devojke

Savremen - koji ide uz vreme, današnji, moderan...
Muškarac - ono brkato što hoda na dve noge i često se češka u srednjem delu tela...
Spoj to, mislim da može da se napravi neka složenica. Recimo Savmušk... Tako nešto.
 
perlita:
sta za vas znaci rec savremen muskarec
Savremen muskarac bi trebao da bude izdepilirani derpe koji se sa svojim deckom igra park pink cadilac ili hide sallamy ili tako nesto :evil: .... meni je taj koncept jako odvratan i ja zelim da ostanem van svetskih trendova i da i dalje budem maljavi balkanac koji je nasledio manire stare beogradske porodice trgovaca i oficirapredratne vojske kraljevine srbije i posle ( nazalost) jugoslavije ....
 
image.php


ovaj plavi shto je postavio pitanje...
 
perlita:
sta za vas znaci rec savremen muskarec


Savrenen muškarac za mene znači osobu koja ima savremene poglede na svet (nije zadrt i isključiv u razmišljanjima) .... osobu koja je vredna i zna šta hoće (podrazumeva se neki dobar posao) ... vodi računa o svom izgledu i apsolutno je porodičan.
 
Moram da dovrsim misao .... tu fali samo da te namaze topljenom cokoladom stavi slag na najopasnija mesta i pobode jagodice mesto zastavica ( u taj slag) i onda da se pun zanosa penje po tim vrletima tvojim :twisted: bas si mi ulepsala dan ha ha :lol:
 

Back
Top