Kako žene vole?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Kaže jedna izreka:
muškarac će najbolje shvatiti kako žena oseća , kad mu žena puši.

I on tada kao i žena dok vodi ljubav žmuri i uživa.

Kako se tada osećaju muškarci , oni to znaju.
I muški , šta vi mislite o ovoj izreci...
Da li su žene onakve u ljubavi , kakvi ste vi dok i posle pušenja.....
 
pa i mene cudi da nije bas precizno postavio pitanje. Sta znaci "osecati"? Da li se to odnosi na fizicki, duhovni, emotivni osecaj ili sta.... NA kraju krajeva ni osecaj i osecanje nisu reci istog znacenja. preciznije, molim! :D
 
Snezna_kraljica:
pa i mene cudi da nije bas precizno postavio pitanje. Sta znaci "osecati"? Da li se to odnosi na fizicki, duhovni, emotivni osecaj ili sta.... NA kraju krajeva ni osecaj i osecanje nisu reci istog znacenja. preciznije, molim! :D

Kad porastes, kasce ti se samo. :P
 
Pa meni se cini da je mislio da zeni generalno, samo prisustvo muskarca cini da se oseca tako kao sto bi se muskarac osecao tokom pusenja i neposredno posle njega. Dakle mi se primamo vise od njih.
 
Tuzni_patak:
Kaže jedna izreka:
muškarac će najbolje shvatiti kako žena oseća , kad mu žena puši.

I on tada kao i žena dok vodi ljubav žmuri i uživa.

Kako se tada osećaju muškarci , oni to znaju.
I muški , šta vi mislite o ovoj izreci...
Da li su žene onakve u ljubavi , kakvi ste vi dok i posle pušenja.....

o dzizzzz:roll:

a DA muskarac pokusa da OSETI kako se zena oseca, umesto da SHVATI..:roll:

ili da i ja banalizujem...ajde patak objasni mi da shvatim kako se osecas kad stojis na mostu, u vreloj noci, dok ti vetar duva kroz kosu...:wink:
mozda je jednostavnije da stojimo zajedno, i osecamo isto..zar ne?:)
 
Postoji jedna nauka koja se zove Statistika i Verovatnoca. Sustina same nauke se obradjuje na matematickom fakultetu, ali i sve ostale nauke (kako drustvene tako i prirodne) koje mogu da se bave nekim istrazivanjem uce metode i primenu. Zasto je ta nauka izmisljena? Zato sto je covek (Pascal) u jednom trenutku shvatio da neke pojave (kao sto je da li se zene primaju vise ili ne) se i ne mogu drugacije analizirati, jer je previse faktora u igri, pa se ide na prosto ono sto ti sada zoves banalizovanje. Ali ta metoda daje rezultate koji se mogu koristiti.
 
Pa uopste nije rec ko je tu bolji, a ne znam sta je tebi pogresno, da se zene vise primaju ili ne? Ti kad bi prosto prebrojavao dobio bi neku cifru sigurno. Svaka analiza je korisna, ne znam, za neku nevladinu organizaciju, za istrazivanje koliko su zene emancipovane, za feministkinje, ne znam, ne pitam se ja to. Svaka informacija je korisna.
 
Tuzni_patak:
Kaže jedna izreka:
muškarac će najbolje shvatiti kako žena oseća , kad mu žena puši.

I on tada kao i žena dok vodi ljubav žmuri i uživa.

Kako se tada osećaju muškarci , oni to znaju.
I muški , šta vi mislite o ovoj izreci...
Da li su žene onakve u ljubavi , kakvi ste vi dok i posle pušenja.....

Tacno tako samo po puesnju mozes SVE da osetis sta zena oseca prema tebi i koliko te voli.....
 
neogeo:
Pa uopste nije rec ko je tu bolji, a ne znam sta je tebi pogresno, da se zene vise primaju ili ne?
Pa to ne moze da su utvrdi,zato je pogresno.Ti kao zena ne mozes da znas isto ko ni ja ko muskarac za suprotni pol.....dozivljaj je nesto krajnje individualno,ne mogu SVE zene ili SVI muskarci da se ukalupe u rezultate...razumem ja da se to koristi u razne manipulativne svrhe al isto ko i kod one tvoje teme "Srbi najgluplji"takve vrste istrazivanja nemaju nikakvu konkretnu svrhu do ukazivanja na"druge stvari" u smislu :"Mi smo to statisticki dokazali da vazi sa vecinu,pa zato iz toga sledi to i to......",glupost i manipulacija.
 

Back
Top