pogresna sifra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vladavuj

Početnik
Poruka
17
nas dvoje koristimo racunar.moj deo je zasticen sifrom.od pre neki dan,kad kliknem na polje za unos sifre,automatski se nesto upisuje,sto nije moja sifra ,ne moze da se obrise,vec moram da stisnem enter,da mi sistem prijavi pogresnu sifru,obrise taj unos,pa tek onda ja mogu da ubacim pravu sifru i podignem xp-a. kasperski,nod32,adaver i spajbut nisu nista nasli ni u normalnom ni u sejf modu.ima li neko ideju sta bi moglo da bude ???
 
vladavuj:
kasperski,nod32,


Dva AV programa...

Hmmm da li je pametno????

NO to ne bi trebalo da je uzrok tvog problema..

Najvjerovatnije je razlog da se neko pokusao ulogovati na tvoj nalog i da je prilikom ukucavanja neke sifre stavio opciju da pamti to sto je taj "neko" ukucao i prilikom odabira korisnika ta se neka, nevazeca sifra prva pojavljuje..

Rjesenje bi moglo biti u Control Panelu u accaunt User - cini mi se da se tako zove da tamo izmjenis stavi i postavis sve kako je ranije bilo..

Poz.
 
Ajde ovak... obrisi taj nalog i kreiraj novi.
-Desni klik na My Computer
-Manage
-Local Users And Groups... tu kreiraj novi nalog i ubaci ga u grupu administratora... to bi moglo da resi problem.
 
Hmmm... ne, nemoj da radis jos format c: ...
Probaj da obrises sve sifre sa svih account-a, zatim se prijavi na rachunar kao Administrator, obrisi sve korisnicke naloge koje si kreirao (ti sam) a, potom ponovo kreiraj nove naloge (ali ulogovan kao Administrator).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top