Volis Americki Fudbal ??

Sapp

Početnik
Poruka
1
Za ljubitelje Americkog Fudbala

U subotu 15-og aprila odigrace se utakmica izmedju beogradskog kluba Elektricar i kluba Bedemi iz Smedereva. Ovo je utakmica prve lige koja se igra pod okriljem SAFS-a (Savesa Americkog Fudbala Srbije). Ove dve ekipe odigrace ovaj mec na sportskom terenu 11. april na bezaniji. Pozivamo sve ljubitelje americkog fudbala da dodju i uvelicaju ovaj dogadjaj. Ovo je u Srbiji sport u usponu, a znamo da nijedan sport ne moze da opstane bez publike, zato dodjite ipomozite razvoju ovog sporta u nasoj zemlji. ULAZ JE BESPLATAN

Elektricar je mlad klub koji pripada sportskom drustvu Elektricar, mada u njemu ima dosta igraca koji nisu na Elektrotehnickom Fakultetu, tako da vas ovom prilikom pozivamo i da dodjete da trenirate ako ste zainteresovani. Svi ljubitelji ovog sporta mogu posetiti probnu verziju naseg sajta ( http://galeb.etf.bg.ac.yu/~ld040393d/ ) i forum ( www.resistors.webpal.info/forum ), mada u prvi deo foruma mogu uci samo igraci. Takodje vas pozivamo da posetite sajt i forum Saveza Americkog Fudbala Srbije ( www.safsrbija.com )

Termin odigravanja jos nije poznat ali najverovatnije ce biti u 14 casova. O tacnom terminu odigravanja i eventualnim promenama informisite se na nasem sajtu ili forumu ili sajtu i forumu SAFS-a

Molio bih administratore da ovu temu, ako joj ovde nije mesto ostave do 15-og aprila, pa je onda izbrisite. Pomozite i vi da ovaj sport zazivi. HVALA
 
Mozda je i nfl ok neznam nisam probao da igram, kazem samo kako mi izgleda kad ga gledam. A sto se tice poredjenja sa rugby-em, ne moze da se poredi jer u rugby-u ima mnogo vise taktike, meni se cini mozda i gresim da u nfl celu utakmicu igraju onaj sto baca loptu i onaj sto je hvata a ostali se samo guraju. Nema potrebe sa svadjom... jer se zna koji je sport od kog proistekao.
poz.
 
o bozhe, eto zashto sam te zamolio da ne komentarishesh vise, zato sto sam znao da ces da se nalupash za ceo zhivot ... Koja bre taktika ima u rugby, si ti lud ? Americki Fudbal je jedan od najzahtevnijih timskih i taktickih sportova ... u kom ti sportu imash da napad ima odbranu i obrnuto ... vec sam popizdeo i mogao bi da ti navodim milione primera i razloga do sutra po cemu je AF bolji od rugbya ... ali kao sto rekoh ove prepirke mogu da traju u beskraj, iz iskustva ti govorim zato sto se takodje nasao neki pametan ragbista poput tebe i pricao gluposti o Americkom Fudbalu ... tako da bolje da obojca iskuliramo ... poz
 

Back
Top