samo za društvo iz ćoška :))

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
X

xpajamacax

Gost
obzirom da smo se svojski potrudili da naš ćoškić bude zatvoren,
osećam moralnu obavezu da otvorim ovaj, novi :p
u predhodnom smo se baš lepo družili,
pa bi bilo lepo da se sada malo kontrolišemo!
izvolite n akafu i sokiće:p
mammy kako je kažeš bilo n aplivanju?
 
Ja ovom prilikom pozivam i anakin :P
Al ne da nastavljamo nego da skrenemo temu... Ja malo pre kupila sladoled u meku, na jednom prolazu mi uvalili neki papirić ,,naučite engleski za 20 dana'' a na drugom sam pokušavala da ga spustim niz traku pokretnih stepenica u obliku aviončića...
Sad vam pravim zazubice sa sladoledom mmmm mmmm al' nisu prave pošto ne možete da vidite kako se divno topi a i kokos vam ne miriše, ni one čokoladne bobice ne vidite... pih :P
 
Ima ih raznih - meni stavili kokos i čokoladne ,,šoljokice'' :lol:
Baš mi se jeo sladoled - al' me je moja draga mama natripovala da na početku sezone uvek prvo prodaju onaj ,,prošlogodišnji'' sladoled pa tek onda nov pa ja otišla do tamo - što je sigurno, sigurno :P
 
Da, da, plivanje....eto...fino od Holandjana....djeca idu plivati jednom sedmicno na racun drzave....al...ipak im trebaju dobrovoljne mame....i tako sam i ja odlucila da idem...
****** al sam se sokirala.
Pa vriste djeca, galame, svadjaju se...
Djevojcice su vec histericne a djecaci se zadirkuju....
I ako ti nikog ne izazivas...onda ce tebe izazivati....
UZAS, kazem vam.
 
mammy:
A volim sladoled....cak i vise od cokolade....najvolim cokoladni sladoled...i karamel....pa sa necim sto se zove pecan....kao orasi al' malo drukcije....

Jao i ja isto od cokolade, a onda neki vocni, jagode ii maline. Obozavam maline.....mhmmmm! :-D

Nego, mammy, kad vec pricas o klincima. Ja pre neki dan imala tornado(tri decaka) u svom stanu, i upoznala svog sina. Ja sve mislim on dobar, nezan, naivan i nevin, a on najglasniji od sve dece, i divlja, cudo jedno. Lepo mi dete reklo da ga ne poznajem uopste.:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top