Kako volite da vam decko pridje

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ni jedna od vas devojaka nije do sada odgovorila kako voli da joj momak pridje. Samo kukate kako vam prilaze na kretenski nacin. Pa ajde recite koji to nacin nije kretenski.

Napolju na zapadu se evo prilazi veoma prosto "Ja sam taj i taj" a onda kaze "Ja sam da i ta" on kaze "Drago mi je" onda kaze "takodje" i nastave razgovor.
 
Petar_Pan:
Ali obicno prilikom upoznavanja ona nema pojma koliko ti imas kesa ili koliko nemas...


Joj sto si naivan, zenske to OSETE podesvesno, to im je u prirodi.... Samo mi muskarci nismo svesni, ali one odma odmere svaki deo tvoje garderobe, i kaze, "aha carape sa piajce majica za 200din, pantalone sa pijace, zastarele t'tike....." OUT!!!
 
Sada ce zenske da se izkenayaju ovde kako hoce ovo i ono, znaci uglavnom neki nerealni uslovi koje tip treba da ispuni da bi ima prisao, i tako ce i da bude, tj. niko nece moci da im pridje, e a onda kada vide da je vreme porosleo, i da su se sise i dupe okesilo, onde ce dati prvom koji naidje.
 
Aleksej_BASO:
Joj sto si naivan, zenske to OSETE podesvesno, to im je u prirodi.... Samo mi muskarci nismo svesni, ali one odma odmere svaki deo tvoje garderobe, i kaze, "aha carape sa piajce majica za 200din, pantalone sa pijace, zastarele t'tike....." OUT!!!
Jao Aleksej... nije sve u lovi... A da skeniraju to stoji... al neka ih... :razz: I ti valjda skeniras... sike guzu... pa onda mozak, pa dodjes i do karaktera... :wink:
 
Moze prici kako hoce. Mali je procenat onih sarmantnih, pa i nemam neka specijalna ocekivanja da ce me neko zadiviti svojom originalnoscu. Ali postoje stvari koje ne zelim da vidim, osim to da mi je neko neprivlacan, a to je neadekvatno ponasanje mom ukusu. Npr. neki seljak je poceo da igra veoma idiotski samnom i tu je svoje zavrsio, ili kad je jednom neki tip prisao sav slatkoreciv u par recenica a zatim samo stojao pored mene, nemajuci sta vise da kaze.
 
evo cim sam procitala koliko je aleksej pametan,odmah sam se odusevila.
sinnke,sorry,ali ti si samo aleksejeva bleda kopija :neutral:
od sada pa nadalje on je my lord.

evo kupicu mu gace za 60 dinara kod kineza,ja nemam nista protiv,a bas su fine,a ima ih u svim bojama i oblicima :D
cuj 200 dinara...ja se za manje oblacim :roll:
 
raging%20grannies.jpg
 
Banshee:
evo cim sam procitala koliko je aleksej pametan,odmah sam se odusevila.
sinnke,sorry,ali ti si samo aleksejeva bleda kopija :neutral:
od sada pa nadalje on je my lord.

evo kupicu mu gace za 60 dinara kod kineza,ja nemam nista protiv,a bas su fine,a ima ih u svim bojama i oblicima :D
cuj 200 dinara...ja se za manje oblacim :roll:


Za zenskekrpice se zna da su uvek jeftinije, i da je bitno samo dobro telo, sexy, koje ti nemas, i izgledace super.

Muskarci ne gledaju cenu odece na zeni, ali zene gledaju.
 
Aleksej_BASO:
Za zenskekrpice se zna da su uvek jeftinije, i da je bitno samo dobro telo, sexy, koje ti nemas, i izgledace super.

Muskarci ne gledaju cenu odece na zeni, ali zene gledaju.

jel se zna da su jeftinije? :D
pa malo si se zeznuo :mrgreen:

a otkud ti znas kavo telo JA imam?mmm? :confused: :D


naravno da nije zmijsko telo ko tvoje :mrgreen: ,takvo apolonsko telo niko ne moze da ima,ali ipak....:D :razz:
 

Back
Top