BEKAM ILI GATUZO

bojan86:
Opet ti sa ovakvim temama...naljutices mnoge ovde :-P
PA ZNAM ALI STVARNO ONO DVOJE NE MOGU DA SE POREDE A MISLILA SAM DA MOGU DA UGASIM TEMU!IZVINJAVAM SE SVIMA KOJE TO NERVIRA ALI OVO JE LOGICNIJE JER TAKO.A ONE UMISLJENE KOJI SMATRAJU DA JE OVO NJIHOVO NEKA GLEDAJU NESTO DRUGO SAMO NEMOJ DA LAZU O BEKAMU! :D :D
 
Gatuzo je KRETEN! njegova uloga u timu je da bude gorila,da protivnickim igracima lomi noge,da se dere na sudiju jednom recju kvari tim...Idiot,,,
Dok je Bekam fenomenalan igrac.Njegovi slobodnjaci "Bekamove kifle" su odlicni...
Moj glas ide Beksu,a Gatuza bi na vrbu.Ne mogu da shvatim da neko ide na igraca da mu namerno slomi nogu...
 
vlada_susa:
Iskreno Bekam je idiot, maskota, klovn i to najveci medju svim onim izlapelim fudbalerima Reala....
E AJ NE SERI!MISLIM JER SI TI VIDEO KAKVE JE GOLOVE DAVAO U MANCESTERU NEGO OVAJ REAL MISLI SAMO NA PARE PA NE MOZE DA NADJE TRENERA USTVARI NIKO I NECE DA DODJE KOD NJIH!AKO TI SE BEKAM NE SVIDJA ONDA GLASAJ ZA GATUZA.A KAD JE ONAKO LEP NORMALNO DA CE DA BUDE MANEKEN DA NECE MOZDA RONALDINJO SA ONIM NJEGOVIM ZUBIMA! :evil:
 
JekaiGeorge:
Gatuzo je KRETEN! njegova uloga u timu je da bude gorila,da protivnickim igracima lomi noge,da se dere na sudiju jednom recju kvari tim...Idiot,,,
Dok je Bekam fenomenalan igrac.Njegovi slobodnjaci "Bekamove kifle" su odlicni...
Moj glas ide Beksu,a Gatuza bi na vrbu.Ne mogu da shvatim da neko ide na igraca da mu namerno slomi nogu...
Ni ja ali mozda i nije tako los! :lol:
 
bekamfan:
E AJ NE SERI!MISLIM JER SI TI VIDEO KAKVE JE GOLOVE DAVAO U MANCESTERU NEGO OVAJ REAL MISLI SAMO NA PARE PA NE MOZE DA NADJE TRENERA USTVARI NIKO I NECE DA DODJE KOD NJIH!AKO TI SE BEKAM NE SVIDJA ONDA GLASAJ ZA GATUZA.A KAD JE ONAKO LEP NORMALNO DA CE DA BUDE MANEKEN DA NECE MOZDA RONALDINJO SA ONIM NJEGOVIM ZUBIMA! :evil:
I agree.Real bi bio najjaci klub kad bi imali dobrog menadzera.Interesovali su se za Murinja i za jos jednog engleskog trenera,ali oboje su im odgovorili negativno.Sta ima veze sto Bekam reklamira odecu i sl.Pa i Ronaldinjo reklamira kopacke.Ne vidim sta je lose u tome.
 
JekaiGeorge:
I agree.Real bi bio najjaci klub kad bi imali dobrog menadzera.Interesovali su se za Murinja i za jos jednog engleskog trenera,ali oboje su im odgovorili negativno.Sta ima veze sto Bekam reklamira odecu i sl.Pa i Ronaldinjo reklamira kopacke.Ne vidim sta je lose u tome.
Pa samo i kopacke moze da reklamira kad je RUZAN!
 
Znate, lepo je to sto se dosle na forum..
Pogotovo zato sto nema puno pripadnika lepseg pola..
Ali da u pocetku razjasnimo nesto!
Imate temu "najlepsi fudbaler" na kojoj mozete hvaliti sve fizicke atribute Bekama, do mile volje...
Ali nemojte da unistavate fudbal kao igru.. O bekamu mi ne pada na pamet da diskutujem
Ali nemoj Gatuza da diras...
Covek je beskonacno puta korisniji igrac od Bekama(osim u finansijskom poogledu)...

ps
I ajde oladite malo!
 
Terror Techa:
Znate, lepo je to sto se dosle na forum..
Pogotovo zato sto nema puno pripadnika lepseg pola..
Ali da u pocetku razjasnimo nesto!
Imate temu "najlepsi fudbaler" na kojoj mozete hvaliti sve fizicke atribute Bekama, do mile volje...
Ali nemojte da unistavate fudbal kao igru.. O bekamu mi ne pada na pamet da diskutujem
Ali nemoj Gatuza da diras...
Covek je beskonacno puta korisniji igrac od Bekama(osim u finansijskom poogledu)...

ps
I ajde oladite malo!
JA GATUZA NISAM DIRALA!GATUZO JE SUPER ALI MENI JE BEKAM BOLJI MISLIM JA SAM REKLA STA MISLIM I TO JE TO!A KAKO DA VOLIM VISE GATUZA KAD POLOMI SVE ZIVE JER TAKO? :-x
 
Terror Techa:
Znate, lepo je to sto se dosle na forum..
Pogotovo zato sto nema puno pripadnika lepseg pola..
Ali da u pocetku razjasnimo nesto!
Imate temu "najlepsi fudbaler" na kojoj mozete hvaliti sve fizicke atribute Bekama, do mile volje...
Ali nemojte da unistavate fudbal kao igru.. O bekamu mi ne pada na pamet da diskutujem
Ali nemoj Gatuza da diras...
Covek je beskonacno puta korisniji igrac od Bekama(osim u finansijskom poogledu)...

ps
I ajde oladite malo!

Lepo vam je covek rekao.
 
PLESsitnihDEMONA:
Bekam je jedna obicna pichkica. A kad progovori onda je pichkica na kvadrat.
Usput moze da popusi Gatuzu!
Bekame....pusi,pusi,pusi...
Ave Gatuzo!!! :D
E NOSI SE SELJACINO!NE ZNAM STO GA TOLIKO MRZIS DA NISI MOZDA LJUBOMORAN ZBOG VIKTORIJE ILI BI DA IGRAS U REALU A NE MOZES! :lol: MA ZAO MI TE! :lol: :lol:
 
Ma svi ste vi ljubomorni...Bekam moze da bude maneken,marioneta,kreten,majmun i sta god da ste rekli ali je pre svega COVEK...Jos nisam videla kada je namerno nekom slomio nogu ili na bilo koji drugi nacin namerno povredio igraca...A onaj gatuzo osim sto lici na gorilu tako se i ponasa.Svaki prekrsaj on namerno napravi.Retko kad ide na loptu vise ide na noge,majmun jedan.I stoga nemojte da mi kenjate kako je on bolji.Nema od toga nista.Mozete vi da ne volite ili volite Bekama,vasa licna stvar,ali nemojte da preterujete.Niko ne moze da ospori da je gatuzo isuvise nasilan za fudbal.Trebalo je da igra ragbi tamo bi postao zvezda.Njegova uloga je da izlomi protivnickog igraca i tako ga izbaci iz igre...To po meni nije fudbaler.
BECKHAM RULES!!!!
 
Kako ste smesni vi sto napadate gatuza.....
Njegova zadatak u timu jeste kvarenje i zaustavljanje protivnicke igre i on to radi na najbolji moguci nacin,nema trenera i ekipe koji njega ne bi zeleli...ali recite mi kog je to igraca gatuzo povredio? da li se secate kada je gatuzo dobio zuti karton? koliko ih uopste ima ove sezone? kada ste vi to videli da on ide da polomi igraca? da li ste svesni koliko puta je on fauliran? i kakve su njegove reakcije,covek ustane,pruzi ruku i ide dalje,a ne ko tamo neki manekeni...
 
Ma nemoj, pruzi ruku...Sta je bilo kad se pocarkao sa Ballacom?Prvo ga je gurnuo,a kad je ovaj njega pipnuo on je pao na travu i poceo da se prevrce kao da mu je glavu skinuo...Zadatak mu je kvarenje protivnicke igre da,ali ne bih rekla da mu je zadatak provociranje i namerno povredjivanje protivnickih igraca...A i inace je proglasen igracem sa najvise pocinjenih prekrsaja i po misljenju mnogih on je vrlo agresivan igrac.A sto se manekena tice,ako mislis na Bekama,100 puta je posteniji od gatuza.Ne sluzi se prljavim trikovima,simuliranjem povreda i nikad nije namerno nekog povredio.
 

Back
Top