Jako sam bolesna

Evo bila sam kod moje lekarke, jedva sam stigla tamo i nazad kuci , mislila sam da cu da se srusim svakog trena...cekala sam taksi, ali ga nije bilo dugo mada sam ga zvala phonom, i sela sam u bus...
Lekarka misli da mozda imam trovanje hranom, plus virus u glavi [infekcija uveta] plus jedan veliki panick attack kao posledicu toga sto mi je bilo jako lose, dala sam krv i mokracu na pregled za slucaj da ima nekih otrova u mokraci [od pokvarene ili otrovane piletine], i test za tiroidnu zlezdu....
dobila sam lorazepam da me malo smiri , rekla mi je da solju i vodom ispiram grlo i da pijem gravol ako imam vrtoglavicu i mucninu, jer mi serc izaziva zatvor i utrnulost tela...
eto...pa javicu vam dalje sta je bilo, to je za danas
poz svima i hvala najlepse na svemu
 
Beba ja zvala nanu da pitam koliko je trajalo a ona se jedva setila te epizode u zivotu :) ...kaze da su je tri puta sa ulice vodili u hitnu ali se bas i ne seca koliko nas je sve istraumirala...ne brini proci ce :) pa iako potraje
 
Salim se....pazi,jednom me je zignulo na levu stranu,jaaak bol....ja se utrtao, da nije srchka,..trrrrrrrk kod leeekara, oni mi u hitnoj koknuli bensedin u debelo meso(da prostis), i onako seretski kroz osmeh kazu da mi je lose jer sam se uspanicio,a u stvari je neki medjurebarni misic....a ja vec pomislio zbogom svete.........
 
Zilot cacanski:
Salim se....pazi,jednom me je zignulo na levu stranu,jaaak bol....ja se utrtao, da nije srchka,..trrrrrrrk kod leeekara, oni mi u hitnoj koknuli bensedin u debelo meso(da prostis), i onako seretski kroz osmeh kazu da mi je lose jer sam se uspanicio,a u stvari je neki medjurebarni misic....a ja vec pomislio zbogom svete.........

ok odsad znas, misici bole, srce ne boli..ako te boli u grudima to su misici:)
boli mene cesto ali ja vec znam za jadac pa popijem tylenol:)))))
 
beba_toronto:
Lekarka misli da mozda imam trovanje hranom, plus virus u glavi [infekcija uveta] plus jedan veliki panick attack
E kako me to nervira MISLI.J*bote sta ima toliko da misli.Da ti uput odes na ORL i tamo ti odmah snime centar za ravnotezu,to traje nekih 5-10 minuta.Ako je centar otisao daju ti lekove i dovidjenja, a ako nije ides dalje.Eh sto mrzim to tumaranje u mraku!
 
str:
E kako me to nervira MISLI.J*bote sta ima toliko da misli.Da ti uput odes na ORL i tamo ti odmah snime centar za ravnotezu,to traje nekih 5-10 minuta.Ako je centar otisao daju ti lekove i dovidjenja, a ako nije ides dalje.Eh sto mrzim to tumaranje u mraku!

Tamo i idem, samo moram da sacekam dok doktroka zakaze i javice mi kad je appointment fonom, ne brini, idem, dobila sam vec uput, samo ovde to ide malo drugacije nego u jugi.....zakazuje se najmanje nekoliko nedelja a cesto i nekoliko meseci unapred, sve zavisi.....
nadam se da ti je sad lakse:)
poz

ps. eto to sam zaboravila da napisem,cccc, i koliki problem napravih:)))....i ova lekarka je nasa, zato se i vidi neka svetlost konacno....
 
ajooj, a ja mislila da se ovde dugo ceka na analize i bilo kakvu lekarsku pomoc... pa svasta moze da ti se desi od dana kada zakazes analize u narednih par nedelja... ja sam imala nekakvo lose iskustvo u zadnjih par dana, ma to je ludilo progresija losih simptoma, ko zna sta bi se desilo da ja cekam par meseci na analize i preglede... puste bakterije, naprave cudo. znaci ne selim se u kanadu :D
 
Milica BG:
ajooj, a ja mislila da se ovde dugo ceka na analize i bilo kakvu lekarsku pomoc... pa svasta moze da ti se desi od dana kada zakazes analize u narednih par nedelja... ja sam imala nekakvo lose iskustvo u zadnjih par dana, ma to je ludilo progresija losih simptoma, ko zna sta bi se desilo da ja cekam par meseci na analize i preglede... puste bakterije, naprave cudo. znaci ne selim se u kanadu :D

moze svasta da se desi, tacno, nekad cekas i po 3 meseca, nekad i 6
sve zavisi kod kog specijaliste....
ali racunaju ako pocnes da gubis vitalne znake zivota, onda te primaju u bolnicu, u suprotnom ne.....
istina je, ne zezam se sto je najgore.....
 
beba_toronto:
moze svasta da se desi, tacno, nekad cekas i po 3 meseca, nekad i 6
sve zavisi kod kog specijaliste....
ali racunaju ako pocnes da gubis vitalne znake zivota, onda te primaju u bolnicu, u suprotnom ne.....
istina je, ne zezam se sto je najgore.....
zovem u januaru oftamologa da zakazem a sekretarica kaze "za ovu godinu nemamo vise termina,tek za 2007" :lol:
isto za zubara
 
vrtoglavca -
imao sam vrtoglavicu. kad obuvam cipelu ili pogledam prema plafonu, osetim trenutnu vrtogavicu, koja se javi ali posle par sekundi i nestane. neurolog je nalozio dopler karotide, i nije nadjen uzrok pa je radiolog predlozio orl, gde je pri pregledu centra (u uhu) za ravnotezu pronadjen uzrok BBP (mislim da se tako zove). dao mi je odredjenu fizio terapiju i posle prve serije nestala je moja vrtoglavica koja je trajala oko 7 meseci. - da li vam moje iskustvo znaci?
 
vrtoglavca -
imao sam vrtoglavicu. kad obuvam cipelu ili pogledam prema plafonu, osetim trenutnu vrtogavicu, koja se javi ali posle par sekundi i nestane. neurolog je nalozio dopler karotide, i nije nadjen uzrok pa je radiolog predlozio orl, gde je pri pregledu centra (u uhu) za ravnotezu pronadjen uzrok BBP (mislim da se tako zove). dao mi je odredjenu fizio terapiju i posle prve serije nestala je moja vrtoglavica koja je trajala oko 7 meseci. - da li vam moje iskustvo znaci?

Znaci sigurno!
 
Imam vrtoglavicu, nesvesticu , mucninu, vec 15 dana..takodje slabost i utrnulost u celom telu....i kad me opali vrtoglavica imam ubrzani rad srca , vrucinu i napetost u glavi, utrnu mi usne i cela glava, noge su mi slabe, stalno sam u polu nesvesti , ovako vec 15 dana.....i stvarno me vise nervira, jer ne mogu normalno da zivim, samo lezim, kuckam malo na kompu, pa lezim...
Zadnja 3 dana mi je bilo mnogo bolje, radila sam, isla napolje, cistila kucu, a danas me uhvatilo ponovo opet isto....planirala sam da kuvam, ali ne mogu da stojim ni 2 minuta a da me ne uhvati nesvestica, tako da nista od rucka danas...
Pocelo je tako sto sam pre 15 dana pojela neku piletinu, i evo ovako zivim vec 2 nedelje i nije mi bolje uopste, 3 dana bilo bolje i vratilo se....
Kod lekara sam bila 3 puta , u ponedeljak idem ponovo, oni samo nagadjaju, vade mi krv i nemaju pojma sta mi je....3 puta me je hitna vozila u bolnicu....
Pre nedelju dana sam zamalo pala u kadu dok sam se tusirala...sad se kupam, ne smem da se tusiram...danas sam umalo pala u prodavnici, jedva sam dosla kuci...
Evo pitam vas,da li je neko imao slican problem ili mozda zna o cemu se radi....
Lekari su mi prvo rekli da je trovanje hranom, posle da je neki virus koji ce da prodje za 3 dana....ali ovo vec dugo traje i ne prolazi....
Imam i problema sa varenjem, stomak mi ne radi ama uopste....
hvala svima .....

Ako su ti svi nalazi u redu ,onda moze biti da je Panicni poremecaj.
Ne brini, nije opasno,iako glavobolje mogu biti gadne.Uz strucnu terapiju sve ce brzo da se sredi.
 

Back
Top