zasto one od nas prave idiote?

  • Začetnik teme LG-Junior
  • Datum pokretanja
Mozda zato sto nam je to u prirodi ...

Ali ja ovo moram da kazem i pritome cu da izdam zenski rod ali se u nekim slucajevima slazem sa jednom osobom koja je napisala da se cesto osecamo kao kraljice to je stvarno istina bila sam ljuta na svog decka kada sam saznala da je dao svom prijatelju da mi bira poklon za rodjendan a ne on licno zbog toga sam se bezveze naljutila mislila sam kao izvinice se ....i stavrno citav dan me je zvao telefonom ali ja nisam htela da se javim mislio je da to znaci prekid ili kako se jos kaze pedala kada sam napokon izasla u dvoriste nakon par dana ocekivala sam ga tamo i mislila sam da mu kazem da nije bitno i da ga jos volim medjutim njega tamo nije bilo pitala sam ostale sta se desilo nisu znali da mi kazu samo je nakon par dana napokon izasao iz kuce i prosao pored mene hladno bez pozdrava i dan danas patim zbog toga i jos ga volim.. :cry: :cry: :cry:
 
:shock: Mislim...deco, niste me razumeli :lol:
Strasno, moram da se polomim da bi ovi klinci nesto shvatili :D (Klinci-podrazumevam muski deo moje god). Sta uostalom vi "muskarcine" pricate?
Poznato je da kasnije izlazite iz puberteta, niste dovoljno zreli(sazrevate tek u 40g), hormoni drze glavnu rec. Zato oprastam vam, niste vi krivi...visa sila. Znam...tesko je, ali prolazno(valjda) :lol:
Slazem se da nema "one nas...", "mi njih" - sve je uglavnom jednako. Samo zavisi ko je u vezi veci gad ili ko zna sta...Razlozi su brojni, i to moramo imati u vidu, ok? Well...think about it :wink:
 

Back
Top