat niže...

Inače, ne mislite valjda da kepece udarate sa high kicks? Prema svecu i tropar.
 
dismisaleeeeeee

e bash sam pomislila na tebe
cak sam danas primetila i banatski karlovac na karti . kao vidi ovo zashto mi je poznato

kad eto tebe. absh sam vestica, a malo mi se zategle farmerke, previse sam jela

pa sta bi ti htela, da te svi maze, paze i ceskaju po glavi... pa zamisli takav zivot

uzas !!!!
 
ma niski udarci su ok...sagnesh se...ono shto mene dovodi do ludila su one priche kada chovek nije zaista siguran shta da misli...dakle ono ***** te al ako reagujesh ja tju kazhem da te ne ***** i pogreshno si razumeo...to mi se deshava i na poslu...to neko prebacivanje i optuzhivanje al sve nekako indirektno...uuuh kako se jezhim na to..to je neka zloba u nama valjda...
 
e to mozda taj sto ti je slao to 'napusavanje'. mozd aje on u tom trenutku i smatrao da se sali, to je sebe opravdao, ali je jednim delom svesti hteo i da te napusi, a to je potisnuo
a ti si registrovao napusavanje, ali on to negira, ne namerno, nego tako misli
i onda ti ispadnes lud i paranoican hehe.
 
...ukazuju samo na nemoc sagovornika, krik ocajnika. Uvek je dobar pokazatelj necijeg karaktera, jer kad smo slabi, najbolje se vidi ko smo i koliko daleko mozemo da idemo u svojoj pokvarenosti. Cilj je naravno poniziti, povrediti drugu osobu, sto je samo po sebi neljudski i kao takvo izopaceno.
Iako je tesko ostati ravnodusan na niske udarce, uvek treba imati na umu da se radi iskljucivo o nemoci. Ja takve ljude prezirem. Ogavni su mi.

Nemam milosti za takve.8-)
 
jao divim se ljudima koji umeju da upute niyak udarac. to ume amfibija recimo

meni to ne ide dobro. to zahteva ipak umece

moram da citam sopenhauera, on ima neku kjizicu kako da sjebe.sh sagovornika u diskusiji na vise nacina.
tj ne moram ali ako je nadjem pogledacu

ne znam kako bi divlju napusila nisko.. hm
 
e to si se izdigla svaka cast

eto da ne zderem sad ovaj med drugacije bih se osecala. koliko samo problema izlazi iz pogresne ishrane

e malopre sam pojela beli luk e kad nisam umrla .
 

Back
Top