Ako nekoga ne mrzi !!!!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Ako nekoga ne mrzi !!!!

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ako nekoga ne mrzi !!!!

treba mi tacno uputstvo za pravljenje sajta sad sam u velikoj mogucnosti za to!!! ali znaci cilj je da mi sve redmo napisete ! nisam glup radim na racunarima ali nikad nisam radio sajt !!

Hvala unapred

ako me je nekome lakse nek mi napise na e-mail ))

volim_ane@yahoo.com

Dukakis89
    Guest

Podrazumevano

E moj brale pa pocetnicima kao ja ili ti treba najmanje mesec da se napravi dobar sajt.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Cureca prsa u pikantnom sosu

Potrebno je:
    - 2 glavice crnog luka, parcence djumbira
    - 2 kiselkaste jabuke, 4 urme, 2 kasike smedjeg secera
    - 4 kasike vinskog sirceta, so, biber, 30 g pistaca
    - 150 g duguljastog pirinca, 500 g curecih fileta, 2 kasike ulja

Ocistiti i iseci crni luk, iseckati sitno djumbir. Oljustiti jabuke, odstraniti semenke i iseckati ih na kockice. Urmama izvaditi kostice i iseckati ih. Pripremljene sastojke pomesati sa secerom, sircetom, solju i biberom. Sve prokuvati na blagoj vatri oko 5 minuta. Krupno iseckati pistace i pomesati sa predhodno pripremljenim sosom i ostaviti u frizider da se hladi. Skuvati pirinac po upustvu sa pakovanja. Oprati meso, posusiti ga i prziti na ulju oko 15 minuta. Posoliti i pobiberiti. Servirati meso preliveno ohladjenim sosom uz pirinac i po zelji ukrasiti svezim listicima nane.

Kacuncica
    Guest

Podrazumevano

A jel moraju bas urme, nesto ih bas i ne volim, jel se mnogo gubi na ukusu ...

Zainteresovan član Bosko (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio fotograf

Potrebno je:

Ocistiti i iseci crni luk, iseckati sitno djumbir. Oljustiti jabuke, odstraniti semenke i iseckati ih na kockice. Urmama izvaditi kostice i iseckati ih. Pripremljene sastojke pomesati sa secerom, sircetom, solju i biberom. Sve prokuvati na blagoj vatri oko 5 minuta. Krupno iseckati pistace i pomesati sa predhodno pripremljenim sosom i ostaviti u frizider da se hladi. Skuvati pirinac po upustvu sa pakovanja. Oprati meso, posusiti ga i prziti na ulju oko 15 minuta. Posoliti i pobiberiti. Servirati meso preliveno ohladjenim sosom uz pirinac i po zelji ukrasiti svezim listicima nane.
    kako li te samo nije mrzelo da pises!?!
    T0K1, nadji neki program za pravljenje sajtova, tj za generisanje HTML koda, tipa DREAMVEAWER ili FRONT PAGE, i polako prati neki tutorial, ili kupi knjigu neku!
    Nije da je bas da ti neko opise to caskom,da je tako svako bi ga pravio!Ne kazem da je neka nauka, ali se moras malo vise potruditi, a ako radis sa kompom kao sto kazes, nece ti biti problem da se snadjes, pa kad negde zaglavis ti pisi problem pa ce da se resi!
    I tako napravis sajt!
    Pozdrav!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Bosko
    Citat Original postavio fotograf

Potrebno je:

kako li te samo nije mrzelo da pises!?!
    T0K1, nadji neki program za pravljenje sajtova, tj za generisanje HTML koda, tipa DREAMVEAWER ili FRONT PAGE, i polako prati neki tutorial, ili kupi knjigu neku!
    Nije da je bas da ti neko opise to caskom,da je tako svako bi ga pravio!Ne kazem da je neka nauka, ali se moras malo vise potruditi, a ako radis sa kompom kao sto kazes, nece ti biti problem da se snadjes, pa kad negde zaglavis ti pisi problem pa ce da se resi!
    I tako napravis sajt!
    Pozdrav!
    Znam da si cuo za copy/paste... Morao sam malo da se nasalim...
    Ozbiljno:
    Ja sam prve html stranice napravio posto sam procitao 7 dana iz knjige FrontPage za 21 dan. Pokusaj nesto slicno...

Guest

Podrazumevano

Ne mrzi me, skini PDF knjigu i napred sa ucenjem

http://www.iidea.com/assets/Using_Dreamweaver_MX.pdf

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ok je snaso sam se poslacu link za koji da n da ocenite ))

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Mesec dana za sajt? Da li ti jedes spavas ili zivis kao sova i lemur (ima velike oci), malko si ga preterao treba ti bar tri meseca ako zelis da lici na nesto tvoj sajt

Slične teme

1. Za nekoga SOS marketi a za nekoga TC UŠĆE!!!
    Autor risim u forumu Politika
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 26.03.2009., 11:17
  2. A ko ce mene da mrzi?
    Autor loop u forumu Razno
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.06.2005., 00:08

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku