odgovor za pecenje na polovi organ
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: odgovor za pecenje na polovi organ

Podrazumevano odgovor za pecenje na polovi organ

Zelim da ti odgovorim ta tvoje pitanje, zatoa sto znam kako je to nervozno. Imas cistitis, uzimaj cajeve, posebno uve caj, a kad bude rezultati doktor zna sta treba da radi. Nije iskljuceno da imas i neke bakterije, mikoze, paraziti za to treba vaginalete. Cesto bakterije od vagine prelaze na uterus i stvaraju probleme. Probaj sa uve caj, dok budu rezultati gotovi. Izvini za moj jezik, ali dugo vec zivim u inostranstvu. Cao.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: odgovor za pecenje na polovi organ

Da ti objasnim kako funkcionise ovaj forum,moderator u ovom slucaju ja ima uvid u IP adresu svakog ucesnika foruma, prema tome mas8029 ili ti todorovicmari ...ne otvaraj nove teme i ne registruj se pod novim nickovima ,ucestvuj u radu foruma po pravilima kako svi ucestvuju ili ces da me iznerviras pa ces da popijes jedno banovanje pa neces moci da pridjes ovom forumu.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: odgovor za pecenje na polovi organ

Citat Original postavio todorovicmari
    Zelim da ti odgovorim ta tvoje pitanje, zatoa sto znam kako je to nervozno. Imas cistitis, uzimaj cajeve, posebno uve caj, a kad bude rezultati doktor zna sta treba da radi. Nije iskljuceno da imas i neke bakterije, mikoze, paraziti za to treba vaginalete. Cesto bakterije od vagine prelaze na uterus i stvaraju probleme. Probaj sa uve caj, dok budu rezultati gotovi. Izvini za moj jezik, ali dugo vec zivim u inostranstvu. Cao.

Mislim - devojchice: ti stvarno imas problem sa mozgom ili sta? Ili stvarno verujes da su moderatori ovde glupi i da nemogu dav ide kad isti korisnik koristi dva razlicita nicka i PRETVARA SE da je druga osoba?! Sama pitas, sama odgovaras, je li?! Dvostruka licnost - ti i tvoj samac u glavi se sami sa sobom razgovarate?! NE MOGU DA VERUJEM. Zaista, odrasti bre! Kljuc!
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. POLOVI SE NE SMEJU MESATI !
    Autor misicamisic u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 23.04.2008., 13:10
  2. PECENJE
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 06.04.2008., 14:28
  3. pecenje na polovi organ
    Autor mas8029 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0