GAYLAND

  • Začetnik teme peder_nbg
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
па шта је ово?!?!?!
појавиле се од скоро лезбејке овде и сад сте нам само још ви педерчине требали!! :evil: :evil:

ма носи се оданде одакле су те донели!
 
Uh ... Mislim ...

Forumaši sigurno znaju šta ja mislim o 'ovakvima'. :twisted: :evil: :twisted:

Ali, ako zaključam ili obrišem biće da kao ja nisam "savremen". A ustvari jesam ! Časna reč. :D
Biće ono: Milojko grubijan ! Milojko krši ljudska prava ! Milojko ne voli peškiriće !

Ajde, da čujem vaša mišljenja. Šta da radimo sa ovakvima ?
 
Milojko Vasic:
Uh ... Mislim ...

Forumaši sigurno znaju šta ja mislim o 'ovakvima'. :twisted: :evil: :twisted:

Ali, ako zaključam ili obrišem biće da kao ja nisam "savremen". A ustvari jesam ! Časna reč. :D
Biće ono: Milojko grubijan ! Milojko krši ljudska prava ! Milojko ne voli peškiriće !

Ajde, da čujem vaša mišljenja. Šta da radimo sa ovakvima ?
Ma nije nema veze. Nek se oni * gde hoce, po svojim stanovima i sl. ali ne zelim ovde ili bilo gde drugde da ih vidim. Samo nek mi jos neko kaze da je i to prirodno!!!!!!! Pa taman da ga ubijem. Ma zakljucaj mu temu. Ja sam za. I meni si je zakljucao, a ja sam zensko i trazim musko. Po toj logici i diskriminiras NORMALNE, a tolerises NASTRANE!!! :x
 
Treba iskoreniti tu opasnu bolest modernog drustva.
Lako je biti moderan sa distance...a da vam je sin ***** pitao bih vas onda za modu!
p.s.
nije iz iskustva
 
Pocheli ste da smarate...Josh samo da vidim "Napred zvezda, partizan..." i divertovacu vas na provider-a Zimbabvea....Ako ti necesh Milojko, ja cu....Dosta svadje bre...Jedino shto mi nije jasno...Shto se postavlja ovde ovakva tema, ako je jasno na shta ce naici ista....bezveze...
Dobrodoshao Milojko u hood
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top