cetvorougao

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ava G.

Primećen član
Poruka
525
ovih dana muci me jedna glupa situacija; i mada znam da cu se iz nje nekako izvuci,opet je prilicno awkward.naime,decko,zapravo tesko da ga mogu nazvati deckom jer ima 40+,moje najbolje prijateljice pokazuje neobicno interesovanje za mene koje mi se cini prelazi prijateljsko.i ranije je bio ljubazan,ali sada je iskoristio situaciju(citaj namerno sebi prilagodio) da ostane nasamo sa mnom dok je moj decko vozio njegovu devojku po neke stvari koje je zaboravila.posto mu je trenutno poslovno potrebna moja pomoc oko jezika i prevoda,koristi situaciju da svrati kod mene u stan svaki put kad moze-kao da se posavetuje,sve kao fino,ali osecam,a 100% ne gresim da opipava teren...za sada nista ne pokusava,jako je fin,ali meni tesko pada svaki sledeci susret......narocito,jer sam ga cenila kao coveka i bio mi je drag,znamo se oko godinu i nesto...jos nista nikome ne govorim,mislim prvo s njim ozbiljno da porazgovaram...zao mi je zbog drugarice,a ne znam ni kako da saopstim svom tipu...inace,oni su vrsnjaci i znaju se,ja imam 31,a drugarica tek 28...ako bih rekla javno,on bi najverovatnije sve porekao,a ja ne zelim da pravim skandal...ma bzv. i nacin na koji me gleda...uzasno se osecam........da li ga razotkriti? a najgore je sto prakticno nemam sta da razotkrivam.......
 
spreci ga da ti bilo sta ponudi i nista ne pricaj drugarici
ako zelis da sve bude kao pre.znaci napravis situaciju da ti on ne pridje i to je to
nekad ne treba cekati da fraje pridje da bi ga odbila
 
pa naj bolje je da ovaj svoj tekst daš u politiku il negdi drugde deš da bidneš sigurna da će on to d pročita i ota tvoja drugarica.ondak će im sve bidne jasno
ovako si celu situaciju u tajnosti prestavila samo nama a krstarica je odveć mala.neće se niko prepoznati
bolje das to viknula u megafon sas terasu neg što si metnula na forum.
 
Ne vredi sad ništa da govoriš drugarici ili svom momku, tu se slažem sa hani... Ali s druge strane ne znam kako ga odbiti a da ne ispadneš budala; jer će se verovatno on poraviti blesav:? Ili ga pitaj otvoreno, ili sačekaj da uradi nešto konkretno pa onda razglasi.

Ma, ja bih ga pitala lepo - šta ti uopšte hoćeš od mene:roll:
 
a zasto ga treba preci?sta je zapravo tvoj cilj,postavi sebi prava pitanja pa ces znati i odgovore
da li zelis da se oslobodis neprijatne situacije ili da napravis skandal ili nesto trece
 
xiaoyu:
Desilo se drugarici...A drugarica je ta koja je ovde bitna i očito da se zabavlja sa kretenom, sem ako Ava ovo nije loše protumačila, u šta sumnjam.
hmmm ako je drugarica zaljubljena lako se moze desiti da zamrzi avu kao kurira losih vesti ili cak da je proglasi ljubomornom i da zavodi zapravo ona njenog decka(ako je matori konj tako namazan bice i dovoljno da drugaricu ubedi u sta pozeli)ne mesati se u tudje veze pravilo namber van
 
a ti ne mozes da budes neprijatna prema njemu,tipa "jbg sta ti to znaci da dolazis nenajavljen?ja to ne volim."
"a sto si ti dosao bez sandre?"
"izvini al ne mogu da te pustim unutra imam neka posla"
ja pokusavam da provalim koji je tvoj problem ali nisam sigurna da kapiram sta te zaista muci:?
 
pa jesam,bas juce razgovaram sa kevom,ona ga je takodje par puta sretala,i kaze da je 100% sigurna da ga je videla kako se muva oko moje zgrade...bzv.najgore,sto ga drugarica "oberucke" salje kod mene.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top