Sport Klub na IKOM-u?

Dejan_

Obećava
Poruka
53
Pre par dana IKOM-u sam predložio da uvrste i sportski kanal Sport Klub u njihovu ponudu.Napomenuo sam da pored SBB i Radijus Vektor uskoro uvodi ovaj kanal i da bi oni trebalo nešto da urade po tom pitanju.

Odgovorili su mi da im dostavim potpune podatke da bi evidentirali moj predlog za pomenuti kanal,što sam i uradio.

Bilo bi dobro da i ostali korisnici IKOM-a,koje zanima Sport Klub,pošalju mail na:

office@ikomline.net

Što više mailova to bolje ;)
 
SBB nije vlasnik Sport Kluba.Pre mesec dana, gostujuci u jednoj radio emisiji gl. urednik ovog kanala Nemanja Simeunovic je rekao da je samo potrebno da korisnici od svojih KDS operatera traze SK i da ce se oni vec lako dogovoriti. U prevodu, cimajte svoje operatere.

Na foto-reportaži s promocije tog kanala na sajtu FK Partizan (ovde ) stoji da je „predsednik kompanije koja poseduje »Sport klub«“ izvesni Tamaš Kokanji i da im je cilj da naprave istočnoevropski pandan Eurosportu.
 
Da video sam sada u pravu si izvini na dezinformaciji, ja sam bio lose obavesten, ja sam inace do skoro bio na IKOM-u, i mislim da treba da se borite da predjete na SBB mrezu pre nego da se borite za SPORTKLUB iskljucivo! Ja sam tek kada sam presao na SBB dobio super kanale, program, kablovski internet itd.
POZDRAV
 
vlada_susa:
Da video sam sada u pravu si izvini na dezinformaciji, ja sam bio lose obavesten, ja sam inace do skoro bio na IKOM-u, i mislim da treba da se borite da predjete na SBB mrezu pre nego da se borite za SPORTKLUB iskljucivo! Ja sam tek kada sam presao na SBB dobio super kanale, program, kablovski internet itd.
POZDRAV

Kod mene u kraju nemože.Izgleda da su podelili teritorije. :)
Moram da priznam da se IKOM popravio u zadnje vreme.uveli su dobre kanale,a i počeli su sa pay tv.Konkurencija je učinila svoje.
Trebalo bi da postoji više kvalitetnih kablovskih operatera,baš zbog konkurencije
 
Pa ne znam dok sam ja bio, bilo je odvratno, bili su mnogi kanali bez prevoda (Nacional Geographic...), nije bilo Eurosporta2, TV 1000, Sinemanije, Motorsa(+prevod), 5-6 nasih kablovskih televizija (MOST,PANONIJA,MAG+,SUPER....),Jetix-a,pa smo sada dobili HBO i FILM+, da ti ne nabrajam ne znam kakva je sada situacija na IKOMU...
 
Trebalo bi da se pise ikomu jer po nekim inforamcijama postoje veliki izgledi da se uvrsti u ponudu i samo treba pojacati pritisak.
KAzu da su do sada primili vise od 1500 mailova.
Pogledajte link.
http://kablovskiforum.7.forumer.com/viewtopic.php?p=2201#2201

Cinjenica je da su se dosta popravili i da su najzad poceli da vode racuna o korisnicima. Jos da uvedu sport klub i super.
 

Back
Top