Macor obrijan ili ne?

don't give me that "goody good" b.u.l.l.s.h.i.t ...
zaista pomodarstvo. i ne vidim zasto je to stvar higijene?
pa higijena je kad imas dlake tamo dole, pa ti one stite tvog drugara od necistoce, zato nam je priroda i dala te dlachice ...
e ne bih ih skidao zbog nekih "zahtevnih" ribica, nema sile
 
...... mozda cak i previse :wink:
al' ajd' necemo sad o njemu, ajd' ljudi dolazite, raspravljajte, narocito vi devojke, dal' volite obrijanog machora il' ne ??? ... il' volite samo machora svejedno kakav je ...?
il ne volite machora? :roll:
 
HA... Vidim da su devojke vise privrzenije "obrijanim" momcima, pomodarstvo nije sigurno jer ima razlike i to ogromne(naravno na bolje).

Kada ti devojka trazi tako nesto uvek ima prilike da ti se revansira pa onda budes malo zahtevniji nego inace...(masti na volju)

Zak thanks! :wink:

Devojke koje neprate "pomodarstvo" (kako je nekolicina izjavila) su bas harcore zeznute sto se tice predigre, ali neki to vole sumski, sto da ne.
Sa higijenom mislim da nema veze, imali dlake ili ne!
Pozdrav forumashima!!!
 
Donald Duck:
HA... Vidim da su devojke vise privrzenije "obrijanim" momcima, pomodarstvo nije sigurno jer ima razlike i to ogromne(naravno na bolje).

Kada ti devojka trazi tako nesto uvek ima prilike da ti se revansira pa onda budes malo zahtevniji nego inace...(masti na volju)

Zak thanks! :wink:

Devojke koje neprate "pomodarstvo" (kako je nekolicina izjavila) su bas harcore zeznute sto se tice predigre, ali neki to vole sumski, sto da ne.
Sa higijenom mislim da nema veze, imali dlake ili ne!
Pozdrav forumashima!!!

Jeste pomodarstvo,a postoji ZLATNA SREDINA izmedju sumske varijante i brijanja.
Kao sto neko rece,marinske frizure su in...
 
Donald Duck:
leptirica:
Ma nek je on mačor,a sad da li je obrijan ili ne koga briga.To je njegova stvar i nek radi šta hoće.Ali zato kad dlačice počnu rasti to je pakao :twisted:
Shumovit macor hm..., zelim ti DZUNGLU!!!
Pa to je stvar muškarca da li će se brijati ili ne,a ja tu nemam ništa zahtjevati.Tu on odlučuje .Ja sam samo rekla da kad dlake počnu rasti da je zeznuto,pogotovo na tom mjestu.
 
:lol: Ljudi, ajmo malo razuma! Posto vi muskarci brijate bradu, sigurno ste primetili da vam dlacice na bradi vremenom postaju ostrije. Sta mislite, da li zene zele da grebu svoje nezne klitorise vasim tek ponovo izraslim dlakama. Mislim da ne, bar ja ne zelim. Bila sam sa muskarcem koji je dole skroz obrijan i tek su pocele da mu rastu dlake, kao brada, prvi, drugi dan. I to je bilo vrlo neugodno iskustvo za mene, a inace volim sex. Pa vi vidite kako mi je bilo, sa izuzetno virtuoznim muskarcem, a ja sam pri tome samo cekala da se to sto pre zavrsi. Naravno, svaka cast mazohistkinjama :)
 

Back
Top