13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja


Vodimo i tebe, kod Dragiše ispred dragstora. Ponesi svoju gajbicu ako bi da sediš, da ne uznemiravamo lokalno stanovništvo. I moraćeš čep da vadiš zubima, ne želim ni da razmišljam kakve bi ideje mogla sprovesti sa otvaračem u rukama.


:zcepanje:
Ni ja, kao Derer ne pijem pivo.....
Ali me tvoj post nasmejao....:cmok2:
Dobiješ bonu, ne moraš da me vodiš na pivo...
 
@tema

Osnovna je priprema. Znachi, 2-3 saat pije eventualnog pocetgka muvanja, sto bolje se pripremiti psihicki, i naravno opteretiti maksimalno, da ne dodje do zaboravljanja spremljenog teksta ili neke druge zbrke. Potruditi se da sve bude savrseno, jer ukooliko neki detalj ne podje po planu, odma prekinuti muvanje.. Nema shanse da uspije. To su neke osnove, ostalo je individualno...
 
Ovaj poetski momenat posebno ide sa onim delom " SVE ZENE VOLE DA DOBIJU BATINE !
Sad dobro upamtite – NE, ali NE DA JE PREBIJETE KAO STOKU, vec u situacijama kad ste ljubomorni (a zene vole kad su njihovi muskarci ljubomorni), I kad ste se zestoko posvadjali zbog toga ili neceg slicnog – zaletpite joj samar. I SAMO TO… NISTA VISE. "
:roll:
Kao prvo, izbaci ovo "sve". Generalizacija ljude navodi na loš put, pa umesto da iz tačke A stigeš u tačku B završiš u zatvoru ili sa odsečenim testisima.
Kao drugo, u svakoj vezi su svađe prisutne u manjoj ili većoj meri. Što znači da ako joj nakon svake razmirice zvekneš šamar, žao mi je što ti kvarim iluziju ali ti nisi "muškarčina" već bednik i siledžija, koji tuče "nejač"....
Kao treće ne postoje velike niti male batine. Postoje "batine". A to je kada neko zamahne i udari osobu ispred sebe. I nema opravdanja, izgovora, bajki o "pravom muškarcu". To je agresija u čistom obliku. I ništa što ona kaže ili uradi nije opravdanje za udarac.
Jer vrlo lako bih i ja mogla napisati kako su muškarci redom neverna stoka kojoj pamet leži ispod pojasa, i ako je žena "prava" i želi da sačuva svog muškarca, treba u nastupu ljubomore da uzme baštenske makaze i odfikari mu "šampiona".....

a sto je ovoliko besa i gorcine u tebi ?:dontunderstand:
 
Mislim da je ovo dosta dobrih 13 saveta za smuvanje devojke, ali to nemora da znači da ce da upali na svaku devojku na kojoj pokušate, pošto, nisu sve devojke taj tip koji pada na takve stvari koje je samantha napisala. Bez uvrede, ovo je sve lepo, al mislim da muškarac mora sam da otkrije kako da smuva svoju voljenu osobu i onda ce shvatiit kako se to radi, i moci ce kasnije da sami procene devojku i kako da "idu" na nju. Govorim iz ličnog iskustva, tako je meni bilo, ali pose prve devojke, ja sam shvatio da mogu da smuvam koju god devojku hocu samo na odredjen način koji ja sam stovrim, pošto vidim kakva je devojka i koje su joj potrebe. I još nešto, mislim, da na ovaj tip saveta, može da padne samo neiskusna devojka, pošto, svaka devojka koja je imala odnose sa muškarcia ce prepoznati šta muškarac pokušava. To je moj pogled na sve ovo, tako da, molim Vas da se niko ne uvredi.
 
E pa dragi decaci koji ne znate neke osnovne korake (a znam da vas ima jel ste kukali i trazili savete po forumima) za muvanje i smuvanje i sta posle smuvanja,kako sta treba,..ja sam bila vredna pa sam se potrudila da vam nadjem nesto da vam olaksa sve to,......

13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ukoliko budete pazljivi, sutedecete sebi vreme razmisljanja i znacete tacno sta vam porucuje. Specijalan pogled sa podignutom obrvom i nekoliko osmeha(sirokih,spontanih, pri kojima pokazuje zube) siguran su znak da mozete da joj pridjete.
2.Osmislite taktiku –Kada dobijete zeleno svetlo vrlo je bitno sta cete prvo reci. Posto imate 5 minuta da je uvucete u razgovor, razmislite dobro koju verbalnu taktiku cete primeniti
3.Dajte joj dobar razlog – Ako zelite njen broj telefona, recite nesto jednostavno i direktno.Dakle, bez patetike. Zabelezite broj u svoj mobilni ili pozajmite olovku od barmena (na vama je da se snadjete jer vi ste onaj koji trazi)
4.Telefon DA,mail NE – Ne budite šonja. Ako želite da je vidite, podignite slusaoicu i okrenite broj. Mejlovi mogu da sacekaju.
5.Kada da je pozovete – Ukoliko zovete u roku od 24h, delovacete kao očajnik. Tri dana je predugo, zato zovite drugog dana.
6.Ne budite formalni – Ukoliko vi nemate devojku, a ni ona dečka, ne sme da zvuci kao da je zovete na zvanican sastanak. Radije recite kako biste voleli da je izvede. Ne bi bilo lose da sama izabere gde.
7.Prvi izlazak – Pred prvi izlazak jednostavno morate da znate neka osnovna pravila bontona: 1) Pridrzite joj jaknu (mantil,sako)
2) Iskljucite mobilni telefon - ako ste zaboravili na to i on zazvoni, prekinite zvonjavu i ni slucajno nemojte gledati ko je zvao, Izvinite se.
3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.
4) Platite brzo bez konsultacija – Ne pitajte je koliko baksis treba da ostavite, moze delovati kao da zelite da istaknete koliko ste potrosili na nju.
8.Izbegnite stereotipe – Muskarci obicno zele zenu da osvoje cvecem. Ucinite nesto drugacije. Umesto ruza, poklnoite joj korpicu jagoda ili crvenih ribizli. Bez sumnje oboricete je s nogu.
9.Prepustite joj odluku – Preuzmite inicijativu. Ponudite joj dve razlicite mogucnosti kada je rec o mestu prvog sastanka i pitajte je sta misli o vasim predlozima. Tako cete joj nesvesno poslati suptilnu poruku da umete da vodite racuna o njoj i uvericete je da ste muskarac koji je u stanju i da preuzme inicijativu i da se brine o njoj.
10.Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja – Jednostavno slusajte je. I to veoma pazljivo, pre nego sto jedno drugom pozelite laku noc i raziđete se, u pamcenje morate utisnuti sledece veoma vazne podatke: posao kojim se bavi, njene zelje u pogledu karijere, ime njene najbolje prijateljice,sta radi u slobodno vreme, podatke o porodici. Sve to pa i vise, mora ostati zapisano u vasim sivim celijama. Kada posle sastanka ponovo pokusate da je ocarate preko telefona, pomenite joj i nesto od toga.Vec osvojenim dodacete jos nekoliko poena – bili ste pazljiv slusalac a to mnogo znaci.
11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za romanticni gest. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledeci sastanak joj donesite novo. Videcete reakciju!!!
12. Znaci koji je razotrkivaju – Ako vas stalno iz ma kog razloga dodiruje, znaci da je otkinula na vas. Drugi znaci: naginje se prema vama dok pricate ili vam postavlja bezbroj pitanja. Jedini nacin da je ucutkate je da predjete u akciju.
13.Poljubac – ako je sastanak protekao kako valja, poljubac mora uci u igru- makar samo ovlasan. Nemojte da vas obeshrabri ako okleva da vam uzvrati poljubac. Mozda je samo stidljiva ili nervozna sto joj se dopadate.

ovo iz mens heltha-a bre?
 
E pa dragi magarci koji ne znate neke osnovne korake (a znam da vas ima jel ste kukali i trazili savete po forumima) za muvanje i smuvanje i sta posle smuvanja,kako sta treba,..ja sam bila vredna pa sam se potrudila da vam nadjem nesto da vam olaksa sve to,......

13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ukoliko budete pazljivi, sutedecete sebi vreme razmisljanja i znacete tacno sta vam porucuje. Specijalan pogled sa podignutom obrvom i nekoliko osmeha(sirokih,spontanih, pri kojima pokazuje zube) siguran su znak da mozete da joj pridjete.

dooobrooo osmotrite da li je podigla obrvu ili nije, nemojte to da propustite

2.Osmislite taktiku –Kada dobijete zeleno svetlo vrlo je bitno sta cete prvo reci. Posto imate 5 minuta da je uvucete u razgovor, razmislite dobro koju verbalnu taktiku cete primeniti

Sta god da primenis, napravice tako da ispadnes idiot...

3.Dajte joj dobar razlog – Ako zelite njen broj telefona, recite nesto jednostavno i direktno.Dakle, bez patetike. Zabelezite broj u svoj mobilni ili pozajmite olovku od barmena (na vama je da se snadjete jer vi ste onaj koji trazi)

Da, da...vi ste taj koji trazi, a ona ne zeli da vam da...bice tako i ubuduce :-)

4.Telefon DA,mail NE – Ne budite šonja. Ako želite da je vidite, podignite slusaoicu i okrenite broj. Mejlovi mogu da sacekaju.

Narabno, ne budi sonja...mada, ili ces na kraju biti proglasen sonjom ili balkancem...svejedno ti je...

5.Kada da je pozovete – Ukoliko zovete u roku od 24h, delovacete kao očajnik. Tri dana je predugo, zato zovite drugog dana.

Al' dooobrooo da odmerite u koliko sati. ako je prekinete u mazanju noktiju ili nekom drugom vaznom poslu nece valjati opet...ma nece valjati kako god da uradis, zato je zovi kad oces...ako oce da izadje izaci ce, ako nece mozes da zovas koliko hoces i kad hoces...

6.Ne budite formalni – Ukoliko vi nemate devojku, a ni ona dečka, ne sme da zvuci kao da je zovete na zvanican sastanak. Radije recite kako biste voleli da je izvede. Ne bi bilo lose da sama izabere gde.

da recite joj da idete u botanicku bastu da miriste ljubicice i brojite zvezde...bice originalno a posto ionako licis na budala - pa sto da to ne pomisli jos jednom za tebe. znaci - ljubicice i zvezde
Ona inace ne zna sta ti u stvari hoces...


7.Prvi izlazak – Pred prvi izlazak jednostavno morate da znate neka osnovna pravila bontona: 1) Pridrzite joj jaknu (mantil,sako)

I nosi je na krkace ako zatreba:-) Nema smisla da lomi svoje nove 58 cipelice koje je kupila ovog leta

2) Iskljucite mobilni telefon - ako ste zaboravili na to i on zazvoni, prekinite zvonjavu i ni slucajno nemojte gledati ko je zvao, Izvinite se.

Najbolje je da odes i skocis sa terase kafica ako ti zazvoni telefon! To ce biti siguran dokaz tvoje kulture i postovanja prema doticnoj:-)

3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.

Da nemoj da gledas, iako je ona gola - ti nemoj da gledas1Nepristojan si ako gledas nekoga ko ide go po ulici, jako ruzno sa tvoje strane. i nemoj slucajno da ti se digne, to je krajnje nepostovanje

4) Platite brzo bez konsultacija – Ne pitajte je koliko baksis treba da ostavite, moze delovati kao da zelite da istaknete koliko ste potrosili na nju.

Posle ce te napasti kako zelis da je kupis, reci ce ti da ne mozes da sve kupis parama...sta si ti decko umislio? da nju zanimaju tvioje pare?! A ti sad vidi sta ces!
Mada imas olaksavajucu okolnost jer sta god da uradis, naci ce ti zamerku


.Izbegnite stereotipe – Muskarci obicno zele zenu da osvoje cvecem. Ucinite nesto drugacije. Umesto ruza, poklnoite joj korpicu jagoda ili crvenih ribizli. Bez sumnje oboricete je s nogu.

Mozes i gajbu jabuka..jedno 20 kila...bice dovoljno a bices i originala jos jednom!
P.S ***** mi mater ako to ne uradim sledeceg puta kada mi se izbeci na cvece koje sam kupi..samo iza ledja - Dzak jabuka - al' zlatni delises da bude


9.Prepustite joj odluku – Preuzmite inicijativu. Ponudite joj dve razlicite mogucnosti kada je rec o mestu prvog sastanka i pitajte je sta misli o vasim predlozima. Tako cete joj nesvesno poslati suptilnu poruku da umete da vodite racuna o njoj i uvericete je da ste muskarac koji je u stanju i da preuzme inicijativu i da se brine o njoj.

Ovde i neraziumem najbolje sta hoce...ali mi se cini da treba da se brines o njoj a da ne radis to u isto vreme.
Posto logika nalaze da je to nemoguce, zajebi to...nego je izvedi gde mislis da treba...Ne sekiraj se, sigurno nece biti odusevljena, pa budi bar ti odusevljen


10.Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja – Jednostavno slusajte je. I to veoma pazljivo, pre nego sto jedno drugom pozelite laku noc i raziđete se, u pamcenje morate utisnuti sledece veoma vazne podatke: posao kojim se bavi, njene zelje u pogledu karijere, ime njene najbolje prijateljice,sta radi u slobodno vreme, podatke o porodici. Sve to pa i vise, mora ostati zapisano u vasim sivim celijama. Kada posle sastanka ponovo pokusate da je ocarate preko telefona, pomenite joj i nesto od toga.Vec osvojenim dodacete jos nekoliko poena – bili ste pazljiv slusalac a to mnogo znaci.

Samo pazi...ako joj pomenes ime njene drugarice moze da se sve zavrsi vrlo naglo...
Ako pomenes gde radi, shvatice da je progonis...opet je tebi na volju koga ces da poslusas...
I mislice da si posesivan, opsednut...sta li ces da radis kada budete bili u vezi kada sada vec pamtis i pitas za sve te stvari koje su deo zenske intime...


11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za romanticni gest. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledeci sastanak joj donesite novo. Videcete reakciju!!!

Najbolje je da izvadis iglu konac i sivacu masinu...dobro je da to imas u kolima jer ce joj to dati znak da si spreman na sve, pa ces moci u svakom trenutku da joj pruzis zastitu, koja njoj i ne treba u principu jer je ona ravnopravna sa tobom! To ne zaboravi...
Ipak, prisij joj to dugme nazad na kosulju, na licu mesta...najbolje je ako imas u svom asortimanu dugmica isto takvo kakvo je njoj otpalo.


12. Znaci koji je razotrkivaju – Ako vas stalno iz ma kog razloga dodiruje, znaci da je otkinula na vas. Drugi znaci: naginje se prema vama dok pricate ili vam postavlja bezbroj pitanja. Jedini nacin da je ucutkate je da predjete u akciju.

Mozes i samar da dobijes, a ne smes da vratis...pa ti bato kako hoces:-)
Ma tebi je bre stalo samo do seksa koji si hteo da dobijes na kontu novca koji si ostavio konobaru!!! Svinjo muska!


13.Poljubac – ako je sastanak protekao kako valja, poljubac mora uci u igru- makar samo ovlasan. Nemojte da vas obeshrabri ako okleva da vam uzvrati poljubac. Mozda je samo stidljiva ili nervozna sto joj se dopadate.

Da ako joj se dopadas, nece da te poljubi...ali dobro je da nisi optuzen ni za sta od gore navedenog...ako si do ovde stigao, bice od tebe nesto.
E sad jos samo nekoliko puta da predjes sve ovo da obnovis gradivo i bice od tebe covek!
 
Ovo je bas lepo,al malo teze primeniti u praksi,mislim na ovo vreme sad,nekad je ovo moglo da prodje,sad se prvo prcaju pa onda razmene brojeve telefona, a o jagodicama da ne pricam,u igri su parfemi,nakit,dopune,Al sve u svemu lepo napisano,jos kad bih nasao neku sa kojom mogu da se ponasam ovako,eeee....

Tako je brate apsolutno se slazem...
Reci su jedno a sityuacija drugo...
Lepo si to rekao :gace::brus:
 
Problem sa ovakvim konceptma je sto se zasnivaju na zenskoj reakciji, i tome sta ce sve ona da pomisli..... zar zaista autor teme misli da je ispravno cekati sa pozivom toliko i toliko sati da nebi ispao takav i takav, a ne pozvati nekoga kada si raspolozen za poziv!?

braco muskarci, imamo dva nacina za privodjenje devojaka, a vi izaberite ispravan:
1) da glumimo idealnog muskarca i pratimo ovakva upustva te zavisimo od tudjeg misljenja.
2) da radimo na sebi, uzdignemo sebe kao licnost i pustimo njih da ovise o nasem misljenju.
 

Back
Top