TFT monitor
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: TFT monitor

Početnik
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile TFT monitor

molim ko moze da mi pomogne da se odlucim koji tft monitor da kupim dali samsung,LG,ili koji drugi,naravno 17 inca

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: TFT monitor

Citat Original postavio topa
    molim ko moze da mi pomogne da se odlucim koji tft monitor da kupim dali samsung,LG,ili koji drugi,naravno 17 inca
    SAMSUNG, koristio sam i druge, neke koristim i dalje, trenutno koristim Samsung 710V i prezadovoljan sam.

Zainteresovan član Optima Net (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2006.
    Reputaciona moć
    44

Bilo koji Samsung - nećeš pogrešiti i najeftini 710N je super, a i Samsung, tj. uvoznik, firma ERC Commerce, daje 3 godine garancije.

Nemanja, customer service manager
    Optima Net

Zainteresovan član Centurion (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Nemoj dase zaleces sve je u sustini isto?Ali obrati paznju na performanse N P R 710N ima 12 mili sekundi odziv slike,a vec ima monitora od 8 i od 4,isto tako ugao gledanja varira od 140 do 160 stepeni I T D i svakako obrati paznju na (mrtve piksele),nisam siguran ali reklamacija vazi do 3 mrtva piksela i to varira od proizvodjaca,da bi se zastitio od toga najbolje je da upalis monitor pre nego sto ga uzmes i to u radnji ako ti dozvole..?

Zainteresovan član Optima Net (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2006.
    Reputaciona moć
    44

Wink Re: TFT monitor

Citat Original postavio Centurion
    Nemoj dase zaleces sve je u sustini isto?Ali obrati paznju na performanse N P R 710N ima 12 mili sekundi odziv slike,a vec ima monitora od 8 i od 4,isto tako ugao gledanja varira od 140 do 160 stepeni I T D i svakako obrati paznju na (mrtve piksele),nisam siguran ali reklamacija vazi do 3 mrtva piksela i to varira od proizvodjaca,da bi se zastitio od toga najbolje je da upalis monitor pre nego sto ga uzmes i to u radnji ako ti dozvole..?
    Sto se tice mrtvih pixela, Samsung tolerise 1 pixel, a sve ostalo moze da se zameni, tj. spada pod garanciju. Ako koristis monitor za gledanje filmova i igranje igrica i nisi bas pri parama onda odustani od ideje za kupovinom TFT monitora jer ces morati da pljunes dosta love da bi kupio kvalitetan model o kome govori Centurion. Ovaj 710N sam ti predlozio jer je najjeftiniji i OK je ako ga koristis saranje internetom, kucanje i ostale obicne radnje, ali nije za igrice i video obradu...

P.S. I da, LG su vise "fansy" monitori tako da ako ti je do toga, onda je LG pravi izbor.

Slične teme

1. TFT Monitor
    Autor rdu u forumu Hardver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.10.2006., 16:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •