СТОП МАРИОНЕТСКОМ РЕЖИМУ У СРБИЈИ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni ste smesni srbi. draza, nedic i jos mnogo sve srbi ih prodali. Tito je bio los za nas Shqiptari, ali jos losiji za vas. Mnogi srbi za pare se prodaju. Za nas dobro, za vas propast :) Uvek je na balkan bio pametniji svako od srbe. Mi uvek uz najsnaznije, srbi uvek robovi. Uz naziste kad su oni bili najaci, sad uz jevreje. Pravda se samo moze kupiti u svetu. srbi ne daju pare, i zato ste uvek bili robovi.
 
Shqiptar:
Meni ste smesni srbi. draza, nedic i jos mnogo sve srbi ih prodali. Tito je bio los za nas Shqiptari, ali jos losiji za vas. Mnogi srbi za pare se prodaju. Za nas dobro, za vas propast :) Uvek je na balkan bio pametniji svako od srbe. Mi uvek uz najsnaznije, srbi uvek robovi. Uz naziste kad su oni bili najaci, sad uz jevreje. Pravda se samo moze kupiti u svetu. srbi ne daju pare, i zato ste uvek bili robovi.

:lol: :lol: :lol:
 
Shqiptar:
Meni ste smesni srbi. draza, nedic i jos mnogo sve srbi ih prodali. Tito je bio los za nas Shqiptari, ali jos losiji za vas. Mnogi srbi za pare se prodaju. Za nas dobro, za vas propast :) Uvek je na balkan bio pametniji svako od srbe. Mi uvek uz najsnaznije, srbi uvek robovi. Uz naziste kad su oni bili najaci, sad uz jevreje. Pravda se samo moze kupiti u svetu. srbi ne daju pare, i zato ste uvek bili robovi.
А ви изрод САТАНСКИ
 
Shqiptar:
Meni ste smesni srbi. draza, nedic i jos mnogo sve srbi ih prodali. Tito je bio los za nas Shqiptari, ali jos losiji za vas. Mnogi srbi za pare se prodaju. Za nas dobro, za vas propast :) Uvek je na balkan bio pametniji svako od srbe. Mi uvek uz najsnaznije, srbi uvek robovi. Uz naziste kad su oni bili najaci, sad uz jevreje. Pravda se samo moze kupiti u svetu. srbi ne daju pare, i zato ste uvek bili robovi.
E evo braco!!! Zar nam treba neko da nam ovako soli pamet??? Pogotovu Siptar???!!!!

A tebi da kazem kao sto je Seselj u Hagu rekao doticnom kvazi tribunalu:"...Pojescete sva govna koja ste izasrali...!!!" Necete vi vecno za*ebavati svakoga! Kad ste jaki kao Jevreji sto u Grckoj ne napravite UCK i probate da se odvojite?
 
Shqiptar:
srpski znam dobro. Ima puno srba sa mnogo para. Nece da daju pare. Hoce jos. Za Shqiptare dobro, za srbe lose :)

Ja cu da odgovorim za Grcku. Grcka je isto neprijatelj. Samo sto mi postujemo grke. Tesko grke kupiti. srbe je lako kupiti. seselj smesan, bla bla velika srbija, bla bla ja pametan bla bla, sedi u Hag i sta je to pametno???
Nisam ja citirao Seselja sto je on dobar za Srbiju i Srbe ili sto mislim da je on neka pamet, nego sto mi se njegova jednostavna mudrost u ovom trenutku ucinila najpodobnija!!!!
 
A ova Mira bi mogla malo na lecenje! Takvi kao ona su nas i doveli gde smo. A ako se potrudite da procitate sta je shqiptar napisao, shvaticete da tu i ima neke istine. Nemojte samo nekoga da kudite i napadate ponekad poslusajte. Istina je da se Srbi godinama prodaju. Ali ovo sad prodavanje fabrika i demokatski rezim nemaju veze sa tim. Ja licno znam slucajeve gde su vojna lica za vreme slobe prodavali oruzje iz kasarna svakome ko je imao dovoljno para. Pa da li bi Americki vojnika nekada to uradio?
 
Shqiptar:
Meni ste smesni srbi. draza, nedic i jos mnogo sve srbi ih prodali. Tito je bio los za nas Shqiptari, ali jos losiji za vas. Mnogi srbi za pare se prodaju. Za nas dobro, za vas propast :) Uvek je na balkan bio pametniji svako od srbe. Mi uvek uz najsnaznije, srbi uvek robovi. Uz naziste kad su oni bili najaci, sad uz jevreje. Pravda se samo moze kupiti u svetu. srbi ne daju pare, i zato ste uvek bili robovi.

...ma da vi uvek uz najsnaznije pa vas castise uranijumom....jesi skoro bio kod doktora
 
JULSKI:
Јул је цоооооооол...

Сва лепота је у левици...


Лепо лево, лепше....ЈУЛ !

julujulu7vq.png


Ja se sećam jednog grafita: Lepo - lepše - Lešće:roll: :-D
 
dr.koki:
A ova Mira bi mogla malo na lecenje! Takvi kao ona su nas i doveli gde smo. A ako se potrudite da procitate sta je shqiptar napisao, shvaticete da tu i ima neke istine. Nemojte samo nekoga da kudite i napadate ponekad poslusajte. Istina je da se Srbi godinama prodaju. Ali ovo sad prodavanje fabrika i demokatski rezim nemaju veze sa tim. Ja licno znam slucajeve gde su vojna lica za vreme slobe prodavali oruzje iz kasarna svakome ko je imao dovoljno para. Pa da li bi Americki vojnika nekada to uradio?
Nisam ja rekao da nema tu istine, i to me boli......
 
dr.koki:
A ova Mira bi mogla malo na lecenje!

А ти си сигуран да си у стању да причаш о нормалним стварима док ти се тај бодеж налази као аватар?

Видиш за разлику од тебе, презирем оружје али га се уопште не бојим.
Исто тако мислим да је овај мој цветић много лепши од тог твог бодежа али и много убојитији....као што мислим да је слобода лепша од ове окупације које су нам донели ти твоји амерички војници...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top