Zivot po ivici..

craetive

Obećava
Poruka
92
Moj je problem u tome sto sam navikao u mladjim danima da stalno budem u nekoj akciji tj da hodam po ivici zivota cak i zakona!
E sada me to kosta,i to bukvalno,jer cesto odlazim u kockarnicu i igram rulet!!! On me nekako ispunjava a ne znam zasto?!
Kako da pronadjem neko drugo zadovoljstvo koje ce me ispuniti? Nemojte reci da nadjem devojku ili da probam s njima jer imam devojku!
PozZ
 
Jadna tvoja devojka. Moj bivsi je bio zavisnik kladionice, i u njegovom slucaju to je pocelo da poprima znake bolesti. Ostavih ga na vreme. Ja mu rece da se to leci, ali on nista.
 
Ima, ali ne znam sta zelis da ti se objasni?. Kockanje je psihicki poremecaj kontrole impulsa (ako ne mozes da prestanes to jasno karakterise pomenuti problem), Idi tamo gde se leci poremecaj kontrole imulsa tj zavisnost, odnosno obrati se psihijatru i leci svoj problem. Pozdrav.
 
Ovo danas stvarno nije normalno!
Sta je bre Vama narode?!Nemoj ni slucajno da ides kod psihijatra, kreni da se drogiras, sljokaj dok ne umres...nadji nesto sto ce da ti lezi, bolje i to nego da odes kod psihijatra.
 
Rad je stvorio misaonog coveka - probaj malo da radis za promenu; kad bi uginou radeci po vasceli dan ko neki od nas ne bi imao vremena ni energijhe da sedis po kockarnicama! Ajde bre nemoj da si neozbiljan i da davis glupostima - pa sta ocekujes da ti kazem?! Ko kad bi me narkoman na igli pitao cime da zameni heroin i kako da se skine ali - da zaboga ne ide na lecenje, nego neko on line instant resenjce! PO mogucstvu da deluje - odmah. I da ne trazi nikakav napor niti utrosak energije! Ajde molim te! Uozbilji se i ne pitaj budalastine! Idi da se lecis ako hoces, a ako neces kockaj se brate, sta cu ti ja1
 
craetive:
pa ja sam to i pitao ovde.Kako da zamenim tu strast sa nekom drugom pozitivnijom?
Nemoj da idem kod psihijatra sad...please.

moras da ides , bolesti zavisnosti su nesto sto ne mozes da izlecis sam...
ti nemas kontrolu, treba ti strucna pomoc....
narkoman je zavistan od heroina, ti od endorfina i adrenalina....ako ne uspricavas nista iglom to ne znaci da nisi zavisnik
 
dr:
Ovo danas stvarno nije normalno!
Sta je bre Vama narode?!Nemoj ni slucajno da ides kod psihijatra, kreni da se drogiras, sljokaj dok ne umres...nadji nesto sto ce da ti lezi, bolje i to nego da odes kod psihijatra.


Od tebe nisam ni ocekivao neki ozbiljan odgovor.Mozemo zajedno kod psihijatra ako hoces a posle kod mene da ti dam terapiju u dupe to isfrustrirano!
A drugo,pitao sam za savet a ne za lecenje preko neta! Ako ne znate nista onda vas niko ne tera da pisete komentar.
 
ma dajte ljudi, da li je moguce da je odlazak u kockarnicu bolest?!?!?
tesko cete me u to ubediti
ne bih rekla da ti treba doktor bilo koje vrste, samo ti je potrebno da "sam sa sobom porazgovaras", tj. da jacas svoju volju, da se preispitas koje su stvari za, a koje protiv odlaska tamo. ok, nasao si tamo neki izvor adrenalina, ali da li mislis da ga ima samo tamo? naravno da ne, idi skaci sa onog bandzija na adi i tu ima adrenalina...
to ti je kao ostavljanje cigareta. da li se i zbog toga ide kod psihijatra?! ja nisam isla...
svasta, psihijatar i kockarnica :)
 
sexy lady2005:
ma dajte ljudi, da li je moguce da je odlazak u kockarnicu bolest?!?!?
tesko cete me u to ubediti
ne bih rekla da ti treba doktor bilo koje vrste, samo ti je potrebno da "sam sa sobom porazgovaras", tj. da jacas svoju volju, da se preispitas koje su stvari za, a koje protiv odlaska tamo. ok, nasao si tamo neki izvor adrenalina, ali da li mislis da ga ima samo tamo? naravno da ne, idi skaci sa onog bandzija na adi i tu ima adrenalina...
to ti je kao ostavljanje cigareta. da li se i zbog toga ide kod psihijatra?! ja nisam isla...
svasta, psihijatar i kockarnica :)

Pre nekih mesec - dva je bila na RTS-u emisija "Kljuc" koja se bavila bas tom temom... Da li je kockanje zavisnost ili ne. Da si je odgledala verovatno ne bi napisala ovakav komentar ;)
 
dr:
Ovo danas stvarno nije normalno!
Sta je bre Vama narode?!Nemoj ni slucajno da ides kod psihijatra, kreni da se drogiras, sljokaj dok ne umres...nadji nesto sto ce da ti lezi, bolje i to nego da odes kod psihijatra.
SVAKA VAM VAS DR PA VI STE TU DA RESITE PROBLEM DA DATE SAVET A NE DA ZAVISNIKE TERATE U JOS GORU PROPAST STIFITE SE SVOJE ETIKE DECKO DA NESTO ZNA ON NE BI TRAZIO POMOC NA NETU I GDE VEC JOS DECKO JE BOLESTAN POMOZITE MU A NE KINJITI GA
 
Ma ja mislim da lekare treba ukinuti potpuno! Samo nam sole pamet, a mi ionako sve znamo bolje od njih (tako nam je bogom dano). Da ne pominjem ove psihijatre, kome jos to treba?! Pa nismo valjda ludi i glupi da idemo kod njih??? Sve to na lomacu, i molim vas svi vi istomisljenici, sjatite se na ovaj jedan forum da sve to ponavljate posle 2 posta! GRRRRR.. E Balkane moj, daleko ces ti da doguras...
 
Lekari te sigurno nece skinuti s toga,ustvari mozda i hoce,ali ce te usput navuci na nesto drugo.:(
Zadji malo dublje u sebe,sam,jer jedino sam sebi mozes pomoci(ako volis i postujes sebe),jer ostale iskreno zabole za tebe.Boli,ali to je realnost.Budi sam svoj psihic.Skupi snagu,pokupi ponos sa patosa,neces valjda skroz da se srozas..?
 
HELLGIRL:
Lekari te sigurno nece skinuti s toga,ustvari mozda i hoce,ali ce te usput navuci na nesto drugo.:(
Zadji malo dublje u sebe,sam,jer jedino sam sebi mozes pomoci(ako volis i postujes sebe),jer ostale iskreno zabole za tebe.Boli,ali to je realnost.Budi sam svoj psihic.Skupi snagu,pokupi ponos sa patosa,neces valjda skroz da se srozas..?
Amin! ;)
 
ili posecuj malo vise krstaricu...idi na net...jer je to najbenigniji oblik zavisnosti,
uvek kad ti padne na pamet da se kockas,lati se kompjutera.
cak je i korisno
ali mislim ipak da resenje nije zameniti jedan oblik zavisnosti drugim nego se izleciti od bolesti.
 

Back
Top