COMMANDOS strike force

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
Nadam se da igrate ovu igru , odlicno je uradjena ... nesto kao kombinacija CALL of DUTY i MEDAL of HONOR ....

* oni koji je nisu jos igrali da znaju da se radi o FPS ,a ne o strategiji ... posto smo navikli cim cujemo za commandosa pomislimo opet ona strategija :lol:

Zanimaju me vasi utisci .... pozdrav :?: :!:
 
Igra je dobra,nema neku pricu ali su grafika i akcija super i igram je sa masinom 1.5.Ghz,256 mb ram-a,a pise da je potrebno 1.6 Ghz i 512 mb ram-a.Igra ne koci uopste,ne znam odakle im takvi zahtevi a pri intsaliranju sam vec mislio da ce morati da saceka da kupim jos jedan modul.
Inace,interesantan je podatak da se pojavila igra Uber Soldat,nesto kao nastavak ili kopija Wolfenstein-a,mada je i Mortyr 2,poljska igrica,kopija Wolfenstein-a.Da li je neko vec igrao Uber Soldat?
 
markoca:
Mislis UberSoldier. I nije nesto. Samo pucas, pucas, pucas, pa onda opet rokas.....
Da,greska,isuvise bi izraz bio kao u RTKW,pa jeli ima neku pricu interesantnu barem,znas kakav je RTKW?
Ma,brate,ja sam dugo na forumu,samo sam stari nick odjavio a skoro sam banovan zbog psovanja na drugim podforumima,pa sam morao sve da menjam,ovo mi je treci nick i avatar.
 
markoca:
Mislis UberSoldier. I nije nesto. Samo pucas, pucas, pucas, pa onda opet rokas.....

P.S Pogledaj tvoje i moje datume uclanjenja na forum. 6. april. Tacno godinu dana. Hehe :)

je si li igrao uber soldier mislim da li je vredi skidati torentom (mada sam sada proveravao i jos nema tog torenta) da li lici na RTKW?
 

Back
Top