Шишкиришки...

Шта радије користите?

  • Писоар

  • Кабину


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Betty:
park, počelo je proleće :lol: juhuuuu....držanje za ruke i piškenje u dalj, yeeee :lol:

Park?? Piškenje u dalj?? A kako ona leba ti piški u dalj? Ilustruj ako možeš, bilo bi edukativno (sem ako ne koristi onaj "Pi-Pi" - neki proizvod uvalili mi reklamni materijal u NS na ulici)! Zar ona ne čučne i bocka je trava udoope?
:D
 
Ма шта ја знам...ја сам дууууго, дуууго ишао у те кабине...ал' бре не знам некако...писоар има неки шмек...:lol:

Betty:
e, ljubo, što nisi stavio sve one opcije?!

Па да бих отерао вас, женетине...:lol::wink: ...ал' сте неуништиве...:lol:

Попе, Попе...разочарао си ме скроз.:lol: :wink:
 
Gde vi bre zhivite ljudi. Devojke pi$ke stojecki samo tako, posebno kada su u prirodi i nose suknjice. Jedna $vabica mi je obja$njavala kako je uchila drugarice da pi$ke stojecki, a posle su se takmichile ko ce vi$e da dobaci. Betty kachi taj mirnodopsko-mostoljubiv klip
 
da...pazi kolko je bolje pishkiti van qtje i tako toga...lepo izvadish i pishash...nemash shta da nishanish odmeravash i kontrolishesh protok...
e a neki lanac restorana je smislio kako da smanji fond za odrzhavanje qpatila...stavili su u pisoare neke sitne objekte...tipa malenu plastichnu muhu...il neki trun bilo kaki...i ljudi su podsvesno nishanili da pogode predmet...shto tje retji manje pishaju okolo...a?...
ma nema slobode...
 
na zhenskome qtq...ali zar zaista zhelish da znash da su svi mushkarci u tvom zhivotu oboleli od te retke i nadasve chudne bolesti?...
niko zhenama ne prigovara shto svuda ostavljaju tampone i kojeshta...a vid nju pametnu mushkarci mashe...pa ajd da vidim tebe da potrefish u 20cm rupu sa metar il kolko vetj visine...hah...umesto da se zahvaljuju shto ih nismo naterali da pishke u neke cilindre na zidu il neshto...c c c
 
AntunTun:
na zhenskome qtq...ali zar zaista zhelish da znash da su svi mushkarci u tvom zhivotu oboleli od te retke i nadasve chudne bolesti?...
niko zhenama ne prigovara shto svuda ostavljaju tampone i kojeshta...a vid nju pametnu mushkarci mashe...pa ajd da vidim tebe da potrefish u 20cm rupu sa metar il kolko vetj visine...hah...umesto da se zahvaljuju shto ih nismo naterali da pishke u neke cilindre na zidu il neshto...c c c

za onu temu sam mislila da se zezash. jadan covek, to nije smesno. ti si izgleda imao posla sa nekim smrdushama. naravno da ima takvih zena. ja sam sluchajno u restoranu videla jednu zenu kako sedi na onoj smrdljivoj sholji.
 

Back
Top