Šta je to blog?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije ti ovo potpuno tacno...
ukoliko blog posmatramo kao neciji dnenvik, da beskorisan je...
medjutim, blogovi mogu da budu izuzetno marketisnko sredstvo za velike firme kao sto je microsoft, koje sada teraju svoje zaposlene da pisu blogove, ali ne o tome sta su sanjali ili sta su rucali, vec sta rade na poslu...
s druge strane, blogovi mogu odlicno da posluze za razne omanje community-ije....
 
U suštini je blog lični online dnevnik u kome ti deliš sa drugima dešavanja iz svog života,okruženja. Ali u poslednje vreme mnogo firme koje imaju svoje sajtove imaju i blogove u kojima lakše ostvaruju komunikaciju sa klijentima. Blogovi imaju veliku primenu u trgovini,poljoprivredi. Ima blogova koji govore o poljoprivredi, načinu održavanja raznih biljaka i itd. Naleteo sam na jedna blog u kome je čovek izložio svoje proizvode vezane za plastenike i itd.
Znači,blogovi mogu da budu vrlo vrlo korisni, samo treba znati kako ih iskoristiti.
 
Pa blog mu dođe nešto kao članak u novinama, s' tim što čitaoci mogu da ispisuju svoje komentare na isti i da ga ocenjuju.

Da, sad ispada da sam odgovaram na svoje pitanje. Ali za ovih 5 godina, koliko je prošlo od postavljanja ove teme, naučio sam i sam šta je blog. ;)
 
Dizati temu od pre pet godina bez preke potrebe...
nono.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top