Blizanci muskarci

Evo jednog, možda i atipičnog Blizanca. Viktor Orban. Za neke kontroverzan lider, karakteriše ga čvrsta, suverena vlast, i primetan integritet s obzirom na uticaj i veličinu njegove zemlje.
ZF4jZmcSATqjAULmLmE1AmDjZQNjZGNjZQNj.png


Entridablju, izrešetaj ga malo.;)
 
Budi 'pametna', Budi informisana, neobicna, ne budi 'needy', budi promenljiva ali ne placljiva. Padaju na intelekt. Inace , ja mislim da je Blizanac jedan od najvernijih znakova kad ih 'uhvatis'.
 
Evo jednog, možda i atipičnog Blizanca. Viktor Orban. Za neke kontroverzan lider, karakteriše ga čvrsta, suverena vlast, i primetan integritet s obzirom na uticaj i veličinu njegove zemlje.
ZF4jZmcSATqjAULmLmE1AmDjZQNjZGNjZQNj.png


Entridablju, izrešetaj ga malo.;)

Pa nema šta tu da se loše kaže mnogo, osim nekih veoma diskutabilnih seksualnih tendencija koje su odmah očigledne.

Čovek ima 3ću kuću u znaku Mađarske, on sprovodi tipičnu mađarsku politiku koja postoji tu još od otcepljenja Mađarske od Austrije...

njegova dela mogu da uživaju veliko poštovanje svih ljudi inostranih zemalja zbog racionalnih i inteligentnih postupaka. Njegov Jupiter u 7oj kaže ''Dižemo Zid dok je Saturn u Strelcu'', a onda kvadratira Plutonovcima iz Sirije što sa Asc-a to sa 7me kuće. Oni ga vide kao najvećeg neprijatelja islamskog sveta. U stvari je to odlična pozicija za Mađarsku i njegov Jupiter je sačuvao tu priču. Politika otcepljenja ne odgovara liberalnoj EU.

Nažalost, za njega je Mesec u 12oj kući, ali je u odličnoj kombinaciji sa Merkurom.

Dakle svrha je 9ta kuća, Religija, očuvanje Religije, svega što se tiče Jupitera. Incidenti mogu da se dogode tek kada Pluton dospe u Vodoliju.

Sva energija dolazi preko Vage, njegovog aduta, jer kao zemlja ''između zemalja'' je upravo najviše propatila Mađarska (kao i poljska). Obe zemlje mogu da se udruže u borbi protiv imigranata, a moguće je da im se pridruže i zemlje koje su takođe u istom sosu.

Šansa za njihov ostanak u Strelcu je odavno propuštena. Jednostavno Pluton ne može nikako protiv Strelca, tu mu je glavni pad. Zato Isisovci vide religiju kao zlo i žele da unište sve što je u vladavini Strelca.

U zemljama Škorpije (Švedska) pokušavaju da dominiraju, tu se osećaju kao kod kuće, otimaju, siluju, uništavaju.
 
Paaa!?JA kad me neko pecne bez razloga ima da ga potkacim za ceo zifot,ma za 2:manikir:

- - - - - - - - - -

To pravo lice svako drugi vidi kako mu se cefne i po difoltu vidi najgore koje mu ne ide uz dlaku,sto se mene tice imam 100 lica,stolica
 
moj muz je blizanac

meni nije jasno zasto deset dana prica jedno i 11 ti dan uradi iznenada nenajavljeno nesto sto nema nikakve veze sa onim sto je pricao i obecavao prethodnih 10

jel zaboravan
jel ozbiljno mislio to sto je pricao
jel sta je
u devedeset posto slucajeva mogu da provalim , procjenim, predvidim itd ljude al sa blizancima svako malo pa iznenadjenje

izludi me, bukvalno me izludi

- - - - - - - - - -

i ne samo muz, nego svi sto ih poznajem
jel to dvolicnost, jel nas ostale prave budalama, jel su glupi

sta je, volila bi da mi neko objasni o cemu se radi


zasto pricaju jedno a rade drugo, eto samo to
 
Poslednja izmena:
ja iskreno kad cujem ovo u sta verujem ne mogu povezati sa sobom,a znam blizance i vecinom tako na sve strane povrsno se bacaju,kao sve ih zanima i sve znaju ali ozbiljno nema potrebe da se unose u to,pa onda ih drugi drze za rec bzvz i ispadne ispala,ja sto sam stariji manje licim na to povrsno i dvolicno,ali me druge stvari okupiraju i pretumbali su mi se proiriteti,pogresno me kapiraju zato sto me uvuku u nesto sto me ne zanima,i ja o tome mogu s njima ozbiljno toliko da me tako i skapiraju,a kad treba da me iscimaju misle da sam se uneo u to a realno imam preca posla,ukratko:lol:
 

Back
Top