Molim vas pomozite mi!!!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Molim vas pomozite mi!!!

Tuzna devojka
    Guest

Podrazumevano Molim vas pomozite mi!!!

Decko me je upravo otkacio recima:"Lepa si,dobra,zasluzujes boljeg od mene,idi nadji drugog,a mene zaboravi!"A trebali smo da se pomirimo sutra,posle duge svadje.Sad sam zestoko tuzna i ne znam sta da radim.Molim vas da mi pomognete jer ne znam kako da ga zaboravim sto pre,jer cu ovako jos patiti!

LUSI
    Guest

Podrazumevano

VEROVALA ILI NE I MENI SE TO ISTO DESILO, DODUSE OD TOGA JE PROSLO DOSTA VREMENA PA MI SE SADA CINI I POMALO SMESNO! VIDECES, I TEBI CE. TO SU SAMO GLUPOSTI. ZNACI NESTO NIJE STIMALO , ILI SA TVOJE ILI SA NJEGOVE STANE. TAKO JE I BOLJE . A TA TUGA CE VREMENOM PROCI NIJE CUDO ZA ONO STO KAZU "VREME LECI SVE". MORAS DA SE STRPIS. IZLAZI SADA SA DRUGARICAMA , ZEZAJ SE , SACUJ DRUGE MOMKE. MOZDA TI I NISAM MNOGO POMOGLA ALI VERUJ MI TO MOZES SAMO SAMA SEBI.. :wink: POZDRAV

sade
    Guest

Podrazumevano ..

Svako ima pravo da izadje iz veze koja mu vise ne odgovara, pa i tvoj bivsi decko , ali i ti.Ti si sad jako povredjena i ja te razumem, ali shvati da sebe moras da najvise sama da cuvas i volis..oslobodi se "starih misli", gledaj to sa vedrije strane-imas opet neku svoju "slobodu", zezaj se, izlazi, uradi nesto novo, nadji hobi, neku zanimaciju, bavi se sportom... a njega, ma ko sljivi kad ne zna sta gubi..

MUSKARCINA BALKANCINA
    Guest

Podrazumevano

Prosto ne mogu da verujem koliko su zene glupe!
    Taj koji to kaze obicno izmislja to da bi te sutnuo i pri tom ispao jos i dobar.To nisu pravi muskarci pa cemu tuga zbog toga?Valjda je i bolje sto je tako ispalo.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio MUSKARCINA BALKANCINA
    Prosto ne mogu da verujem koliko su zene glupe!
    Taj koji to kaze obicno izmislja to da bi te sutnuo i pri tom ispao jos i dobar.To nisu pravi muskarci pa cemu tuga zbog toga?Valjda je i bolje sto je tako ispalo.
    E VALA BAS! salzemse

ja -16
    Guest

Podrazumevano bez brige

nisi ni prva ni poslednja da joj se to desilo. Okrenes se i zamislis muskarca kao papirnatu maramicu, upotrebis i bacis. kada taj stav jednom pokazes oni posle ne odustaju lako, iz razloga poznatog kao SUJETA

light
    Guest

Podrazumevano

I meni se nesto slicno desilo. Ali pokusavam da ga zaboravim, radim, izlazim, imam neke svoje planove. Pocela sam da se menjam, hocu da se poboljsam i u duhovnom i fizickom smislu. Tako kad ga nekad sretnem da mu bude jos jasnije koga je izgubio.
    To savetujem i tebi.

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio light
    I meni se nesto slicno desilo. Ali pokusavam da ga zaboravim, radim, izlazim, imam neke svoje planove. Pocela sam da se menjam, hocu da se poboljsam i u duhovnom i fizickom smislu. Tako kad ga nekad sretnem da mu bude jos jasnije koga je izgubio.
    To savetujem i tebi.
    управо тако, увек гледај са те стране - не зна он шта је пропустио.

vishnja
    Guest

Podrazumevano

nasmej se,napij se i ne dozvoli da te to slomi.ima ih milion i nije ni prvi ni poslednji,a posebno ne najbolji. :wink:

Guest

Podrazumevano

Ako ti je za utehu, mene moj bivsi dragi nije ostavio na tako suptilan nacin kao tebe tvoj. Posle dve godine veze ostavio me je kad sam posumnjala da sam u drugom stanju. A pri tom on ima trideset i kusur i nije klinac da tako bezi od odgovornosti i problema. A daleko od toga da sam htela da ga uhvatim na bebu. Nego, glavu gore! Znas kako kazu:"Ko zna zasto je to dobro" Ma koliko ti se raskid u datom momentu ucinio bolnim. Proslo je par meseci od raskida. I dalje sam sama, ali sam mnogo sigurnija u sebe i znam kakvog muskarca hocu pored sebe. Nije mi bilo prijatno, patila sam i maltretirala svoje prijatelje pitanjima: "A kako, a zasto, zasto bas meni to da se desi, pa gde sam ja to pogresila, sta sam mu skrivila ..." Pusti neka prodje neko vreme i bice ti bolje. U medjuvremenu otvori se za nova lica, nova desavanja u svom zivotu.

Slične teme

1. molim pomozite mi
    Autor bixy1974 u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.07.2006., 10:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •