Podrska...

:p
maco odoh da se spremim
pre toga cu stati na vagu
momenat istine
33.gif
 
Како кад.

У кући немам никог са ким бих се саветовала (у неким стварима са децом).

Ван куће, са мамом, са сестром, са кумом, са најбољим другом, са Синдиком,.....ма зависи од ситуације и проблема.
 
U kući? Brat je osoba koja me razume u potpunosti. Isti smo. Tata mi je podrška u svim krupnim odlukama, ma kako (mu) čudne bile.
Van kuće? Nataša, Tanja, Vesna, Sandra, Ana, Bojan, Đorđe, Peđa, Marko.
 
:roll: zamišljam da to može na forumu...eve, ja stigla na druženje...možda baš zbog podr(u)ške:lol: ...š'o bi rekli : koga imaš bližeg od nikog...a ovde iščitavam lepe sadržaje...aj' pozdrav svima..
 
Zena s greskom:
Dobro dosla ti na Forum... a nacices sigurno ovde one koji ce ti pruziti podrsku ili bar savet ako ti zatreba... :lol:
...iako nije po ,,propisima sajta,, želim da se zahvalim na dobrodošlici...saveta i prijatelja nikada dosta!
Kako reče jedna moja prijateljica: uvek saslušaj, a posle radi po svom...:lol:
Ali,
a106.gif
, savet nam ipak ostaje negde u malim sivim ćelijama, pa ga se setimo , makar i sa kašnjenjem , može pomoći...krive Drine se ipak ispravljaju...
 
Kada je ucenik spreman ucitelj se uvek lako nadje ! Vise stotina puta sam potvrdila pravilo.
Zelim da se zahvalim komegod sto moj brat ima skop malih sivih celija kao i ja.Uvek spreman na odgovor i podrsku-ali najblize onome sto bih i ja kad me ne ophrvaju emocije toliko da zaboravim da su mi rodili i razum.
Ej,sto mi se svidja klackajuci utopljenik u cvecu, teddybear....Kako ga mogu dobiti?
 
klavirstimer:
Kada je ucenik spreman ucitelj se uvek lako nadje ! Vise stotina puta sam potvrdila pravilo.
Zelim da se zahvalim komegod sto moj brat ima skop malih sivih celija kao i ja.Uvek spreman na odgovor i podrsku-ali najblize onome sto bih i ja kad me ne ophrvaju emocije toliko da zaboravim da su mi rodili i razum.
Ej,sto mi se svidja klackajuci utopljenik u cvecu, teddybear....Kako ga mogu dobiti?

he,he...ima ih tamo
d020.gif
na sajtu koji ti saljem
http://www.cheesebuerger.de

izaberi english version, ako ti vise odgovara...

....drzis otvorena dva prozora internet explorera istovremeno- jedam cheesebuergerov, drugi forumski, i sa sajta tih ikonica prevuces odabranu, drzeci levi taster misa pritisnut, na na svoju poruku ...sta god ti se cini zgodnim i prikladnim...
k020.gif

p040.gif
d058.gif
d020.gif
 

Back
Top