Alfa Romeo 75 - savet

nenad011

Početnik
Poruka
22
Imam ponudu za Alfu 75 kojoj ne radi motor, limarija je u redu, za 450 evra.
Da li neko ima iskustva vezano za ovaj utomobil da li se isplati uzeti ga pa ga "staviti na noge" i koliko su stvarno skupi delovi u poredjenju sa drugim automobilima?
Hvala na svim savetima!
 
sta je sa motorom i koji je motor u pitanju ? delovi su skuplji od nemackih automobila a jeftiniji su od japanskih i francuzkih automobila. ako je limariski dobra to bi bila dobra kupovina. motor mozes komplet da nadjes jeftino od nekog stranca i jednostavno da ga promenis ili prepakujes. ako bi nasao dobrog i postenog majstora ne bi te mnogo kostalo.
 
Kupio sam ALFU 75, ali joj fale neki delovi pa me zanima gde to mogu da pronađem. Fali mi posuda za tečnost za pranje šoferke, i ako neko može da mi odgovori na pitanje. Nešto mi lupa u predelu ispod ručne kočnice, predhodni vlasnik mi kaže da je to neka guma koja drži kardansko vratilo, i da treba to da se zameni. Ako neko zna , molio bih ga da mi malo bliže objasni, pošto se slabo razumem u ALFE. Unapred zahvalan "gorancic":dash:
 
Kupio sam ALFU 75 u solidnom stanju za 600 evrića. Međutim ima jedan problem , nešto lupka kada krećem u predelu oko ručice menjača ili ispod ručice za ručnu kočnicu. Prodavac kaže da je u pitanju neka guma što drži kardansko vratilo, i da to nije neki veći kvar. Ako neko zna nešto više bio bih veoma zahvalan da mi to kaže jer do sada nisam vozio ALFU.

pozzzzz
 

Back
Top