NOVE GENERACIJE..........

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
DANAS SU U MODI MALI AUTOMOBILI
MALI SATOVI,MALI MOBILNI TELEFONI,
DOĆI ĆE VREME MALIH PENISA,
PA ĆE I ONI NAPOKON BITI PRAVI FRAJERI...

ILI JE TO VREME VEĆ DOŠLO?
PITANJA:
KAKVE SU TO NOVE GENERACIJE?
HOĆE LI IMPLANTI I SILIKONI NESTATI?
KAKVA NAS TO BUDUĆNOST OČEKUJE?

 
Nema sanse da ce mali penisi da dodju u modu :shock: Sta ti je ???
Sto se tice nove generacije mislim da sve ide u propast,.ne kazem ja da je moja generacija bila nesto extremno dobra ,..ali ove nove su i moju prejebale,....Nista nam se dobro ne pise....Bice propast sveta..kao sto je to Nostradamus rekao...
 
Samantha Jouns:
Nema sanse da ce mali penisi da dodju u modu :shock: Sta ti je ???
Sto se tice nove generacije mislim da sve ide u propast,.ne kazem ja da je moja generacija bila nesto extremno dobra ,..ali ove nove su i moju prejebale,....Nista nam se dobro ne pise....Bice propast sveta..kao sto je to Nostradamus rekao...


Uzmi u obzir da je kasno izgubio nevinost taj NOSTRADAMUS pa mu se ceo svet
izokrenuo...
 
Samantha Jouns:
Nema sanse da ce mali penisi da dodju u modu :shock: Sta ti je ???
Sto se tice nove generacije mislim da sve ide u propast,.ne kazem ja da je moja generacija bila nesto extremno dobra ,..ali ove nove su i moju prejebale,....Nista nam se dobro ne pise....Bice propast sveta..kao sto je to Nostradamus rekao...


Napisala si dva ista posta. :shock: Ti se bas bojis male kite :lol: :lol:

A Nostradamusa mozes tumaciti na sto nacina... uglavnom se tumaci kako kome odgovara.
 
Psihologue:
1. DANAS SU U MODI MALI AUTOMOBILI
2. MALI SATOVI,
3.MALI MOBILNI TELEFONI,
4. DOĆI ĆE VREME MALIH PENISA,
PA ĆE I ONI NAPOKON BITI PRAVI FRAJERI...

ILI JE TO VREME VEĆ DOŠLO?
PITANJA:
5. KAKVE SU TO NOVE GENERACIJE?
6.HOĆE LI IMPLANTI I SILIKONI NESTATI?
7. KAKVA NAS TO BUDUĆNOST OČEKUJE?
1. Ja vise volim velike automobile... koj ce mi fica.... ne mogu ni stati u to...
2. Satovi gube znacaj jer ih ima na mobu a svako ima mob pa ti sat i ne treba uopste...
3. I mobilne volim velike... zamisli mene da drzim one prckavce sa 2 prsta u ruci... :lol: Vecina voli male mobove al ja bas i ne...
4. to pitaj devojke... mada ce naravno na sva usta da drece kako vole velike penise... a uprave se hebu sa najmanjim...
5. Ne generalizujem...
6. Ja sam protiv silikona... sta ce biti u buducnosti... mislim da ce ih biti sve vise... kao u Americi... postajemo amerikanizovani i po tom pitanju...
7. Pa naravno lepa... :wink:
 
Psihologue:
DANAS SU U MODI MALI AUTOMOBILI

[/color][/b]


Gersis ovaj silno gresis sinak....

Nisu u modi mali automobili.


Oni se samo zovu "mali gradski auto" tipa golfV bmw1 i tako to ali su mnogo vecih dimenzija nego sto su ranije bili.....


uporedi golf1 i gV....

bmw1 se velika po domenzijama kao nekada 3jka.
 

Back
Top